Skip to content

Obywatele RP - spadkobiercy metod gen. bryg. A. Krzysztoporskiego

edytowano May 2017 w Forum ogólne
dlaczego nikt o tym nie pisze?

Komentarz

  • Wszyscy mają nadzieję, że popierdzą, popierdzą, a potem sie znudzą i se pójdą, jak to drzewiej z palikociarnią bywało.

  • Tak łatwo nie pójdą. To płatni prowokatorzy więc dokąd będzie sponsor nie odejdą. Nie wiadomo dokładnie kto sponsor i jaką ma kiesę, ale przykręcając im śrubę i zwiększając koszty sponsoringu można to zacząć sprawdzać.To przykręcanie śruby jest trudne i musi być dobrze zorganizowane i przygotowane medialnie bo prowokacje mają krótko i srednioterminowo na celu wywołanie represji w celu ich nagłośnienia i wywołania buntów masowych raz kontrrepresji zewnętrznych głównie finansowych i politycznych wzmagających strach i społeczne bunty i dalej tak aż do obalenia rządu i większości parlamentarnej.
    Jest też cel głębszy i bardziej długofalowy. Jest nim wychowanie, a właściwie wzmocnienie i poszerzenie grupy zwyrodniałych barbarzyńców czerpiących przyjemność, źródła utrzymania i cele życiowe z niszczenia wspólnoty, tradycji oraz szykanowania, znęcania się i poniżania ludzi przyzwoitych. Ta tłuszcza ma wykonywać najbrudniejsze zadania ukrytych mocodawców oficjalnie walczących z "mową nienawiści", "radosnych i uśmiechniętych", "kochających ludzi", "otwartych i pozytywnie nastawionych" oraz pełnych "pozytywnych emocji". Ta tłuszcza jest łatwo manipulowalna, tym łatwiej im bardziej zdemoralizowana i bezkarna. Jest obecnie w sposób przyspieszony, jak za Palikota na Krakowskim Przedmieściu, szkolona, nagradzana i motywowana.Zadanie niszczenia wspólnoty ma dla manipulatorów fundamentalne znaczenie. Chodzi o to aby ludzie przyzwoici znowu byli w odwrocie, zapędzeni do narożnika i aby społeczeństwo maksymalnie zatomizować. Takim łatwiej manipulować, wykorzystywać i rządzić.
  • Na szczęście nie wiem wogle, o czym mowa :D
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Na szczęście nie wiem wogle, o czym mowa :D
    Bo to som "teorie spiskowe chorego prawicowego frustrata". Znaczy moje i mnie podobnych. Taka ocenę należy powielić i rozpowszechniać w przekazie dnia oraz bombardować publikę tym przekazem dzień i noc - TVN, GW i pozostali - wykonać ! To oczywiście nic nie da bo "niewykształceni, niezamożni, konserwatywni katolicy ze wsi i małych miasteczek", a może też z niektórych blokowisk w metropoliach, myślą równie po oszołomsku jak ja.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.