rozum.von.keikobad
rozum.von.keikobad
Reakcje
-
Odp.: Najgorszy mundial eveeeer...
A z Anglią wygraliśmy na wielkich turniejach? A z Koreą? A z Senegalem? Z Hiszpanią? Holandią? Literalnie "tylko na nich" czyli na Niemców nie dajemy rady. Czyli już literalny sens poszedł … (Wyświetl post)2 -
Odp.: Najgorszy mundial eveeeer...
Dokładniej to zdarzyło się, na mundialach, raz. W 1974 r. Nigdy wcześniej (wcześniej Polska rozegrała na mundialach jeden mecz, z Brazylią w 1938 r.), nigdy później, jeśli liczymy tylko mundiale. I z… (Wyświetl post)1 -
Odp.: Postępy postępu
A co w tym oczywistego, skoro rozmawiamy o nieistniejących propozycjach, których autorzy konsekwentnie ignorują pytania o konkrety? (Wyświetl post)1 -
Odp.: Postępy postępu
@KazioToJa Pkt 3 można łatwo zweryfikować: jeśli jest mocna nadreprezentacja depresji u jedynaków. Jeśli nie, to najwyraźniej jest inna. A od razu dodam, co wg mnie jest główną przyczyną: zanik norma… (Wyświetl post)1 -
Odp.: Warszawski Szpital Południowy
Wątpię by dostał cokolwiek widocznego dla publiki. Ale daj jakąś datę i zrobimy sprawdzam. (Wyświetl post)1
