Skip to content

Już miesiąc zaszedł, psy się uśpiły...

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Laura:
Już miesiąc zaszedł, psy się uśpiły
i coś tam klaszcze za borem.
Pewnie mnie czeka mój Fillon miły
pod umówionym jaworem. (robi się na bóstwo i staje pod umówionym jaworem. Fillona jeszcze nie ma. Natomiast cos tam klaszcze za borem córa energiczniej)

Laura:
(cd.) Szczęśliwa jestem dziś niesłychanie
i Fillon musi być moim,
wszystko w porządku, lecz to klaskanie
troszeczkę mnie niepokoi. (i nie bez racji, ponieważ za borem coś tam zaczyna klaska w sposób jak najbardziej nieprzyzwoity)

Laura:
(załamujac się nerwowo) Przebóg! Ach, czyżby robota krecia?
O, jakże ja to wyśledzę?!
Lęk mnie przenika. Dwudziesta trzecia
już jest na mojej omedze.

Fillon:
(zza boru; ociekając krwią)

Coś Tam:
{na chwilę się ucisza, a potem znowu klaszcze za borem jak cholera)

Laura:
(panicznie) Dwudziesta trzecia piętnaście. Gdzie jesteś, najdroższy?

Dobrze Poinformowany Facet:
Lauro, daremnie patrzysz na zegar.
Fillon nie przyjdzie. Idź dalej.
A to klaskanie, co się rozlega,
to żona go w gębę wali.

K U R T Y N A
zapada i w ten sposób przesłania słabości ludzkie przed okiem gwiazd przeczystych.
«1

Komentarz

  • Czy dekompozycja żabiej polityki?
  • Makarona poparł Con Bendit, więc dziękuję bardzo. Chyba to taki francuski MM?
    Marynia Pióro byłaby lepsza, boby się non stop żarła z Anielcią i odwróciłaby uwagę od polskich faszystów. Ona jeszcze może wygrać...
  • Za Interia:
    "Pochodzący z Amiens 39-letni Macron wychowywał się w rodzinie lekarzy i ukończył prestiżową szkołę administracji państwowej École nationale d'administration. Przez kilka lat pracował jako urzędnik, ale później nawiązał namiętny romans z finansjerą. Jako bankier u Rothschildów stał się milionerem."

    No i dobrze. Jeżeli bankierzy rządzą światem to niech to będzie z otwartą przyłbicą. Niech chociaż na koniec białe będzie białe a czarne czarne.
  • i ma żonę starszą o 25 lat. Była jego nauczycielką w ogólniaku.
  • Mania napisal(a):
    i ma żonę starszą o 25 lat. Była jego nauczycielką w ogólniaku.
    Stara miłość nie rdzewieje ?
  • Gadowski porównał ostatnio Macrona do Petru. A teraz podobno Fillon poparł Macrona. W sumie Francuzi mają to, na co pracowali, tyle że teraz unijne lewactwo poczuje się pewniej i znowu dostanie pierdolca na punkcie Polski.
  • Trochę tu skomentowałem: http://www.excathedra.pl/index.php?p=/discussion/9623/czy-dobra-zmiana-wciaz-jest-dobra#latest

    Nadal nie wiem jaki pomysł na przyszłość mają Niemcy i Francja - ich establishmenty, o ile jakiś mają. Muszą kogoś eksploatować i to bardzo ostro aby utrzymać swoje pozycje gospodarcze i polityczne. O widocznym rozwoju raczej nie ma mowy. Do eksploatacji oprócz chciwości i braku zasad potrzebna jest siła i gotowość do walki. Pieniędzy nie mają, siły militarnej bardzo mało, determinacji do walki też nie. Co więc zrobią ? Chyba rzeczywiście pozostaje im tylko zdrada i sojusz z Rosją. Trzeba uważać i spieszyć się.
  • Exspectans napisal(a):
    Gadowski porównał ostatnio Macrona do Petru. A teraz podobno Fillon poparł Macrona. W sumie Francuzi mają to, na co pracowali, tyle że teraz unijne lewactwo poczuje się pewniej i znowu dostanie pierdolca na punkcie Polski.
    Jeżeli założymy, że narody/ludzie myślą racjonalnie to śmiało można stwierdzić, że proces upadku projektu lewicy w Europie i na świecie, jest nieodwracalny. To nie działa błyskawicznie, to jest proces, etapowy.
  • Upadek lewicy może, ale banków i liberałów nie. Banki, czyli rządzący banksterzy, jak mają upaść sięgają zawsze do kieszeni obywateli via budżet. Jak to nie wystarcza finansują z ich depozytów wojnę aby położyć łapę na inaczej niedostępnych aktywach.
  • Exspectans napisal(a):
    Gadowski porównał ostatnio Macrona do Petru. A teraz podobno Fillon poparł Macrona. W sumie Francuzi mają to, na co pracowali, tyle że teraz unijne lewactwo poczuje się pewniej i znowu dostanie pierdolca na punkcie Polski.
    Mam przeczucie graniczące z pewnością, że jakiekolwiek analogie między polską i francuską polityką są nieprawdziwe. A to choćby dlatego, że Francuzi myślą w innych kategoriach, niż my. No, ale wypowiedzieć się trzeba.
  • celnik.mateusz napisal(a):
    Exspectans napisal(a):
    Gadowski porównał ostatnio Macrona do Petru. A teraz podobno Fillon poparł Macrona. W sumie Francuzi mają to, na co pracowali, tyle że teraz unijne lewactwo poczuje się pewniej i znowu dostanie pierdolca na punkcie Polski.
    Mam przeczucie graniczące z pewnością, że jakiekolwiek analogie między polską i francuską polityką są nieprawdziwe. A to choćby dlatego, że Francuzi myślą w innych kategoriach, niż my. No, ale wypowiedzieć się trzeba.
    Elementarne.
  • Zderzaki sie zmieniają. Rządzi masoneria. image
  • edytowano April 2017
    .
  • " François Fillon se fait enfariner à Strasbourg" :-D :-D :-D

    W podziękowaniu za oddanie głosów na Makarona, mieszkaniec Strasburga obsypał Fillona mąką.
  • O ile mi dobrze wiadomo, słowa "Kisiela" nie zostały odwołane?

