Skip to content

4 lypca Bolek bendzie obalał

2»

Komentarz

  • Bolek nadaje do Mika Dżegera
    image
  • peterman napisal(a):
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    Konstytucja w którym przepisie mówi, że siedziba SN jest w zgniłozielonym budynku przy Krasińskich? :D
    Ja bym go nawet przeniósł do Bydgoszczu, tegu SNu.

    Jak straszyli przenosinami Trynubała do Piotrkowa, to podawano lokalizacje pozawarszawskie dla wielu urzędów. Sądy to chyba w Nowym Sączu powinny być, no bo gdzie?
  • Po 65 roku życia w Starym.
  • Sączę!
  • Ten z prawej spożył prochy.
  • christoph napisal(a):
    Ten z prawej spożył prochy.
    Raczej złożył. Swoje.
  • Ten gitarzysta pomylił kiedyś pojemnik z koką z urna z prochami swego ojca. I zażył. "Mistyczne przeżycie, jeszcze nigdy nie byłem z nim tak blisko. Komunia. Extaza."
  • To w końcu coś obalił dany Wał?
    Bo byłem na wakacjach.
  • Chyba przełamał Wał Pomorski i dotarł do stolicy.
  • Hehe, nie wiem czy to jest dokładnie to o co Bolkowi chodziło :D

    wczoraj (22:52)

    "Polska co za piękny kraj, jestem za stary by być sędzią, ale jestem młody by śpiewać"- powiedział Mick Jagger podczas koncertu zespołu The Rolling Stones. Fani zespołu odczytują te słowa jako komentarz do zmian w Sądzie Najwyższym.

  • Z Bolkiem jest trochę inaczej: jest za stary aby być sędzią ale wystarczająco młody aby być oskarżonym.
  • Za stary by być sędzią? Wyraźniej nie mógł poprzeć przechodzenia sędziów w stan spoczynku z powodu wieku.
    Dżager pisowiec.
  • Ażem spojrzał do Łajki z wrażenia. Ur. 1943, czyli ma 75 lat. Idol nastolatek, ale na sędziego, fakt, za stary.
  • Jakby złożył podanie to by chyba mu Prezydent pozwolił. Widać że jest w świetnej formie. Nie potrzebuje 38 dni urlopu tylko cały czas zasuwa.
  • Wg "światowych mediów", Jagger wsparł sędziów - donosi Onet

    "Mick Jagger dołączył do chóru krytyków, którzy uważają, że zmiany w sądownictwie są sprzeczne z demokratycznymi standardami" - pisze agencja Reutera.

    "Legendarny frontman The Rolling Stones poruszył na koncercie w Warszawie temat kontrowersyjnych reform sądownictwa po apelu antykomunistycznej ikony wolności Lecha Wałęsy, która wezwała do wsparcia »obrony wolności«" - pisze AFP.

    "Mick Jagger przemówił na koncercie The Rolling Stones, aby wesprzeć polskich sędziów" - pisze branżowy "Billboard".

    "Mick Jagger reaguje na apel Wałęsy w sprawie polskiego systemu sądownictwa" - informuje stacja France24.

    "Mick Jagger nawiązał do kontrowersyjnego remontu systemu sądownictwa w Polsce podczas koncertu Rolling Stones" - przekazuje za AFP "The New York Times", "The Washington Post", a także "The Japan Times".

    "Mick Jagger odpowiedział na prośbę Wałęsy w niedzielę. (...) To wyraźna aluzja do reformy sądownictwa promowanej przez konserwatywno-narodową partię rządzącą PiS" - pisze niemiecki "Die Welt".

    :-/
  • Donald Trump też popiera protesty totalnej. Ma 70 lat i nie wystąpił do Prezydenta Dudy o zgodę na sprawowanie urzędu.
  • Wałęsa powinien następnym razem napisać do Julio Iglesiasa, a może i do Kim Kardashian . "U tej 'intelektualistki' na pewno znajdzie zrozumienie i podziw, w przeciwieństwie do takiej 'niewdzięcznej' Oriany Fallaci ona nie nazwie go bufonem i ignorantem"
  • Mania napisal(a):
    Wg "światowych mediów", Jagger wsparł sędziów - donosi Onet

    W prasie jamajskiej cisza, więc jaka to tam prasa światowa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.