Skip to content

Sondaże, sondaże -- idą wybory!

18910111214»

Komentarz

  • Przed chwilą wrzucałem ministra przekazującego publicznie fałszywą informację.

  • @Filioquist powiedział(a):
    ...i nadal nie wiem jak było.

    No to znajdź źródło tej wiadomości, poszukałem bo wydało mi się to oczywistym nieporozumieniem że człowiek w krótkim czasie mówi dwie przeciwstawne rzeczy, zaciekawił mnie kontekst i okazało się że nie ma żadnego kontekstu.

    Po drugie - no nawet jeśli Sasin by tak powiedział to co, przecież to zdegenerowana partia.

  • edytowano December 2025

    @Przemko powiedział(a):

    @Filioquist powiedział(a):
    ...i nadal nie wiem jak było.

    No to znajdź źródło tej wiadomości,

    ...mam szukać wywiadu TVN24? Dziękuję, nie.

    Niech Sasin dementuje, w końcu Migalski przypisał mu wypowiedź kompromitującą go w oczach części wyborców.

    @Przemko powiedział(a):
    Po drugie - no nawet jeśli Sasin by tak powiedział to co, przecież to zdegenerowana partia.

    ...no taka była reakcja na forum - milczące "to co"

  • @trep powiedział(a):
    Przed chwilą wrzucałem ministra przekazującego publicznie fałszywą informację.

    ...wiadomo, że minister to zawodowy kłamca, widzisz różnicę z felietonistą opiniotwórczego dziennika prawno-gospodarczego?

  • @Filioquist powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @Filioquist powiedział(a):
    ...i nadal nie wiem jak było.

    No to znajdź źródło tej wiadomości,

    ...mam szukać wywiadu TVN24? Dziękuję, nie.

    Niech Sasin dementuje, w końcu Migalski przypisał mu wypowiedź kompromitującą go w oczach części wyborców.

    @Przemko powiedział(a):
    Po drugie - no nawet jeśli Sasin by tak powiedział to co, przecież to zdegenerowana partia.

    ...no taka była reakcja na forum - milczące "to co"

    Może nie przeczytali nawet, bez przesady. No ale znowu - co to za udawane zdziwienie jacy ludzie głosują na zdegenerowaną partię.

  • @Filioquist powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Przed chwilą wrzucałem ministra przekazującego publicznie fałszywą informację.

    ...wiadomo, że minister to zawodowy kłamca, widzisz różnicę z felietonistą opiniotwórczego dziennika prawno-gospodarczego?

    Nie, a co?

  • @Przemko powiedział(a):

    @Filioquist powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @Filioquist powiedział(a):
    ...i nadal nie wiem jak było.

    No to znajdź źródło tej wiadomości,

    ...mam szukać wywiadu TVN24? Dziękuję, nie.

    Niech Sasin dementuje, w końcu Migalski przypisał mu wypowiedź kompromitującą go w oczach części wyborców.

    @Przemko powiedział(a):
    Po drugie - no nawet jeśli Sasin by tak powiedział to co, przecież to zdegenerowana partia.

    ...no taka była reakcja na forum - milczące "to co"

    Może nie przeczytali nawet, bez przesady. No ale znowu - co to za udawane zdziwienie jacy ludzie głosują na zdegenerowaną partię.

    ...różni, ja też, oddaję głos na przyjaciół, których jeszcze ostatnio znalazłem na listach (nie wiem jak będzie w kolejnych wyborach)

  • edytowano December 2025

    @trep powiedział(a):

    @Filioquist powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Przed chwilą wrzucałem ministra przekazującego publicznie fałszywą informację.

    ...wiadomo, że minister to zawodowy kłamca, widzisz różnicę z felietonistą opiniotwórczego dziennika prawno-gospodarczego?

    Nie, a co?

    ...rżnij głupa, obrażaj się, ale w miarę bez przesady

  • @trep powiedział(a):
    Nie wiem jak było, ale wrzucę w trzech wątkach.

    przecież to podpada pod trolling. Uporczywy i intencjonalny

  • Kolegę Filiokwista uprasza się o nie christophowanie.

