Skip to content

Żądam!

loslos
edytowano April 2017 w Smoleńsk 2010
Komisja Millera jako oficjalną wersję państwa polskiego Katastrofy Smoleńskiej przedstawiła copy-paste z reportu Anodiny-Szojgu, z którego wynikało, że śmierć na najważniejsze osoby w państwie sprowadził pilot-idiota kpt. Protasiuk. Kilku amatorom (choć z tytułami naukowymi) ta opowiastka nie spodobała się (podobnie jak mnie i wielu), więc wysmażyli nieco bardziej przekonywującą historię o dwu wybuchach, które zniszczyły samolot. Przekonywującą ale o wartości wyłącznie literackiej. Do dzisiaj.

Od dziś moje państwo przedstawia dwie oficjalne wzajemnie sprzeczne wersje najważniejszego zdarzenia w XXI wieku w Europie. Nie zamierzam tego w najmniejszym stopniu akceptować. Nie będę dyktować konkretnych kroków ale nie proszę ale bezwzględnie się domagam doprowadzenia do sytuacji, kiedy będzie tylko jedna wersja i nie będzie w tej sprawie żadnych niejednoznaczności. Nie życzę sobie być obywatelem państwa niepoważnego.

Acha, stan wyjątkowy, kilka akcji służb specjalnych, także poza granicami przyjmę ze zrozumieniem. Zniosę nawet czasowe wyłączenie internetu.

Komentarz

  • edytowano April 2017
    Dołączam się do tego żądania.

    Chętnie oficjalnie i pod własnym nazwiskiem.
  • Rzecz absolutnie podstawowa. Też tego żądam.
  • Fajnie by było
  • Langsam langsam, norrrmalnie po co ten pośpiech, a?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Langsam langsam, norrrmalnie po co ten pośpiech, a?
    Dołączam się do tego żądania.


  • los wydał oświadczenie:
    (...) Od dziś moje państwo przedstawia dwie oficjalne wersje (...)
    Fakt.
    I jestem ciekawe czy jakiś dziennikarz/publicysta/redaktor to zauważając - napisze o tym, by poinformować o tym.
    Gdyż - przyznaję - nie pomyślałem o tym w ten krótki sposób.

    ===
    I kolejna poszlaka o dwóch narodach w jednych granicach...

  • Narodów może być siedemnaście. Państwo ma być jedno, no chyba, że się podzieli.
  • los napisal(a):
    Narodów może być siedemnaście. Państwo ma być jedno, no chyba, że się podzieli.
    No, wewnętrznie jest podzielone. Osią jest Katyń'41 - Smoleńsk'10.
    A Totalna Opozycja chciałaby ale Merkel wciąż wojsk na odsiecz nie przysłała.
  • Nie życzę sobie wewnętrznie podzielonego państwa. Zaznaczam: PAŃSTWA! Naród niech dzieli jak chce - niech jedni lubią lody malinowe a inni śmietankowe, niech jedni jeżdżą na wakacje w góry a inni nad morze, poglądy też niech każdy ma, jakie mu odpowiadają, bbaa, nawet w wyborach mogą głosować na różne partie. Nic mi do tego ale państwo ma być jednym mechanizmem i nic innego mnie nie interesuje.
  • loslos
    edytowano April 2017
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Langsam langsam, norrrmalnie po co ten pośpiech, a?
    Bomba spada na stolicę. Ale istotnie, można się nie spieszyć, darwinizm rulez. W odniesieniu do jednostek ludzkich jest on niegodziwy i metodologicznie błędny ale w odniesieniu do społeczności konieczny.

    Edit. Macierewicz apeluje do Laska: ble ble ble http://wpolityce.pl/smolensk/335184-macierewicz-apeluje-do-laska-mozemy-stanac-do-naukowej-dyskusji-o-ustaleniach-podkomisji-jestesmy-do-tego-gotowi

    O, mój Boże! :(
  • Tymczasem władze Warszawy usunęły popiersie śp Prezydenta Lecha Kaczyńskiego sprzed siedziby dowództwa garnizonu.
  • loslos
    edytowano April 2017
    A co mnie pierdoły obchodzą? Polska przestaje istnieć i to za sprawą tych, którzy mieli ją odrodzić.
  • To może jeszcze trochę poczekać. Najpierw reforma KRS i sądów. Potem oskarżenia i śledztwa, akty oskarżenia i procesy. Czasu jeszcze trochę jest. Służby to jak będą uciekać, nie stawią się na przesłuchania albo będą mataczyć.
  • Jeżeli jakiś kmiotek z nadzoru budowlanego może polecić schowanie popiersia postawionego na terenie wojskowym, to jakżeż oczekiwać czegoś więcej?
  • Ten kmiotek robi dobra robotę dla Dobrej Zmiany przed wyborami samorządowymi. Pożyteczny idiota po przeciwnej stronie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.