Skip to content

Losie nie ma gdzie dac dyla

edytowano March 2015 w Forum ogólne
w OZ gówno gorze gorze a rząd chce wprowadzić emerytOOrę od 70 roku rzycia. Jak rzyć a własciwie gdzie rzyć?

Komentarz

  • edytowano April 2017
    A na podparcie propozycji zatroskany rzont w OZ pokazuje taki obrazek:

    image

    Prosze o popatrzenie jak wysoko jest Polska!?
  • Jednak w Polsce Fatusku :)
    Tu nadal kościoły są pełne, na ulicach w miarę bezpiecznie, w szkołach dzieci nie indoktrynują tylko uczą, o wprowadzeniu eutanazji nikt przytomny nie myśli, ... długo mogę wymieniać zalety.
    A kraj jest piękny.

    Swoje najpiękniejsze lata przeżyłam w głębokim PRL-u, w czasie koszmarnego zakłamania i obłudy, biedy, bez możliwości swobodnej wymiany myśli poprzez internet, bez możliwości wyjazdu poza granicę kraju. Jednak mam piękne wspomnienia. Naprawdę.
    Miałam i teraz też mam piękną Rodzinę.

    Straciłam wielu przyjaciół - nie sprawdzili się. Zyskałam niewielu, ale na tych mogę już polegać jak na Zawiszy :)
    Nie mam już siły ani ochoty na czynną pracę. Jednak przesłanie Zamoyskiego "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie" obowiązuje. W tę stronę trzeba iść. Ja - "babciując", wy - pracując z młodzieżą. Tego nie wolno odpuszczać.

    Przepraszam za odrobinę patosu, ale tak mi się napisało i już tego nie skasuję.
  • mmaria napisal(a):
    Jednak w Polsce Fatusku :)
    Tu nadal kościoły są pełne, na ulicach w miarę bezpiecznie, w szkołach dzieci nie indoktrynują tylko uczą, o wprowadzeniu eutanazji nikt przytomny nie myśli, ... długo mogę wymieniać zalety.
    A kraj jest piękny.

    Swoje najpiękniejsze lata przeżyłam w głębokim PRL-u, w czasie koszmarnego zakłamania i obłudy, biedy, bez możliwości swobodnej wymiany myśli poprzez internet, bez możliwości wyjazdu poza granicę kraju. Jednak mam piękne wspomnienia. Naprawdę.
    Miałam i teraz też mam piękną Rodzinę.

    Straciłam wielu przyjaciół - nie sprawdzili się. Zyskałam niewielu, ale na tych mogę już polegać jak na Zawiszy :)
    Nie mam już siły ani ochoty na czynną pracę. Jednak przesłanie Zamoyskiego "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie" obowiązuje. W tę stronę trzeba iść. Ja - "babciując", wy - pracując z młodzieżą. Tego nie wolno odpuszczać.

    Przepraszam za odrobinę patosu, ale tak mi się napisało i już tego nie skasuję.
    Spoko. Nie ma to jak w domu. Też to dobrze wiem :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.