rozum.von.keikobad
rozum.von.keikobad
Reakcje
-
Odp.: Najgorszy mundial eveeeer...
I jeszcze na samym mundialu w 1974 r. Holandia nie trafiła na Włochów, ale na Argentynę i Brazylię tak. Wygrali 4:0 i 2:0. I co, poszli na mistrza? Nie, przegrali w finale z ... Niemcami. Mają też 2 … (Wyświetl post)1 -
Odp.: Najgorszy mundial eveeeer...
Mam dobrą wolę. Napisałem ci jaki mundial powinieneś sprawdzić i jaką drużynę. W Twoją dobrą wolę uwierzę, jeśli się do tego odniesiesz. Czy się tego spodziewam? Nie, więc masz szansę pozytywnie zask… (Wyświetl post)1 -
Odp.: Warszawski Szpital Południowy
Jak widać lotność umysłu nie zależy od pokolenia. (Wyświetl post)4 -
Odp.: Najgorszy mundial eveeeer...
A z Anglią wygraliśmy na wielkich turniejach? A z Koreą? A z Senegalem? Z Hiszpanią? Holandią? Literalnie "tylko na nich" czyli na Niemców nie dajemy rady. Czyli już literalny sens poszedł … (Wyświetl post)2 -
Odp.: Najgorszy mundial eveeeer...
Dokładniej to zdarzyło się, na mundialach, raz. W 1974 r. Nigdy wcześniej (wcześniej Polska rozegrała na mundialach jeden mecz, z Brazylią w 1938 r.), nigdy później, jeśli liczymy tylko mundiale. I z… (Wyświetl post)1
