Skip to content

Awaria Radia Maryja?

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Nie działa od rana.
Słychać tylko zagłuszanie, w tym od czasu do czasu wielokrotnie powtarzane słowa PJK: "oczywiście", "oczywista oczywistość", "oczywiście", "oczywistość"... i tak w kółko
Otagowano:

Komentarz

  • W internecie też nie zdołałam uruchomić transmisji.
    Telefon do biura nie działa,wciąż zajęty.
  • I RM już działa!
    niesamowite
  • edytowano May 2017
    Może jakaś próba ataku na większą skalę?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Informacje dnia ostatnie na stronie z godz. 14:00.
    Coś im się posypało. Ale w Trwam nie informowali o awarii.
    W takich przypadkach podejrzewam studentów 8-|
    Uczą się :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Mogli mieć awarię serwera i przywracali backupy.
  • Bym nie lekceważył niczego. A co jeżeli operetkowy pucz miał być taki ? Rozpoznanie bojem.
  • Z tymi słowami JarKacza to nie wygląda na awarię... testy?
  • że niby na horyzoncie grubsza akcja przy okazji sobotniego spędu? nadajniki emitela już przetestowane.
  • Wygląda to raczej na dziecinadę, choć może ona być stosunkowo sprawna. Jak byłem mały, to mi kolega w liceum raił zrobienie (!) takiej zabawki, która by nadawała na częstotliwości UKF jakiś zapętlony tekst. Miało to mieć wielkość paczki papierosów i zagłuszać w promieniu kilometra (?). Biorąc pod uwagę rozwój techniki, można teraz takie coś zapewne zamówić na Aliexpress z dostawą do domu.
  • Nawet fałszywy bts komórkowy kupisz za 100 dolków.
  • Usiłuję na Trwam oglądać transmisję Mszy św. (Miesięcznica).
    Okropne zakłócenia.
    U Was też?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Wygląda to raczej na dziecinadę, choć może ona być stosunkowo sprawna. Jak byłem mały, to mi kolega w liceum raił zrobienie (!) takiej zabawki, która by nadawała na częstotliwości UKF jakiś zapętlony tekst. Miało to mieć wielkość paczki papierosów i zagłuszać w promieniu kilometra (?). Biorąc pod uwagę rozwój techniki, można teraz takie coś zapewne zamówić na Aliexpress z dostawą do domu.
    "Za studenta" zrobiliśmy z kolegami nadajniczek na 2 tranzystorkach mieszczący się w pudełku zapałek, który był w stanie na UKF-ie nadawać odbieralny sygnał głosowy na cały kompleks akademików (plac Narutowicza, Wawa). Myślę, że nie byłoby specjalnie uciążliwą sprawą dołożenie jeszcze kilku tranzystorków i kawałka drutu jako anteny, żeby zakłócić sygnał TV w obrębie nawet całej dzielnicy.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.