Skip to content

Pies Prezesa

edytowano August 2017 w Forum ogólne
Kiedy onegdaj Manitou łowiąc ryby odpoczywał nad Zalewem Szczecińskim, towarzyszył mu poseł Brudziński. Dość łatwo było wytłumaczyć tę koincydencję urlopową faktem, że nasz dobry Joachim posłuje ze Szczecina.

Obecnie Manitou spędza urlop siedemset kilometrów od Szczecina, w Beskidzie Sądeckim, a towarzyszy mu ... nie zgadniecie Państwo ... Brudziński.
http://niezalezna.pl/201249-prezes-pis-odpoczywa-w-karpatach-zdjecia
Otagowano:
«1

Komentarz

  • edytowano August 2017
    1. po pierwsze, na zdjeciu nr 3 wygladaja panowie jak ...muchomory
    2. po drugie - mama Arlerka: czy chodzi o psa?
    3. po trzecie, nic na to nie poradze, ale lans z kaplanem w tle to juz naprawde taki szczyt, ze p. Brudzinski zadnych innych zdobywac nie musi.

    a poza tym:

    Panie Premierze, owocnego wypoczynku i lepszej pogody zyczy nieustajaca pana fanka!
  • I juz sa obrazki:

    image
  • Pierdykam! Kolesie naprawdę przebrali się w szlafroczki w barwach bandery handlowej. Pierdykam!
  • Ale żeby dla JoJa komży zabrakło... Wstyd.
  • Doradca pijarowy na gwałt potrzebny!!!! Co oni wyprawiają??
  • Rafał napisal(a):
    Doradca pijarowy na gwałt potrzebny!!!! Co oni wyprawiają??
    Coś pan! Pijarem zajmują się tylko zdradliwi esteci, sprzedawczyki.
  • Od Nawalki dostali
    Kadrowe
  • Ja nie wiem, o co Wam chodzi? Pelerynki są cud malyna!
  • Gupia totalna coś już ryczy o obrazie godła i barw. Na szczęście głupia. Dobrze że nie ryczą że to straszny obciach i wiocha oraz stare leśne pierniki poprzebierane.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Doradca pijarowy na gwałt potrzebny!!!! Co oni wyprawiają??
    Coś pan! Pijarem zajmują się tylko zdradliwi esteci, sprzedawczyki.
    Właśnie. Mnie boli, że nie wolno już być człowiekiem, bo zaraz ktoś krzyknie, że wstyd.

    Koledzy za karę obejrzą:
  • edytowano August 2017
    Dla Tutsi pelerynki są idealną pożywką do wielkiej beki. Dla Hutu wręcz przeciwnie. Pelerynka w kosmos wyjechana. Jebać Tutsi.
  • Rafał napisal(a):
    Doradca pijarowy na gwałt potrzebny!!!! Co oni wyprawiają??
    Myślisz jak pokolenie przegrane. Przecież te pelerynki idealnie wpisują się narrację Kaczora. Jest w niej wiarygodny na maksa. I w tej czapce z daszkiem. Dla małolatów, a nawet tych starszych to nie obciach. Szczególnie, że wszystko jest spójne.
  • Jest zwyczajnie normalny. A że salonowe dzidzie myślą inaczej - kij im w ucho lub żerdź im w rzyć.
  • Zazu napisal(a):
    Jest zwyczajnie normalny. A że salonowe dzidzie myślą inaczej - kij im w ucho lub żerdź im w rzyć.
    Dokładnie tak. Do kogo ma być ten piar ? Do plastikowego, zakompleksionego pokolenia, które walczy o jedno, byle nie było obciachu, żeby z nas się nie śmiali ? Nie ma sensu, oni (my) idą do lamusa historii, 10 lat za wcześnie, wg standardów następstwa pokoleń, a może 15 lat za późno, najlepiej żeby wcale nas nie było.

    Ostatnio jeden z moich kolegów opowiadał jak był z dzieciakami w akwaparku, gdzieś w Krakowie. Trochę takich miejsc zna, więc zaczął - wiesz byłem tam i powiem ci, że nie mamy czego się wstydzić. Stop, powiedziałem, zacznij opowiastkę jeszcze raz. Bo co to za argument - nie mamy się czego wstydzić ? Niby to taka zbitka, ale wg mnie doskonale oddająca mentalność straconych pokoleń. Pedagogika wstydu.


