Skip to content

Komentarz

  • edytowano 16:07

    Phi...też ma Kulega Psor problem... Na Edenowej parafii lokalny układ kolesiowski już od pół roku usilnie stara się, żeby Eden zagłosiował nogami, ale na razie mu średnio wychodzi. Średnio bo:
    1. Edenu mając pełną świadomość, że wybór Nawrockiego na Prezydenta RP utrwali tylko tenże układ (lokalna wersja PiS-PO w samorządzie), nie dość że dwukrotnie zagłosiował na Nawrockiego, to jeszcze publicznie zachęcał do tego swoich ziomali z parafii, w tym i w lokalnej prasie. Bo wiedział, że sprawa przyszłości Polski jest nadrzędna nad komfortem i dobrym jego samopoczuciem
    2. Edenu wraz z wyborem Nawrockiego na Prezydenta RP przestał chodzić na spotkania lokalnej struktury PiS, bo musiał by niektórym tam powiedzieć, że na ich widok wzbiera go na womit 🤢🤮

  • Czarnek kerownikiem nierządu koalicyjnego z Konfą?

  • Powodów, by obrazić się na PiS i na Kaczyńskiego personalnie przez te wszystkie lata jest o wiele więcej o są znacznie poważniejsze. Tym nie ma się co przejmować. Po pierwsze pada tam podważające pewność słowo "pewnie", a po drugie i jeszcze ważniejsze - Ozyrys jest znany z tego, że jest bardzo niesłowny, jeśli chodzi o tego rodzaju deklaracje. Łatwo przychodzi mu ich rzucanie dla doraźnej zagrywki politycznej albo wręcz dla dania upustu emocjom. Gdy przyjdzie co do czego, nie tylko nie będzie czuł się związany w jakikolwiek sposób, ale pewnie nawet nie będzie pamiętał. Natomiast zgodzę się, że niesmaczne jest wywyższanie tego typa, ale to jest już konsekwencja jego wcześniejszego kilkuletniego pompowania.

  • edytowano 18:42

    Jednym słowem Kulega sugeruje teraz, że "Ozyrys" lubi kłapać dziobem, tak? W jakim świetle Kulegi supozycje stawiają go tutaj? I czy naprawdę musimy silić się na tym niszowym forumku na oryginalne przezywanie Kaczyńskiego? Nie wystarczy chlasnąć, że "Kaczafi" jak robią to na forumkach z większymi zasięgami...?

  • Ale Ozyrys to bardzo wykwintny i wyszukany nick.

  • W kontekście Błaszczaka równie dobrze można twierdzić, że chodzi o przyszłe bycie wicepremierem przez Czarnka.

  • @Kuba_ powiedział(a):
    W kontekście Błaszczaka równie dobrze można twierdzić, że chodzi o przyszłe bycie wicepremierem przez Czarnka.

    ...tego się trzymajmy

  • @Filioquist powiedział(a):

    @Kuba_ powiedział(a):
    W kontekście Błaszczaka równie dobrze można twierdzić, że chodzi o przyszłe bycie wicepremierem przez Czarnka.

    ...tego się trzymajmy

    Kulega się lepij trzymie ramy i spódnicy mamy, tak w całokształcie ☝️

  • @Eden powiedział(a):

    @Filioquist powiedział(a):

    @Kuba_ powiedział(a):
    W kontekście Błaszczaka równie dobrze można twierdzić, że chodzi o przyszłe bycie wicepremierem przez Czarnka.

    ...tego się trzymajmy

    Kulega się lepij trzymie ramy i spódnicy mamy, tak w całokształcie ☝️

    ❓️

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.