Skip to content

Dlaczego najmocniej atakowani są Kurski i Macierewicz?

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
No?
«1

Komentarz

  • Strategiczne placówki.
  • Nie dlatego. Dodam jeszcze, że atak na nich jest zachowaniem bardzo racjonalnym.
  • Dobra robota na strategicznych placówkach?
  • peterman napisal(a):
    Dobra robota na strategicznych placówkach?
    strategicznych finansowo, dodajmy.
  • Kurski OK
    Macierewicza atakuję za wprowadzenie mega chaosu
  • loslos
    edytowano May 2017
    peterman napisal(a):
    Dobra robota na strategicznych placówkach?
    Dobra robota polegająca na szkodzeniu ludziom. Tylko Antek i Kurski byli w stanie sprawić, by ktoś tam stracił robotę, ktoś tam został zdegradowany, komuś tam przedstawiono zarzuty. W tej całej armii są dwaj żołnierze, reszta to maruderzy. Wrogowie wiedzą, że jak zabiją tych dwu, to już włos im z głowy nie spadnie, więc wyciągają (słuszne) wnioski.

    Ups, jak mogłem zapomnieć. Był jeszcze Didżej, który wielu z nich powywalał z roboty. Ale on poległ na początku bitwy i to wcale nie od wrogiej kuli.
  • edytowano May 2017
    No ale Kurski atakowany był i przez "Gazetę Polską" Sakiewicza, (nota bene Macierewicz broniony).
    Dlaczego taka niekonsekwencja?
  • edytowano May 2017
    Kurskiemu nie jestem w stanie zaufać, ze względu na historię jego przeróżnych wolt. Co nie musi stać w sprzeczności z faktem że obecna jego działalność wyjdzie summa summarum na plus (mimo, że Wiadomości też nie trawię).
  • dyzio napisal(a):
    [...] Macierewicza atakuję za wprowadzenie mega chaosu
    wiemy ... wiemy ...

  • Gerwazy napisal(a):
    No ale Kurski atakowany był i przez "Gazetę Polską" Sakiewicza, (nota bene Macierewicz broniony).
    Dlaczego taka niekonsekwencja?
    Akurat to dziwnym nie jest. Każdy ochłap rzucony przez Kurę Karnowskim Sakiewicz uważa za ukradziony Jego Osobie.
  • edytowano May 2017
    Macierewicz przede wszystkim ośmieszył się produkowaniem setek oświadczeń bez pokrycia na temat modernizacji armii Ale może- tak sobie- pomyślałem w tym szaleństwie jest metoda? Trzeba było dotrwać te 1.5 roku w chaosie aż się coś wymyśli?

    Ale teraz, np. wczoraj MON wypuścił bardzo sensowne plany: http://www.defence24.pl/599543,ambitne-plany-mon-koncepcja-obronna-przelomem-ilosciowym-i-jakosciowym-analiza

    W świetle tego planu- oznaczajacego wywalenie dotychczasowej koncepcji modernizacji i przesuniecie programów w czasie te szpagaty MON nabierają trochę innego sensu. Po prostu rzucali ludożerce jakieś ochłapy na przeczekanie
  • loslos
    edytowano May 2017
    Dyziu napisałeś ten sam tekst już 684 razy. To oczywiście nie jest tekst o Macierewiczu tylko o tobie. Po co? Naprawdę tak ci strasznie zależy, bym ciągle myślał to, co myślę teraz?
  • No nie, ostatni tekst dyzia zawiera nowe elementy - dopuszcza możliwość pozytywnej interpretacji :-)
  • Łatwe, chodzi o emocje, marker somatyczny w ich przypadku jest silny - może nie najsilniejszy spośród naszych ale chodzi też o to że działają na kluczowych z punktu widzenia sitw odcinkach. Wojsko, telewizja, tu jest szmal.
  • Tak, postanowiłem spojrzeć szerzej na poczynania MON
  • dyzio napisal(a):
    Trzeba było dotrwać te 1.5 roku w chaosie aż się coś wymyśli?
    Jeśli do wzmiankowanego 1,5 roku dodać 26 lat lub 70 (w zależności od metodologii), to myślę, że osiemnaście miesięcy na zmianę koryta rzeki do wypłukania gnoju z MON można uznać za dobry wynik. Nie wiem czy zarzuty Szanownego Kolegi w stosunku do AM są zasadne czy wręcz przeciwnie, nie znam się, zarobiony jestem. Uważam, że warto dać kredyt i górkę czasu, a dopiero potem sprawdzać. Jak na razie, posunięcie zgrai trepów i powołanie WOT wystawia temu panu niezłe świadectwo. Wojacy niższego szczebla przychylnym okiem patrzą na działania ministra, a to jest coś.

