rozum.von.keikobad
rozum.von.keikobad
Reakcje
-
Odp.: Wybory 2027
Ale rok spokojnej władzy robisz jak liczysz na jej utrzymanie. A rok robienia tego co zawsze chciałeś bez liczenia się z wyborcami robisz jak i tak wiesz że przegrasz. Niektórzy robią wtedy ideowe rz… (Wyświetl post)3 -
Odp.: Wybory 2027
Ani jedno, ani drugie. Bywa tak, że jak partia rządząca spodziewa się że przegra, to idzie na całość, realizuje najbardziej kontrowersyjne punkty, bo i tak przegra, więc krótkotrwała reakcja publiki … (Wyświetl post)1 -
Odp.: Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe
Widzę że nikt na forum (ani chyba w Polsce) nie rozumie, czemu prezydent powołał na prezesa SN właśnie Kapinskiego. To w sumie dobrze, bo oznacza, że kancelaria jest intelektualnie kilka kroków przed… (Wyświetl post)16 -
Odp.: Wybory 2027
Nie jest, SLD od początku kadencji 2001-2005 miało potężne tąpnięcie poparcia, w 2002 r. dostali w wyborach do sejmików niecałe 25%, czyli przez rok rządzenia stracili 2/5 wyborców. A to było jeszcze… (Wyświetl post)2 -
Odp.: Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe
Więc to wbrew pozorom całkiem dobre pytanie. Jeśli o sam Kraków chodzi, to jestem pesymistą. Kandydat współczesnej prawicy raczej tam nie wygra, albo będzie bardziej strawny kandydat z kręgów rządowy… (Wyświetl post)6
