Skip to content

jaki komputer cyklu polecacie?

13»

Komentarz

  • Moje dzieci nazywają się Ignacy, Emilia i Lucyna. I są oznaką mojego i małżonki zdrowia.
  • jodekpotasu napisal(a):

    Używaliśmy Bioself. Działał dobrze póki się nie zepsuł.
    a ile działał? jak się zepsuł? I kupiliście ze względu na opinię innych, czy sami znaleźliście? Jeśli opinie, to jakie?
    Działał 10 lat poprawnie. Teraz są dużo lepsze na rynku, z lepszymi algorytmami.
  • kulawy_greg napisal(a):
    Ejże kolego Romanie,
    romeck napisal(a):
    Acha... No tak... Stawiam piwo... :)
    Postawione!
    (piffko)
  • @jodekpotasu - a wejdźże se na forum wielodzietni.org - tam katolicy (nie wszyscy ale bardzo dużo) tematy o npr na milion pińcset wpisów i są i komputery, termometry, śluzy i cała paleta rozważań co dla katolika dobre, co mu wolno a co wypada:)
  • Wszedłem tam ze dwa razy, ale nie jestem masochistą żeby to powtarzać.
  • Hehehe:)
    Zależy czego się tam szuka. Ale nie reklamuję ogólnie, natomiast w temacie jak wyżej, to raczej tam niż tu.
  • TecumSeh napisal(a):
    @jodekpotasu - a wejdźże se na forum wielodzietni.org
    A od ilu dzieci tam wpuszczają? :-)
  • Ha...
    Wystarczy powiedzieć że jest tam i Brawario ;-)
  • TecumSeh napisal(a):
    Ha...
    Wystarczy powiedzieć że jest tam i Brawario ;-)
    :D
  • edytowano January 2018
    Jako praktykujacy?
  • christoph napisal(a):
    Jakobpraktykujacy?
    Wierzący, niepraktykujący.
  • van.den.budenmayer napisal(a):
    christoph napisal(a):
    Jakobpraktykujacy?
    Wierzący, niepraktykujący.
    A skad wiecie? Na tej jego stronie kulturadobra.pl recenzje podpisuje oprocz niego jakas Marzena Salwowska
  • margerytka napisal(a):
    van.den.budenmayer napisal(a):
    christoph napisal(a):
    Jakobpraktykujacy?
    Wierzący, niepraktykujący.
    A skad wiecie? Na tej jego stronie kulturadobra.pl recenzje podpisuje oprocz niego jakas Marzena Salwowska

    Siostra.
  • Jesli wiedza thing thanku postfrondowskiego jest tak doglebna to nie dziwota ze trzeba bylo zniszczyc pierwsze forum frondy (nie mylic z forum rebelyi)
  • Heh:) dzięki wszystkim za opinie:) za dwa lata powiem czy przydatne były, czy nie;)
    pozdrawiam:)
  • Ja stosowałam cyclotest i jestem naprawdę zadowolona. U mnie sprawdził się zarówno jako forma antykoncepecji jak i ,,pomoc" w staraniach o dzidzię, wszystko ładnie nam pokazuje - okres płodny, niepłodny profil cyklu itp. Także gorąco poleca :) Tutaj możesz o nim poczytać - > www. naturalna-plodnosc.pl/index.php/antykoncepcja/cyclotest-2-plus-komputer-cyklu-2/
  • Antykoncepcji na tym forum nie akceptujemy.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • I lepiej żeby koleżanka Sandrita więcej komentarzy napisała, bo na razie ma jeden, który wskazuje że jest botem reklamowym i to jeszcze nie do końca rozumiejącym forum na jakie trafił.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.