Łukasz_L
Łukasz_L
Reakcje
-
Odp.: Uciążliwi "sąsiedzi" w bloku
@Eden nie zniechęcaj się ludźmi, którzy albo uważają, że z góry walka o swoje dobro jest stracona, albo obracają to tak, że nagle ty masz się czuć, że robisz coś nie tak, a nie druga strona. Super, ż… (Wyświetl post)1 -
Odp.: Uciążliwi "sąsiedzi" w bloku
Wzywaj Policję za każdym razem, gdy następuje zakłócenie spokoju (niezależnie od godziny, choć oczywiście zgłoszenie w godzinach późniejszych będzie zawsze skuteczniejsze). Od razu rób to pod swoim i… (Wyświetl post)7