    Francja to stara kurwa. Czego żeście się spodziewali?
  • No jeśli już do kogoś u nas tego Macrona porównywać to raczej do Pana Mateusza. Znaczy bardziej do niego niż do mało rozgarniętego nieuka Petru. To jednak jest z kolei obraźliwe dla Pana Mateusza. Nie uważam go, w przeciwieństwie wielu z Koleżeństwa, za przedstawiciela establishmentu III RP czy nawet międzynarodówki banksterskiej czy masońskiej co na jedno wychodzi. Jak to określił Hausnera nieoceniony Premier Belka ? Macron jest taki "pivotalny". Francuzi go wybiorą bo zakładają że będzie świetnie łgał i oszukiwał w ich interesie. Polacy z takich samych względów kiedyś wybrali Tuska. Kogo on okłamywał i oszukiwał wszyscy wiemy. Francuzi wyjdą na tym wyborze tak samo lub gorzej.
  • JORGE napisal(a):
    Mania napisal(a):
    i ma żonę starszą o 25 lat. Była jego nauczycielką w ogólniaku.
    Stara miłość nie rdzewieje ?
    To nie miłość - a raczej miłość francuska - żona wydała książeczkę o tym jak żyć. Ruzpustnie...

  • Mania napisal(a):
    ... podziękowaniu za oddanie głosów na Makarona...
    Dlaczego wszyscy go mylą z makaronem (włoską pastą, polską kluską)?
    Mnie góglowniaca wyetymologowała, że to "makro", dziś przedrostek, ale znaczeniowo (z greki) również "długi", "duży".
    Natomiast miasto Amiens już go ochrzciło "makaronikiem z Amiens"
    Macron d'Amiens
    A to dlatego, że jego żona stamtąd pochodzi, z rodziny cukierników, a jej bratanek jest milionerem sprzedającym... makaroniki! (Biznes w piątym pokoleniu.) (macaron; nie mylić z makaroon, które na G.Śląsku sprzedawane są na odpustach!)
    Makaroniki - dwie małe płaskie ogrągłe bezy połączone kremem maślanym.
    -
    to tak na boku , na słodko.... :)



  • Zima napisal(a):
    http://www.elysee.fr/photos/entretien-avec-m-christophe-habas-grand-maitre-du-grand-orient-de-france/ Szef spotkał się z podwładnym.
    A kto jest szefem: Oland czy Habas?
  • romeck napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Mania napisal(a):
    i ma żonę starszą o 25 lat. Była jego nauczycielką w ogólniaku.
    Stara miłość nie rdzewieje ?
    To nie miłość - a raczej miłość francuska - żona wydała książeczkę o tym jak żyć. Ruzpustnie...



    Coś detaliczniej?
  • detaliczniej mi uciekło,
    nie zapisałem, gdzieś usłyszałem (w radiu jak jechałem) ale nie miałem czasu poszukać w sieci (francuskiej)
  • Jacy głupi ci Rzymianie.
  • romeck napisal(a):
    A kto jest szefem: Oland czy Habas?
    Peem tak. Zderzaki sie zmieniają. Loża trwa. A o spotkaniu Makarona z braćmi napisano tak: "Makaron zdał ustny egzamin przed Lożą" http://www.medias-presse.info/emmanuel-macron-a-passe-son-oral-devant-le-grand-orient-de-france/57537/
  • Znaczy komuś...
  • Exspectans napisal(a):
    Gadowski porównał ostatnio Macrona do Petru. A teraz podobno Fillon poparł Macrona. W sumie Francuzi mają to, na co pracowali, tyle że teraz unijne lewactwo poczuje się pewniej i znowu dostanie pierdolca na punkcie Polski.
    Najbardziej mnie wk...wia że Fillona masoneria skasowała (przy użyciu zupełnie prawdziwych kwitów, tak dla jasności) właśnie za to że się nie ukorzył i był ostentacyjnie katolem.

    Z tym że takie kwity jak na Fillona to są we Francy na wszystkich. A używa się ich kiedy trzeba . I użyto.
  • los napisal(a):
    Znaczy komuś...
    Ależ, nie przy kawie z... babeczką! :)
  • Zima napisal(a):
    Exspectans napisal(a):
    Gadowski porównał ostatnio Macrona do Petru. A teraz podobno Fillon poparł Macrona. W sumie Francuzi mają to, na co pracowali, tyle że teraz unijne lewactwo poczuje się pewniej i znowu dostanie pierdolca na punkcie Polski.
    Najbardziej mnie wk...wia że Fillona masoneria skasowała (przy użyciu zupełnie prawdziwych kwitów, tak dla jasności) właśnie za to że się nie ukorzył i był ostentacyjnie katolem.

    Z tym że takie kwity jak na Fillona to są we Francy na wszystkich. A używa się ich kiedy trzeba . I użyto.
    Jakie były na Fillona, bo nie śledziłem?
  • Fikcyjne zatrudnienie żony.
  • Fikcyjne zatrudnienie żony, będącej na emeryturze i 25 lat starszej....
    Pewnie taki kwit też jest, ale odpowiednio wyciągnięty, tworzy nową jakość.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.