    Pażywiom, uwidim.
  • loslos
    edytowano May 2017
    Brzost napisal(a):
    Kurskiemu nie jestem w stanie zaufać, ze względu na historię jego przeróżnych wolt. Co nie musi stać w sprzeczności z faktem że obecna jego działalność wyjdzie summa summarum na plus (mimo, że Wiadomości też nie trawię).
    Dobrze jest odróżniać osobę od jej czynów. Kurski może jest [ocenzurowano} ale jak dotąd jest jedną z trzech osób, które przyczyniły się do pewnego dyskomfortu po tamtej stronie. Z płynów ustrojowych na razie pociekły tylko łzy ale na początek dobre i to.

    Pisałem to wiele razy - nie budujemy raju Chrystusowego na Ziemi, budujemy Polskę czyli państwo dla ludzi o różnym stopniu świętości. Prowadzi do klęski ograniczanie kadr do osób, które tylko sufit chroni przed natychmiastowym wniebowstąpieniem.

    Mam prywatną miarę oczekiwanego sukcesu - jest to ilość łajdaków po naszej stronie. I jak na razie ten wskaźnik nie rokuje dobrze.

    Uprzedzając pytanie o MM - nie mam nic przeciw temu, by był on łajdakiem. Mój problem z nim to wątpliwości, czy jest po naszej stronie.
  • Obaj są nielubiani mocno, ale z różnych powodów. O ile Macierewicz to się zgodzę - od zawsze żołnierz na pierwszej linii frontu, o tyle Kurski to przede wszystkim oślizły typ.
    Jak to zawsze mawiam - to że brat jest w Wyborczej a on po naszej stronie to kwestia wyboru, ale zasady i metody to obaj mają takie same.
  • edytowano May 2017
    Też nie trawię Kurskiego, ale wyobraźcie sobie na jego miejscu np. Glińskiego lub Gowina
  • BTW, 3 ciasteczkowych głosowało przeciw odwołaniu Antuana i paru z sejmowej drobnicy też.
  • Poranny przegląd twittera: do Bronisława Wildsteina i Piotra Cywińskiego atakujących Wiadomości, dołączyli Feusette, Wszołek i Nisztor.
  • Nie zapominając o Matce Kurce, który jazdę po Kurze ma w ustawieniach domyślnych.
  • TecumSeh napisal(a):
    //Kurski// Jak to zawsze mawiam - to że brat jest w Wyborczej a on po naszej stronie to kwestia wyboru, ale zasady i metody to obaj mają takie same.
    Przecież za młodu to bracia byli "za pan brat"! Potem się "popruło" między nimi, a myślę że radykalizmy i obarykadowania ichne wynikają z udowodnienia, że dokonali właściwego wybotu życiowego..
  • romeck napisal(a):
    Przecież za młodu to bracia byli "za pan brat"! Potem się "popruło" między nimi, a myślę że radykalizmy i obarykadowania ichne wynikają z udowodnienia, że dokonali właściwego wybotu życiowego..
    Za młodu to Jarosław był konserwatystą (z kręgu RMP i nieszczęsnego Halla) a Jacek lewicowcem i fanem Kuronia.

  • Cała prawica przeciw reżimowej TV!
    :)
  • TecumSeh napisal(a):
    Cała prawica przeciw reżimowej TV!
    :)
    Zmieniło się tyle, a nic się nie zmieniło!

    Mam tę wygodę, że na telewizję wogle nosa zadzieram, a czas marnuję na tut. Forum i FB.
  • Pigwa napisal(a):
    Też nie trawię Kurskiego, ale wyobraźcie sobie na jego miejscu np. Glińskiego lub Gowina
    W punkt :D
  • Pigwa napisal(a):
    Też nie trawię Kurskiego, ale wyobraźcie sobie na jego miejscu np. Glińskiego lub Gowina
    Dzięki, Gowin mi w zupełności wystarcza jako Minister Nauki, chętnie oddałbym go w dobre ręce :D
  • Choć nie jest obojętne do czego te ręce będą dobre.
  • Los zapomniał o Ziobrze, który też zacnie obrywa ale jest cwańszy i ma obok w osłonie fightera niebyleJakiego ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.