rozum.von.keikobad
rozum.von.keikobad
Reakcje
-
Odp.: Wybory 2027
Ja zakładam, że Braun do sejmu nie wejdzie, a jeśli wejdzie to będzie miał kilku posłów. Natomiast przy podzielonym sejmie ruch będzie należał do prezydenta. I trzeba wybrać czy powołuje się "sw… (Wyświetl post)1 -
Odp.: Najgorszy mundial eveeeer...
Widziałem skrót tylko i to utwierdza mnie w przekonaniu, żeby takich właśnie meczów nie oglądać. Takich, czyli gdzie teoretyczny potencjał różni się bardzo, co sprzyja meczom do jednej bramki. A top … (Wyświetl post)1 -
Odp.: Uciążliwi "sąsiedzi" w bloku
Ciężko ustalić, gdzie zaczyna się hotel. Ktoś wynajmuje indywidualnie - też gdzieś pracuje, na jakiś czas, płaci sam, z pensji. Ktoś wynajmuje indywidualnie jw., ale w umowie ma, że to pracodawca mu … (Wyświetl post)3 -
Odp.: Uciążliwi "sąsiedzi" w bloku
Otóż: zależy co tak naprawdę robią. W Polsce legalne jest: * palenie na balkonie, * mieszkanie w 10 osób na 52 m. kw. * rozmowy w innym języku niż polski, * impreza przed godziną ciszy nocnej (zazwyc… (Wyświetl post)2 -
Odp.: Uciążliwi "sąsiedzi" w bloku
Więc pozostaje pytanie co to znaczy "normalne warunki". Jak jest na miejscu to wiesz tylko Ty. Z tego co piszesz nie robią tam imprez, nie dobijają się do sąsiadów, nie sikają na klatce sch… (Wyświetl post)2
