rozum.von.keikobad
rozum.von.keikobad
Reakcje
-
Odp.: Uciążliwi "sąsiedzi" w bloku
Ciężko ustalić, gdzie zaczyna się hotel. Ktoś wynajmuje indywidualnie - też gdzieś pracuje, na jakiś czas, płaci sam, z pensji. Ktoś wynajmuje indywidualnie jw., ale w umowie ma, że to pracodawca mu … (Wyświetl post)3 -
Odp.: Uciążliwi "sąsiedzi" w bloku
Otóż: zależy co tak naprawdę robią. W Polsce legalne jest: * palenie na balkonie, * mieszkanie w 10 osób na 52 m. kw. * rozmowy w innym języku niż polski, * impreza przed godziną ciszy nocnej (zazwyc… (Wyświetl post)2 -
Odp.: Uciążliwi "sąsiedzi" w bloku
Więc pozostaje pytanie co to znaczy "normalne warunki". Jak jest na miejscu to wiesz tylko Ty. Z tego co piszesz nie robią tam imprez, nie dobijają się do sąsiadów, nie sikają na klatce sch… (Wyświetl post)2 -
Odp.: Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe
@trep Dwa ciekawe wątki poruszyłeś. Jeden, że znamy się (wirtualnie a wielu i realnie) od lat, nawet 20. Ja akurat zacząłem pisywać w czasie pielgrzymki Benedykta XVI do Polski, czyli właśnie 20 lat … (Wyświetl post)5 -
Odp.: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - Karol Nawrocki
To trochę jak czytanie co to by się nie wydarzyło jakby w 2023 r. wygrał PiS. Byłby już fafnasty upadek demokracji, faszyzm i coś tam. Więc jasne, rząd by kilka pomysłów zrealizował, dokręcił śrubę, … (Wyświetl post)3
