Skip to content

Kiedy ateista zaczyna szukać prawdy

edytowano March 2015 w Forum ogólne
to szuka Boga, nawet o tym nie wiedząc. (E. Stein)

Zabawny, wart przemyślenia tekst niejakiego Piotra Wielguckiego, ateisty i antymohera, który nazwał się "Matką Kurką", a ani razu wcześniej nie zadał sobie trudu, żeby dokładnie sprawdzić, kim naprawdę jest Ojciec Rydzyk i co takiego robi. Dopiero ciekawość, co powie Jarosław Kaczyński o sytuacji w Polsce, sprawiła, że zajrzał do TV Trwam. Musiał, nie było wyboru. A tam:

http://kontrowersje.net/szcz_bo_e_ca_a_polska_s_ucha_radia_maryja_i_tv_trwam

Poza kilkoma wgranymi markerami somatycznymi, alergią na religię powodującą reagowanie śmiechem na zachowania dla katolika najbardziej naturalne, Wielgucki przejrzał i zauważył, że trawa jest zielona, niebo błękitne, słońce grzeje, a Radio Maryja utrzymuje standardy dziennikarstwa.

Co propaganda potrafi zrobić z ludźmi - i to wcale nie pozbawionymi inteligencji i krytycyzmu!
Otagowano:

Komentarz

  • Edyta Stein...nie wiem dlaczego ale sierpien to dla mnie trzy skojarzenia:
    01.08.- wiadomo
    15.08 - wiadomo
    i 09.08 - najprawdopodobniejsza data smierci meczenskiej Benedyktyod Krzyza.
    nigdy o tym dniu nie zapominam, a o 14.08. zdarza mi sie zapomniec...


    co do MK: on sam przyznal, ze to glupie z jego, a naturalne, z katolickiej strony...
  • edytowano July 2017
    jeden z kkomentarzy:
    inka:
    Bardzo się cieszę MK że wreszcie wiesz dlaczego R.M. i TV. TRWAM ma takie rzesze zwolenników i dlaczego jest tak sekowane przez mainstream.
    *MK to Matka Kurka, choć na twiterze pisze jako @kontrowersje
  • A ja dziękuję, chyba Kani za link. Wysłuchałem sporty kawałek.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.