Skip to content

jaki komputer cyklu polecacie?

edytowano March 2015 w Poradnik
Bardzo proszę o pomoc. Myślę o dość szybkim zakupie Pearly. Co wy o nim sądzicie? Może polecacie coś innego? Bardzo proszę o opinie, nie chcę kupić czegoś bez sensu.
Otagowano:
«13

Komentarz

  • Polecamy analogowy.

    image
  • na 1000% odpada:) nikt nie używał Pearly?
  • aco to je?
    pokładowy ok
    PeCet ok
    laptok ok
    ale to ?
  • my tu ludzie prości, nieuświadomieni...
  • Się rozchodzi się o perłową obudowę? ;;)
  • właśnie po znajomych słyszałam same pozytywne opinie, ale pomyślałam, że tu więcej doświadczonych będie w tym temacie niż kilka osób znajomych. To, że Ladycomp to raczej jestem zdecydowana, tylko nie wiem czy pearly wystarczy, ale skuteczność ta sama, więc po co przepłacać? hmmm..
  • a kupiliście?
  • Mania napisal(a):
    Się rozchodzi się o perłową obudowę? ;;)
    Wygrała Koleżanka Internety ;)
  • Nie, za drogie, zresztą wstyd by było używać. Żona położną jest.... ;)
  • Jeśli Ladycomp to tylko Pinky :-D
    image
  • Ale jak pisałem w tamtym wątku skuteczność 100% ale jak to bywa że wszystkim.....
  • heh! to dobrze, dzięki za komentarze:)
  • Skuteczność taka sama jaka analogowego, więc po co przepłacać?
  • nie taka sama, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynałyby robić pomiary, jeszcze dodajmy do tego jak dokładne są w dzisiejszych czasach termometry. Zero zaufania do termometru z apteki. Oni dają gwarancję nawet w czasie przeziębienia i gdy ktoś ma nieregularne cykle. Prawdziwy komentarz dam za 2 lata, czy się opłacało czy nie;) U mnie nie ma opcji do samodzielnych pomiarów i grzecznego zapisywania w kajeciku, później samodzielnej interpretacji. Każdy kto mnie zna, wie dobrze, że nie ma opcji i dlaczego nie ma opcji. Ale jak ktoś jest dokładny i wytrwały i ma trochę tego czasu na robienie tego wszystkiego, to faktycznie, po co przepłacać.
  • nie używałem, Przemko chyba też nie
  • a po co ten komputer (w jakim celu)? antykoncepcja czy pro-koncepcja?
  • edytowano January 2018
    i to i to (nie w jednym momencie)
  • edytowano January 2018
    kulawy_greg napisal(a):
    a po co ten komputer (w jakim celu)? antykoncepcja czy pro-koncepcja?
    Świadome planowanie macierzyństwa. Wyznacza płodne i niepłodne dni kobiety.

    Wam się Kuledzy nawet z wujka Gugla nie chce skorzystać. Cuś pisałam na okołoboczny temat wew innym wątku ;)
  • Domyślam się do czego służy ten komputer. Pytałem do czego ma służyć w kontekście tego polecanka. Czy katolik może coś polecać w celu antykoncepcji?
  • zgodnie z definicją WHO nie jest to antykoncepcja, jeśli to ma Cię w jakiś sposób uspokoić...
  • Maria napisal(a):
    kulawy_greg napisal(a):
    a po co ten komputer (w jakim celu)? antykoncepcja czy pro-koncepcja?
    Świadome planowanie macierzyństwa. Wyznacza płodne i niepłodne dni kobiety.

    Wam się Kuledzy nawet z wujka Gugla nie chce skorzystać. Cuś pisałam na okołoboczny temat wew innym wątku ;)
    nie mogę nic znaleźć, spróbuje później jeszcze poszukać. Ale nie powiem, nie jest wygodnie tu na forum szukać informacji... Zawsze mam ten sam problem:P
  • edytowano January 2018
    oj jakże klasyczny wpis reklamowy!
  • lol -.- szkoda że nie jest to reklama:P ehhh....
  • ja wiem, że pracowałam na promocji przez większość studiów:P ale nie wiedziałam, że jestem taka skuteczna;)
  • jodekpotasu napisal(a):
    zgodnie z definicją WHO nie jest to antykoncepcja, jeśli to ma Cię w jakiś sposób uspokoić...
    Zgodnie z definicją WHO homoseksualizm nie jest chorobą.
  • kulawy_greg napisal(a):
    jodekpotasu napisal(a):
    zgodnie z definicją WHO nie jest to antykoncepcja, jeśli to ma Cię w jakiś sposób uspokoić...
    Zgodnie z definicją WHO homoseksualizm nie jest chorobą.
    A kiedyś był. Zawsze mnie to ciekawi - czy ci, którzy wyznaję definicje WHO, uważają też, że do któregoś tam dnia był chorobą, a na drugi dzień juz nie był?
  • Ojtam, ojtam, na FF było to wałkowane pierdyliard razy. Ogólna konkluzja była taka, że NPR jest narzędziem pomocnym w zwiększeniu szansy poczęcia lub jego uniknięciu/odłozeniu w czasie z ważnych powodów. Narzędziem ani dobrym ani złym w swej istocie. Dobre lub złe mogą być intencje jego stosowania.
    Od tej konkluzji votum separatum składali tylko radykalni neoni i ultra-tradsi, którzy uważali że to zuo.
  • cóż... rozumiem, że WHO nie jest najlepszym źródłem informacji, ale mimo wszystko jest to metoda naturalna.
    Naprawdę używacie tylko termometru? Czy ktoś używa testów owulacyjnych, albo innych? hmm chyba jeszcze cyclotest był
  • cóż nic tylko machnąć ręką na opozycje, szanse poczęcia z tą metodą zawsze są, więc jak będą inne plany w stosunku do mnie, niż te moje wymyślone, to z radością je przyjmę;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.