Skip to content
«1

Komentarz

  • A mnie ciekawi:
    co to znaczy "dziennikarze DOTARLI do kolejnych taśm?
    Ktoś im po kawałku torcika podrzuca, po kęsie?
  • A mnie się ten sadyzm podoba.
  • loslos
    edytowano August 2017
    Dowiemy się przede wszystkim dużo szumu. Ale nie to jest najważniejsze. Ja od ciennikarzy nie chce ani prawdy ani cnót, tylko jednego chcę. Zajebania skurwysynów. Od największego do najmniejszego, żaden nie zasługuje na wyjątek. Wszystkie metody zasługują na pochwałę, choć oczywiście im więcej sadyzmu, tym więcej zasługi.
  • edytowano August 2017
    To nie jest dożynanie tylko stopniowe doduszanie. I bardzo słusznie. To się platfusom należy. Kolejne procenty stracą. A Donald Brukselczyk coraz bardziej herszta rozbitej bandy rabusiów na wygnaniu przypomina, a nie rycerza na białym rumaku co to kraj odbije z rąk zbuntowanego pospólstwa.

    To jednak paradoksalnie tworzy kłopot w średnim i dłuższym okresie. Otóż z PO jest podobnie jak, w swoim czasie, z SLD. Istnienie i wysoka pozycja SLD uniemożliwiało powstanie w III RP normalnej lewicy pomimo ze SLD już nie było w stanie wygrać żadnych wyborów. Podobnie istnienie PO uniemożliwia powstanie normalnej partii liberalnej dla lemingów, MWzWM i podobnych, pomimo ze PO żadnych wyborów już wygrać nie może. Powstają jakieś substytuty wykreowane przez służby jak Nowe Lewice czy Nowoczesna, ale tak nieudolne i grubymi nićmi szyte, że nawet ci tego nie kupują inaczej niż raz na próbę, a i to coraz mniej pewne. Jak definitywnie upadło SLD to powstało Razem i ożywiła się radykalna lewica anarchistyczna. Jak upadnie PO to może jednak powstać coś naturalnego. Najpewniej sporo zgarnie jakiś neo Kukiz.
  • Widzieli wczoraj POsłankę Gabrielę Lenartowicz komentującą taśmy? Nowy talent komiczny się ujawnił :-D
    image
  • podoba mi się to umiarkowanie w dawkowaniu przecieków. Pięknie jest to rozgrywane, ktokolwiek jest tu spiritus, że tak peem, movens. Co za dużo to niezdrowo, a tu kap kap kap, podpałka leje się na gryla, węgle się żarzą aż miło, mięsko skwierczy i bryzga tłuszczykiem.
  • Marzą mi się taśmy z Timmermansem, Junckerem i Tuskiem, a jeszcze bardziej Tuska z Merkel. Na to chyba jednak nie ma szansy. BND czuwa.
  • One nie są dla nas ani dla elektoratu Platformy, te przecieki, one są dla polityków Platformy.
  • No dla elektoratu to chyba jednak są też.

    Koło tematu: mnie chyba najbardziej wkurza, że taki żul i debil jak Krawiec mógł być latami prezesem wielkiej strategicznej spółki. Do tego zarabiał krocie, ale żarł i pił na knajackich kolacyjkach za firmowe. O Sikorskim wiadomo od dawna, że to mocno przereklamowany ambicjoner i pozer, chyba z poważnym problemem alkoholowym.
  • sugerowana była raczej jego słabość do... pudru ;-)
  • Przemko napisal(a):
    One nie są dla nas ani dla elektoratu Platformy, te przecieki, one są dla polityków Platformy.
    Tak, i to właśnie jest w nich najlepsze.
  • los napisal(a):
    A mnie się ten sadyzm podoba.
    Z Halickim wysoko zawiesili poprzeczkę. Największym okrucieństwem był ten chichrający Suski, wspominający pod nosem "że jest sporo prawdy na tych nagraniach"...
  • Dziadek Bartłomiej w grobie się przewraca.
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    sugerowana była raczej jego słabość do... pudru ;-)
    Tak, raczej tak.
  • Rafał napisal(a):
    Marzą mi się taśmy z Timmermansem, Junckerem i Tuskiem, a jeszcze bardziej Tuska z Merkel. Na to chyba jednak nie ma szansy. BND czuwa.
    Tutaj to już raczej FSB.

  • Rafał napisal(a):
    O Sikorskim wiadomo od dawna, że to mocno przereklamowany ambicjoner i pozer, chyba z poważnym problemem alkoholowym.
    image

  • rdrrdr
    edytowano August 2017
    To dobre na ćwiczenia pamięci: co jeszcze kiedyś powiedziałem. A może da nauczkę (naukę?) na przyszłość: to ci się mówi ma znaczenie i ponosi się za to konsekwencje.

    EDIT: zresztą, może tylko się łudzę...
  • łoj, on tak ciągle leje w gacie? :-O
  • W radiu leci taka reklama, że co 4 mężczyzna po 40-tce ma problem z trzymaniem moczu...
  • Raz, dwa, trzy... a na pana wypadło!

    A są zdjęcia od tylu?
  • żałosne. I żal skądinąd ładnego garnituru.
  • No epatowanie tym zdjęciem jest niesmaczne. O czym niby ono świadczy ?
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    żałosne. I żal skądinąd ładnego garnituru.
    Nie wiem czy ten garnitur jest ładny. Wiem na pewno, że TRAGICZNIE leży na Sikorskim. Jak praktycznie wszystko. Kiedyś wyciągnął jakiś taki paltocik niby angielski. Może i ten paltocik ładny (nie znam się), ale on wyglądał w nim na przebranego.
  • Choćbyś strząsał dwa tygodnie zawsze kropla spadnie w spodnie - mówi przedwieczna mądrość. Gość się wysikał, na jasnym garniturze dobrze widać ciemne plamy. Gdyby wszyscy politycy ze wszystkich partii nosili jasne garnitury takich zdjęć byłoby więcej.
  • To nie jest jedna kropla, jedna kropla wsiąknie w bieliznę - chadza bez gaci? Sztuczki z papierem toaletowym/papierowym ręcznikiem nikt go nie nauczył?
  • bokserki
  • Tych ludzi popierało kiedyś 40% społeczeństwa.

    Dlaczego, bo z zewnątrz byli estetyczni? Agresywni i pewni siebie?
  • edytowano August 2017
    Kol. los prezentował tutaj rozbudowane koncepcje. Ja przyjąłem na swoje potrzeby: skoro największe poparcie PO ma wsród osadzonych w zakładach karnych, to tym, co najbardziej do PO przyciągało, była jej bandycka natura: pogarda dla "frajerów", kastowa mentalność, brak litości dla słabszych, pokorne służenie aktualnie najsilniejszemu (przy pragnieniu wbicia mu noża w plecy przy pierwszej okazji), nihilizm i pragnienie bogactwa za wszelką cenę.
  • Cywilizacja turańska. By się zgadzało.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.