Skip to content

Nocna Zmiana - 25 lat!

edytowano June 2017 w Forum ogólne
4. czerwca 1992
Otagowano:

Komentarz

  • edytowano June 2017
    PAD odwiedził premiera Jana Olszewskiego
    prezydent.pl
    image

    ===
    Wniosek o odwołanie pierwszego niekomunistycznego rządu złożył... Rokita z Krakowa. :/
    (Dziś pisze we wSieci!)

    image
    ===

    Dziś Kurski puszcza swój film w "swojej" telewizji :)
  • romeck napisal(a):Dziś Kurski puszcza swój film w "swojej" telewizji :)
    Jutro :)

  • Rokita... :-& :-& :-&
  • Cały czas żyję nadzieją, że tej kreatury "nagroda" od Polski nie ominie.
  • Odbiorą mu rubrykę w wSieci?
  • extraneus napisal(a):
    Odbiorą mu rubrykę w wSieci?
    w "Nowoczesnym portalu dla ludzi myslacych"?

    hehe...
  • edytowano June 2017
    Im więcej czasu mija tym bardziej jestem przekonany, że wszyscy którzy byli przeciw lustracji i dekomunizacji, a już szczególnie uczestniczyli aktywnie w Nocnej Zmianie byli agentami lub współpracownikami SB.Nie niektórzy ale wszyscy co do jednego.! Wyjątek mogą stanowić jedynie osoby z ciężkimi chorobami psychicznymi.Jeśli więc ktoś z nich nadal jest uważany za autorytet z chlubną karta opozycyjną to znaczy tylko tyle, że dowody jego współpracy jeszcze nie zostały ujawnione.
  • Nie zgadzam się. IIIRP to był projekt polityczny i na pewno wielu popierało go świadomie, nie dlatego, że osobiście byli zagrożeni ujawnieniem "kwitów".
  • Mania napisal(a):
    Rokita... :-& :-& :-&
    Dlaczego zdziwienie, wszak to działacz organizacji "Wolność i Pokój", jak Niemczyk, młody Miodowicz, Bogdan Klich, czy ten Brochwicz o dwóch nazwiskach.
    Tą organizacją sterował Lesiak.

  • edytowano June 2017
    image

    image
  • Wolnym narodem, niepodległym państwem, nie mogą rządzić ludzie zniewoleni własną przeszłością.
    Jan Olszewski

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • starybelf napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Rokita... :-& :-& :-&
    Dlaczego zdziwienie, wszak to działacz organizacji "Wolność i Pokój", jak Niemczyk, młody Miodowicz, Bogdan Klich, czy ten Brochwicz o dwóch nazwiskach.
    Tą organizacją sterował Lesiak.

    Nie zdziwienie. Mdłości.
  • Te dwa zdjęcia od Erki! Za pierwsze ci co z prawej na 20 lat do kamieniołomów. Ci z drugiego chyba jednak pod ścianę. Oczywiście ci z pierwszego za nocną zmianę. Za to co potem być może jak ci z drugiego. Trzymanie takich ludzi na wolności jest skrajnie ryzykowne.
  • edytowano June 2017
    Fotograf Hrechorowicz to jednak mistrz obrazu. Po co pisać, kiedy można opisać (obrazem)!
    Obserwuję go na Twitterze.
    image
  • Którędy na Lemingrad‏ @KnL_15

    Tak naprawdę Polska dzieli się na zwolenników "dobrej zmiany" i zwolenników "nocnej zmiany".
  • romeck napisal(a):
    Fotograf Hrechorowicz to jednak mistrz obrazu. Po co pisać, kiedy można opisać (obrazem)!
    Obserwuję go na Twitterze.
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Zbirek i Wujomorek.
  • Oglądałam ten film kilka razy, ale dawno. Dopiero wczoraj uderzyło mnie, że Wałęsa działał jak dyktator. Zapamiętałam też słowa Olszewskiego, że nie rezygnuje z urzędu, że chce na ulicy spojrzeć ludziom prosto w oczy, czego życzy tym, którzy głosowali za jego odwołaniem. Piękna i tragiczna postać. Na marginesie, ciekawa jestem, czy ci ludzie mogą sobie spojrzeć prosto w oczy, nie mówię już o innych. Przecież to było haniebne układanie się z komuchami.
  • edytowano June 2017
    Niejaki Szubartowicz napisał na tt, że warto było oglądać Nocną Zmianę tylko ze względu na piękne słowa Kuronia. Odpisałam mu, że dziś Kuron szedłby ręka w rękę z Mazgułą. Zbanował mnie. I jak tu pojąć mentalność lewaka? Impossible.
  • Mania napisal(a):
    Niejaki Szubartowicz napisał na tt, że warto było oglądać Nocną Zmianę tylko ze względu na piękne słowa Kuronia. Odpisałam mu, że dziś Kuron szedłby ręka w rękę z Mazgułą. Zbanował mnie. I jak tu pojąć mentalność lewaka? Impossible.
    Zakrył oczy i pozbył się problemu
    X_X

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.