Skip to content

Zbigniew Ziobro - człowiek, którego ambicje wysadzają Dobrą Zmianę

2»

Komentarz

  • agent napisal(a):
    Antuan to chyba temat na osobny wątek. A rozmaitych tarć, sporów itd. jest w obozie dobrej zmiany sporo, bo np.: 1/ obóz to nie tylko PiS, 2/ w samym PiS są rozmaite frakcje, 3/ wicepremierami są polityczni single (Gliński, Morawiecki).
    Single? Raczej delegaci różnych mafii...
  • qiz napisal(a):
    agent napisal(a):
    Antuan to chyba temat na osobny wątek. A rozmaitych tarć, sporów itd. jest w obozie dobrej zmiany sporo, bo np.: 1/ obóz to nie tylko PiS, 2/ w samym PiS są rozmaite frakcje, 3/ wicepremierami są polityczni single (Gliński, Morawiecki).
    Single? Raczej delegaci różnych mafii...
    Zaplecza partyjnego nie mają , bo że zaplecze mają - wiadomo.
  • Ja słyszałem, od pewnego senatora, że Morawiecki to człowiek Lipińskiego, a to jednak jakieś zaplecze jest.
  • Groza-Symetrii napisal(a):
    Ja słyszałem, od pewnego senatora, że Morawiecki to człowiek Lipińskiego, a to jednak jakieś zaplecze jest.
    ooo, spiskowe teorie Brauna level hard.
  • loslos
    edytowano August 2017
    Groza-Symetrii napisal(a):
    Ja słyszałem, od pewnego senatora, że Morawiecki to człowiek Lipińskiego, a to jednak jakieś zaplecze jest.
    Najpierw trzeba sprawdzić jego teorie na temat temperatury wrzenia wody. Zakładam się, ze będzie nieortodoksyjna.
  • Jest możliwe.
    Ja jeno przekazuję cóż nam ów kolega-senator na Frondowo-Et-Consortes wieczorku po Marszu Niepodległości dwa lata temu opowiadał - gdyśmy właśnie wszyscy zdumieni tym Morawieckim byli i dopytywaliśmy się skądże takiego bankstera wzięto.
  • Groza-Symetrii napisal(a):
    Ja słyszałem, od pewnego senatora, że Morawiecki to człowiek Lipińskiego, a to jednak jakieś zaplecze jest.
    Może być, że po linii wrocławskiej się zna Lipa z Morawieckimi. Ale czy to od razu człowiek Lipińskiego? A może Lipiński to człowiek Morawieckich?
  • loslos
    edytowano September 2017
    Pan Mateusz Lipinskiego posunął. Co było nie lada osiągnięciem, skoro Lipiński to bliski przyjaciel Manitou od 20 lat.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.