  • Możemy zrobić taką listę zwrotow-wytrychow do oznaczania straconego pokolenia, drugie to "Polak potrafi".
  • edytowano August 2017
    Wystarczy teraz, zeby Kaczor zazartowal delikatnie a publicznie z tej pelerynki i bedzie bardzo na plus. Wszystkie dzioby zamkniete, kolejny raz udowodni, ze dystans ma do siebie wiekszy od niz kazdy klon Gowna Powiatowego.
  • polmisiek napisal(a):
    Wystarczy teraz, zeby Kaczor zazartowal delikatnie a publicznie z tej pelerynki i bedzie bardzo na plus. Wszystkie dzioby zamkniete, kolejny raz udowodni, ze dystans ma do siebie wiekszy od niz kazdy klon Gowna Powiatowego.
    A to prawda, rzeczywiście!
    - Słyszałem, że dużo szumu w internecie wywołała moja przeciwdeszczowa peleryna. Z jednej strony to miłe, że moje ubranie znowu staje się przedmiotem narodowej debaty. Z drugiej strony jakoś dziwi, że w Polsce miałbym się wstydzić polskiej flagi. No ale cóż - każdy się przyznaje do takiej flagi jaka jego sercu jest bliższa.
  • Peleryna JK przed #AferaPeleryna - 8 zł
    Peleryna JK po #AferaPeleryna - 19 zł
    :))
  • romeck napisal(a):
    Peleryna JK przed #AferaPeleryna - 8 zł
    Peleryna JK po #AferaPeleryna - 19 zł
    :))
    Gdzie sprzedają? Ja też chce ;)
  • peterman napisal(a):
    romeck napisal(a):
    Peleryna JK przed #AferaPeleryna - 8 zł
    Peleryna JK po #AferaPeleryna - 19 zł
    :))
    Gdzie sprzedają? Ja też chce ;)
    Tylko po paczkach (40 szt.)image

    disport.pl 19zł przesyłka 9,50
    image
  • Szkoda...
  • Fajny mundurek. I jeszcze beret, koniecznie moherowy.
  • A mi się ten fartuszki skojarzyły z finałem tej sceny, nawet pod kolor są.

  • edytowano August 2017
    image
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    polmisiek napisal(a):
    Wystarczy teraz, zeby Kaczor zazartowal delikatnie a publicznie z tej pelerynki i bedzie bardzo na plus. Wszystkie dzioby zamkniete, kolejny raz udowodni, ze dystans ma do siebie wiekszy od niz kazdy klon Gowna Powiatowego.
    A to prawda, rzeczywiście!
    - Słyszałem, że dużo szumu w internecie wywołała moja przeciwdeszczowa peleryna. Z jednej strony to miłe, że moje ubranie znowu staje się przedmiotem narodowej debaty. Z drugiej strony jakoś dziwi, że w Polsce miałbym się wstydzić polskiej flagi. No ale cóż - każdy się przyznaje do takiej flagi jaka jego sercu jest bliższa.
    Za długie. Jaro jest mistrzem ciętej riposty.
    Niezłe podanie cennika przed i po.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • "Biało-czerwona peleryna hitem wśród turystów. Producent nie kryje dumy: "Jest mi niezmiernie miło, że prezes PiS założył nasz produkt" :)

    https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/354262-bialo-czerwona-peleryna-hitem-wsrod-turystow-producent-nie-kryje-dumy-jest-mi-niezmiernie-milo-ze-prezes-pis-ubral-nasz-produkt
  • Cyrylica napisal(a):
    "Biało-czerwona peleryna hitem wśród turystów. Producent nie kryje dumy: "Jest mi niezmiernie miło, że prezes PiS założył nasz produkt" :)

    https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/354262-bialo-czerwona-peleryna-hitem-wsrod-turystow-producent-nie-kryje-dumy-jest-mi-niezmiernie-milo-ze-prezes-pis-ubral-nasz-produkt
    To pan Ludwik (właściciel) mógłby tera zmienić zdjęcie na stronie - peleryna jest na tle... flagi UE! (wkleiłem wyżej)
    :)
  • Nieźle, wg linku kolegi ta firma robi też inne, dużo droższe rzeczy, a sławę zyskali na pelerynkach :)
    image
  • Zawsze zanurzony w Polsce.
    Polska otacza mnie na każdym kroku,.
    Od morza do gór biało-czerwona.
    Nie straszne nam złe pogody, gdy wokół Polska.
    Ani kroku bez Polski.

    /hasła dla Prezesa/.
  • edytowano August 2017
    kulawy_greg napisal(a):
    Nieźle, wg linku kolegi ta firma robi też inne, dużo droższe rzeczy, a sławę zyskali na pelerynkach
    Nie, nie ten link!
    Drugi to jakaś firma Disport. Sklep sportowy, nie producent!

    A firma nazywa się F.P.H. Ludwik!
    image



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.