Skip to content

Do Erki - mem na gwał poczebny

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Przystanek Woodstok, Owsiak, w tle roznegliżowana młodzież robiąca to co tam robią, przed bramą tłum uchodźców, i Owsiak mówi do uchodźców: Siema, no to Róbta co chceta!!!

Komentarz

  • Dawaj tekst!
    Mam prawie gotowe!
    :)
  • Mem super, ale za długi i za mały napis.
  • Oj, dopiero przeczytałam wątek. A jakieś konkretne zdjęcie z roznegliżowaną młodzieżą masz na myśli?
  • erka napisal(a):
    Oj, dopiero przeczytałam wątek. A jakieś konkretne zdjęcie z roznegliżowaną młodzieżą masz na myśli?
    Cza by skleić dwa: jedno z roznegliżowanymi osobami głównie płci żeńskiej taplającymi się w błocie z takim, gdzie widać napięcie na twarzach i w postawach arabskich wyznawców Allacha;) albo takiego ubranego w pas szahida.

  • może takie:
    image
  • Ale w połączeniu z czymś takim: image
  • OK, postaram się dziś coś takiego sklecić :)
  • Albo takim image
  • edytowano June 2017
    Dziękuję wszystkim za zdjęcia. Zrobiłam dwa memy wg. pomysłu Wygnańca i dwa wg. pomysłu @romeck a. Do wyboru. Co myślicie?

    @Exspectans masz rację, że tekst za długi (ludzie generalnie nie lubią czytać i badania wykazują, że im krótszy napis reklamowy, czy na grafice na FB, tym lepiej), dlatego go troszkę skróciłam i wyboldowałam niektóre fragmenty. Ale generalnie to dobry cytat.

    @Przemko to ostatnie zdjęcie się raczej na mema nie nadaje, bo wiesz - ładna ona, ładny on, a taka brzydka miłość ;)

    OWSIAK MEM 01

    OWSIAK MEM 02

    OWSIAK MEM 03

    OWSIAK MEM 04
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Cudne :)
    Git! To kolportujcie :)
  • A mnie marzy się taki mem: dziś - napakowany troglodyta z białą różą. Wcześniej - ten sam z zomowską pałką.
    Trzeba by znaleźć focię jakiegoś gangstera. Poszukam.
  • edytowano June 2017
    Już znalazłam - gotowe! Dwaj panowie z różami, a w środku Lesiak.
    image

  • Kogoś już zainspirowało to zdjęcie (albo czyta EC):
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.