  • @Filioquist powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @Filioquist powiedział(a):
    ...i nadal nie wiem jak było.

    No to znajdź źródło tej wiadomości,

    ...mam szukać wywiadu TVN24? Dziękuję, nie.

    Niech Sasin dementuje, w końcu Migalski przypisał mu wypowiedź kompromitującą go w oczach części wyborców.

    Kompromitujące to jest przypuszczenie, że ktokolwiek traktuje Migalskiego poważnie.

  • @Filioquist powiedział(a):
    ...i nadal nie wiem jak było.

    Ty to masz chopie pH.

  • @los powiedział(a):

    @Filioquist powiedział(a):
    ...i nadal nie wiem jak było.

    Ty to masz chopie pH.

    Co prawda Sasin tak nie powiedział ale niesmak pozostał. :)

  • A zastanawiali się Koledzy, jak huraganowe oparcie, które lud okazuje Donaldinhu przekłada się na regiony Tenkraju?

    Screenshot-20260208-185300-Firefox

  • To które w końcu po lewej a które po prawej bo w podpisie jest odwrotnie?

  • A teraz bez zaglądania - spadło PO w ostatnim sondażu czy wzrosło?

  • edytowano 08:59

    Strzelam, że wzrosło. Niegodziwość zawsze skutkuje zwiększeniem poparcia.

    Jeszcze tylko np. jakieś udokumentowane ludożerstwo i będzie większość konstytucyjna.

    Władza często przyciągała psychopatów i bydlaków, ale dlaczego akurat polskojęzyczna część biocenozy Niziny Środkowoeuropejskiej upodobała sobie głosowanie na nich?

  • Sądażownie na posterunku. Mesydż do wyborców: I co że złodzieje a nawet mordercy? Elektorat to lubi, nie sprzeciwiaj się!

  • Palade? Przecież on odcina kupony od 2015 roku. Przez 10 ostatnich lat raczej nie trafiał.

  • Pollster

  • edytowano 09:38

    Sondaże PO to tradycyjny rollercoaster, służą raczej do kreowania rzeczywistości niż jej odpisywania. Bardzo wątpię czy gdyby wybory zrobić w sondażowych dołkach to dostaliby te 10 czy 15%.

    Edit: sprawdziłem liczby i to jest wzrost z 32,98 do 34,01, czyli w granicach błędu pomiarowego.

  • @robert.gorgon powiedział(a):
    Palade? Przecież on odcina kupony od 2015 roku. Przez 10 ostatnich lat raczej nie trafiał.

    Trafił w 2019 r. do PE, przynajmniej jak chodzi o kierunek, bo w liczbach bliższy był nawet CBOS.
    W 2020 r. słusznie nie uwierzył w cudowne notowania Trzaskowskiego.

    Czyli no niby oczywistości, ale wiele sondazowni na tym popłynęło. Palade jednak najbardziej się myli na zagranicznych wyborach, bo nie zna specyfiki poszczególnych krajów.

  • edytowano 14:00

    @rozum.von.keikobad powiedział(a):

    @robert.gorgon powiedział(a):
    Palade? Przecież on odcina kupony od 2015 roku. Przez 10 ostatnich lat raczej nie trafiał.

    Trafił w 2019 r. do PE, przynajmniej jak chodzi o kierunek, bo w liczbach bliższy był nawet CBOS.
    W 2020 r. słusznie nie uwierzył w cudowne notowania Trzaskowskiego.

    Czyli no niby oczywistości, ale wiele sondazowni na tym popłynęło. Palade jednak najbardziej się myli na zagranicznych wyborach, bo nie zna specyfiki poszczególnych krajów.

    Ale 2019 roku (wybory do sejmu) do końca wierzył w wynik PiS na poziomie 46%. Niby niewielki błąd, ale w noc wyborczą rasowy analityk na podstawie cząstkowych wyników powinien zauważyć, że różnią się od prognoz.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.