Skip to content

Na fali wtórności - moje typy

2»

Komentarz


  • ms.wygnaniec napisal(a):
    erka napisal(a):
    Łeee, myślałam, że masz jakieś konkrety.
    Konkrety miałem około 2014 roku, potem p. Stankiewicz lekko zniknęła, a ja pousuwałem z pamięci niepotrzebny balast.

    Jak nie masz konkretów (niepotrzebny balast) to czemu i komu służa twoje "mądrości" na temat Ewy Stankiewicz?


  • Zazu napisal(a):
    Stankiewicz świr? Nie no, gadała to co wielu z nas wymrukiwało po kątach z jeszcze większą wściekłością. Z tym, że ona robiła to publicznie. Odważna kobita.
    Ja jej nie zarzucam braku odwagi tylko rozsądku oraz emocjonalność posuniętą do granic mojej akceptacji.
    Zazu napisal(a): Odstosunkujta się od niej.
    Nie odstosunkuję się od tworzenia hagiografii i brania na sztandary, pożyteczna strona działalności nie może przesłaniać braków.

  • MarianoX napisal(a):
    Jak nie masz konkretów (niepotrzebny balast) to czemu i komu służa twoje "mądrości" na temat Ewy Stankiewicz?


    Insynuacyjny atak ad personam utrzymany w poetyce GW z połowy lat dziewięćdziesiątych. Uwielbiam ten merytoryczny sposób prowadzenia sporów.
    A służą prawdzie i obawie przed kreowaniem fałszywych bohaterów.

  • Szanowny Wygnaniec Szanowna Kania
    - Ewa Stankiewicz nie jest falszywym bohaterem i nie trzeba jej kreowac.
    Pozdrawiam
  • margerytka napisal(a):
    Szanowny Wygnaniec Szanowna Kania
    - Ewa Stankiewicz nie jest falszywym bohaterem i nie trzeba jej kreowac.
    Pozdrawiam
    Ewa Stankiewicz ma swoje niewątpliwe i duże zasługi (jak niewiele osób) i swoje niewątpliwe deficyty (jak praktycznie wszyscy), doceniając jej zasługi i zważając na deficyty pozostanę przy swoim zdaniu, że w chwili obecnej zestawienie jej z śp. Anną Walentynowicz jest bardzo dużym nadużyciem.
    Przy czym moja opinia nie jest kategoryczna i zakłada ewolucję w funkcji czasu.

  • Anita Gargas.
  • edytowano November 2017
    ms.wygnaniec napisal(a):
    moja opinia nie jest kategoryczna i zakłada ewolucję w funkcji czasu
    Na stopkę.
    Na stopkę!
    :)
    @półmiśku, stopki na foruma!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.