Skip to content

Pilne! Apel o wsparcie dla Mary Wagner

2»

Komentarz

  • peterman napisal(a):
    To chyba cud, tak uważam.

    Radość! :)
    Jeszcze się nie ciesz tak całkiem. Nie została uniewinniona. Dotychczasowy areszt zaliczono jej jako wykonanie słusznie zasądzonego wyroku.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Wszystkie petycje, przetłumaczone na język angielski, trafiły bezpośrednio do sędziego prowadzącego sprawę. Prokurator żądał dla Mary aż 18 miesięcy więzienia. Sędzia, uwzględniając wysłane przez nas petycje, postanowił inaczej.

    Mary została skazana na 9 miesięcy więzienia. Na poczet tej kary sędzia zaliczył jej jednak wcześniejszy pobyt w areszcie. Oznacza to, że dzielna obrończyni życia nie wróci za kratki!

    Sam wyrok skazujący jest oczywiście skandaliczny i bulwersujący. Nam udało się jednak zrobić wszystko co tylko mogliśmy i dzięki temu Mary Wagner jest wolna!
  • Kolejny mały cud, jakże liczny a jak niezauważalny.
    Największe cuda dzieją się we wnętrzu człowieka, myślę że to jeden z nich.
  • Chwała Panu!
  • Jakie to smutne, że piękny kraj naszej ukochanej - w dzieciństwie- Ani Shirley, Kanada żywicą pachnąca, cuchnie dziś siarką na tysiące kilometrów, a jego premier Trudeau wzbudza odrazę. Co się stało z Kanadyjczykami, którzy w ciągu zaledwie wieku przeszli z cywilizacji życia do cywilizacji śmierci!?
  • Aż mi się wierzyć nie chce, że to się skończyło. Chwała Panu!
  • @Mania - To co wszędzie, dzięki Bogu (jeszcze?) nie u nas.
    Zabójczo skuteczna metoda małych kroków.
  • Z Kanadą ? Może francuskie wpływy? Może duży napływ banderowców - satanistów po II WŚ?
  • Rafał napisal(a):
    Z Kanadą ? Może francuskie wpływy? Może duży napływ banderowców - satanistów po II WŚ?
    La Korona też swoje pewnie swoje dołożyła. Plus w dupach się poprzewracanie od dobrobytu.
  • Cyrylica napisal(a):
    Aż mi się wierzyć nie chce, że to się skończyło. Chwała Panu!
    Nie skonczylo, bo ona bedzie dalej dzialac a oni ja przesladowac. To byla wygrana bitwa ale wojna trwa.
  • Czy ja wiem, czy wygrana?
    Remis ze wskazaniem...
  • Ładnie podziękowali za wsparcie. Ucieszyło me serce. Będzie dobrze. Czarny przegra. :-*
  • Skoro w Kanadzie za dawanie kwiatów idzie się do pierdla, to czy nie lepiej zamiast tych kwiatów zrobić akcję w stylu Scotta Roedera, Paula Hilla i Erica Rudolpha?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.