Skip to content

Czy Beata Szydło wygrała jakieś wybory?

2»

Komentarz

  • Alesz żeneralmą o cusz ta kutnia? Czemusz tak sie nad kobieto znenceć?

    Kciełbym iszby szyskie czymeli jej pozią.
  • Gnębą napisal(a):
    Alesz żeneralmą o cusz ta kutnia?.
    o szóste miejsce po przecinku, ta myślę
    Gnębą napisal(a):
    Kciełbym iszby szyskie czymeli jej pozią.
    jej pozią jest terozki wzorcem z Sèvres w Wawce
  • polmisiek napisal(a):
    Mam poważne wątpliwości, czy MM ma w ogóle potencjał na coś takiego, ale będziemy mieli okazję się przekonać.
    O panu Mateuszu już kilka razy słyszałem, że znakomity premier ale co on robi w tej partii?
  • los napisal(a):
    O panu Mateuszu już kilka razy słyszałem, że znakomity premier ale co on robi w tej partii?
    Realizuje hasło "Obywatele wszystkich sortów łączcie się!"

  • los napisal(a):
    polmisiek napisal(a):
    Mam poważne wątpliwości, czy MM ma w ogóle potencjał na coś takiego, ale będziemy mieli okazję się przekonać.
    O panu Mateuszu już kilka razy słyszałem, że znakomity premier ale co on robi w tej partii?
    Ja też się zastanawiam co robię w gronie (niektórych) wyborców PiS, ale biorąc pod uwagę jaka jest w Polsce scena polityczna to musimy zaakceptować pewną wielonurtowość i że nie wszyscy będą nam pasować.
  • @rozum
    "Co on robi?" a "On mi nie pasuje" to dwie różne kategorie.
  • Czy nie uważacie z PMM nosi niedopasowane garnitury? Niby jest szczupły ale marynarka go opina i robi nam wstyd na cały świat.
  • No ale PBSz robiła wstyd broszką na całą galaktykę.
  • Dajcie pokój pani Beci. Rosół , odwiedziny u syna z prowiantem, moze jakaś wizyta w kopalni albo w przedszkolu
    Dajcie jej odpocząć wreszcie!
  • Przeca to żart był. Taka aronia.
  • Kukiz'15 to już totalna szuria popiera- Turbolechici, Polehi, Lechi. Słowianie, UPR, sataniści pogańscy, radiesteci, Ruskie Pyski, Prawdziwi Polacy, Prawica itp Wczoraj trafiłem na blog jakiegoś proroka- radiestety słowiańskiego nienawidzącego PiS a Kukiza pod niebiosa wychwalającego.
  • Popularność Ciasteczkowego opiera się tylko na jednym - że cham nie jest Żydem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.