Skip to content

To Piłsudski odpowiada za Katyń!

2»

Komentarz

  • JORGE napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Ćpała? dilowała? To musi ponieść konsekwencje swych czynów. jest dorosła.

    O ile lepiey byłoby gdyby wielcy tenkraju tak myśleli o swych synach i córkach. I nie tylko
    A tatuś poniesie konsekwencje ? Narobi nowych dzieci ? Na zasadzie hurtowni, silniejsze jednostki sobie poradzą, słabsze wypadną ? Oczywiście nie ma co się do rodziców przypieprzać, różnie to bywa, ale do Pierwszego Rodzica Wolnej Polski Niesocjalistycznej, Wielkiego Pedagoga Intuicyjnego jak najbardziej. Nie brońcie tego cymbała, tego nie da się zrobić.

    Nie bronie go. Po prostu oddzielam JKM od ćpunki córki dorosłej.

    Mam także dorosłą córkę. Wychowałem najlepiej jak potrafiłem. Ale jak ona coś przeskrobie to też będę jak JKM w tomacie. Kochać będe całym sercem ale konsekwencje ona poniesie na swoim zadku. Syn marnotrawny i takie tam klimaty....sam kolega wiedziec będzie jak mu latorosle dorosną na tyle że sie wezmą i przesadza spod jego kontroli.
  • fatuswombatus napisal(a):
    Mam także dorosłą córkę. Wychowałem najlepiej jak potrafiłem. Ale jak ona coś przeskrobie to też będę jak JKM w tomacie. Kochać będe całym sercem ale konsekwencje ona poniesie na swoim zadku. Syn marnotrawny i takie tam klimaty....sam kolega wiedziec będzie jak mu latorosle dorosną na tyle że sie wezmą i przesadza spod jego kontroli.
    Ocena wychowania nie leży w moich kompetencjach. Z tego co zauważyłem nie jest tak, że dobre wychowanie zawsze równa się powodzenie w życiu, a złe=porażki. Różnie to bywa. Nie rozumiem od czego to zależne jest, pierdyliard czynników pewnie.

    Ale długoletnie zbieranie danych odnośnie postaci Janusza daje mi obraz człowieka, który się nie zna, a gada, pisze, poucza, daje genialne recepty. Nie ma dowodów, a jeżeli są to przeciwko niemu. Z wychowaniem pewnie jest podobnie, mamy kolejny przykład, a ta kolejność wskazuje, że to może nie być przypadek.
  • JORGE napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Mam także dorosłą córkę. Wychowałem najlepiej jak potrafiłem. Ale jak ona coś przeskrobie to też będę jak JKM w tomacie. Kochać będe całym sercem ale konsekwencje ona poniesie na swoim zadku. Syn marnotrawny i takie tam klimaty....sam kolega wiedziec będzie jak mu latorosle dorosną na tyle że sie wezmą i przesadza spod jego kontroli.
    Ocena wychowania nie leży w moich kompetencjach. Z tego co zauważyłem nie jest tak, że dobre wychowanie zawsze równa się powodzenie w życiu, a złe=porażki. Różnie to bywa. Nie rozumiem od czego to zależne jest, pierdyliard czynników pewnie.

    Ale długoletnie zbieranie danych odnośnie postaci Janusza daje mi obraz człowieka, który się nie zna, a gada, pisze, poucza, daje genialne recepty. Nie ma dowodów, a jeżeli są to przeciwko niemu. Z wychowaniem pewnie jest podobnie, mamy kolejny przykład, a ta kolejność wskazuje, że to może nie być przypadek.
    No wie kolega jak to jest. Stereo to jest git w słuchawkach. Ale jak się do stereo doda typy to juz okazuje sie że lepiej każdej sprawie przysłuchac się w mono.
  • edytowano April 2017
    Czym skorupka za młodu nasiąknie.

    Ja nie kupuje tego, że do 18 było wszystko ok a potem nagle się zepsuło. Tak nie jest. Psuć się mogło już długo długo, po prostu aby pojawił się zepsuty owoc też trzeba czasu. Najlepiej to też może być za mało.

    Nie określam tu jak duża jest odpowiedzialność rodzica. Jednak zaznaczam, że ona jak najbardziej istnieje.

    Szczególnie już, nie mam litości dla kurwina. Pana specjalisty od wszystkiego. Obrońca wartości psia jego mać. żonę zostawił stary dziad dla młodej działaczki w swojej partii. Tak jak pisałem, zło popełniają bezwstydnie.

    Z oskarżeniami przeważnie nie należy się ogarniczać.

    "j. W pewnym sensie szacun dla JKM za to że własnie tak a nie inaczej do tomaty podszedł. Nie zamiatał pod dywan nie używał wpływu. Ćpała? dilowała? To musi ponieść konsekwencje swych czynów. jest dorosła.
    "
    Co miał zamitać pod dywan. Mleko się wylało. No znajdźmy te wypowiedzi wzorowego ojca:

    "– Jak ktoś chce się zaćpać na śmierć, to niech się zaćpa. Nikomu nic do tego – powiedział europoseł. Jak dodał, nikt nie powinien się wtrącać, co dorosła osoba je, pije i pali czy ćpa. "

    ""A niech ją aresztują. Ona ma trzydzieści parę lat, dorosła jest, niech się tłumaczy. Ja siedziałem za komuny, teraz więzienia są o wiele lepsze niż dawniej""

    Huehuehue. Czemu się takiego stylu wypowiedzi spodziewałem? Czemu nie jestem zaskoczony? Pomijając absolutny brak uczuć to skoro kazdy ma prawo się zaćpać to chyba nie powinni jej aresztować prawda? Edycja: racja, pewnie za kierownicą nie wolno. LOL.
  • Słowa Koriwna to słowa psychopaty. A to by wiele wyjaśniało.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.