Skip to content

"Sędzia nie pójdzie na otwartą zabawę, bo się będzie bał, że poderwie sobie autorytet", czyli złote

edytowano March 2015 w Forum ogólne
... złote usta sędzi Gersdorf

To ta sama, która mówiła o 10 000 zł/mies. jako niewystarczającej do przeżycia, chyba że na prowincji, jest też znamienitą autorką sentencji o "nadzwyczajnej kaście ludzi".
Dziś najwyraźniej aspiruje też do arystokracji, i to nie byle jakiej: "To jest taki trochę książęcy zawód".
https://wpolityce.pl/polityka/349846-gersdorf-w-panice-przed-zmianami-w-sn-twierdzi-ze-bycie-sedzia-to-jest-taki-troche-ksiazecy-zawod
Nic tylko podstawić mikrofon i nagrywać, nagrywać. Podwątek w dziale humer

Komentarz

  • Autorką sentencji o nadzwyczajnej kaście ludzi jest sędzia NSA Irena Kamińska.
  • Nuale pójść na zabawę i nic sobie nie poderwać?
  • los napisal(a):
    Nuale pójść na zabawę i nic sobie nie poderwać?
    Ostrożność procesowa. Zamiast poderwania można się niechcący zatańczyć na śmierć.
  • edytowano July 2017
    extraneus napisal(a):
    Autorką sentencji o nadzwyczajnej kaście ludzi jest sędzia NSA Irena Kamińska.
    ok, dzięki za poprawienie, źle zapamiętałam
  • KAnia napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Autorką sentencji o nadzwyczajnej kaście ludzi jest sędzia NSA Irena Kamińska.
    ok, dzięki za poprawienie, źle zapamiętałam
    Teraz ta sędzia ma pretensje, że TVP często cytuje jej słowa :)
  • a to akurat rozumiem:)
  • edytowano July 2017
    Sędzia Gersdorf trzyma formę
    daje się do dyspozycji intelektualnej Pana Prezydenta, cokolwiek miałoby to oznaczać...

    image

    gdzie ona się uczyła j. polskiego? w Moskwie? w Berlinie? raczej nie jest polskojęzyczna od urodzenia
  • Mieszańce hitlerowsko-sowieckie rzadko władają piękną polszczyzną, fakt.
  • Podobnie bulu, nadzieji i piłkaże świadczyły wg mnie, że to śpioch.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.