Skip to content

Z dedykacją miłośnikom kaznodziei Szustaka

2»

Komentarz

  • (w ośmiu wątkach przewija się o. Szustak, trochę tutaj odpowiedzi poprzestawiam jeszcze)
    (wybrałem akurat ten wątek, bo zaczął się pozytywnie i afirmująco co do dominikanina)
  • W jednej mieścin ludzie jak przyszli na pierwsze postne rekolekcje z szystakirm tak później już nie przyszli.
  • rekolekcje "na stojaka"
  • No ale promocja w mainstreamie świadczy generalnie niezbyt. Wiadomo jacy mają tam wzięcie.
  • romeck napisal(a):
    (w ośmiu wątkach przewija się o. Szustak, trochę tutaj odpowiedzi poprzestawiam jeszcze)
    (wybrałem akurat ten wątek, bo zaczął się pozytywnie i afirmująco co do dominikanina)
    Że też nie spisałem tych óśm wątków! :)
  • @ Adrian Brodaty, 8.06.2921

    Ojciec Szustak mówi, że 16 maja 2008 narodził się na nowo podczas spotkania z ojcami: Enrique Porcu i Antonello Cadeddu z Brazylii". To wiele by tłumaczyło. Nałożyli na niego ręce i się zaczęło.

    komentarz pod postem
    https://www.facebook.com/1421266624/posts/10226613357946417/?sfnsn=mo
  • BTW, czy ktoś ma jakieś wieści dot. kol. Randolpha?
  • Wygóglałem sobie włoskich charyzmatyków z Brazyli. Są czasem w Polsce, ostatnio w czerwcu 2019 roku.
  • edytowano June 2021
    romeck napisal(a):
    @ Adrian Brodaty, 8.06.2921

    Ojciec Szustak mówi, że 16 maja 2008 narodził się na nowo podczas spotkania z ojcami: Enrique Porcu i Antonello Cadeddu z Brazylii". To wiele by tłumaczyło. Nałożyli na niego ręce i się zaczęło.
    komentarz pod postem
    https://www.facebook.com/1421266624/posts/10226613357946417/?sfnsn=mo
    Przy okazji polecam książki Marka Piotrowskiego, zwłaszcza "Dlaczego ufam Kościołowi". Przystępne i usystematyzowane kompendium nt. nauczania Kościoła, przydatne zwłaszcza z punktu widzenia wątpliwości, pytań i zarzutów ze strony innowierców i ateistów. Autor jest z zawodu analitykiem systemów, więc system jest ogarnięty :)
  • edytowano June 2021
    Posiada stronę z "analizami" →analizy.biz oraz kanał yt z wykładów.
  • edytowano June 2021
    romeck napisal(a):
    @ Adrian Brodaty, 8.06.2921

    Ojciec Szustak mówi, że 16 maja 2008 narodził się na nowo podczas spotkania z ojcami: Enrique Porcu i Antonello Cadeddu z Brazylii". To wiele by tłumaczyło. Nałożyli na niego ręce i się zaczęło.
    komentarz pod postem
    https://www.facebook.com/1421266624/posts/10226613357946417/?sfnsn=mo
    W Ameryce Płd. bywa, że rano uprawia się katolicyzm, a po południu Candomble z duchami przewodnikami w pakiecie takwięc tego...

    Odwieczna mądrość Szeptuch głosi:

    Pacierz pomaga, ale i zamawianie nie szkodzi!
  • Ci dwaj ojcowie to Włosi a nie Brazylijczycy, więc może nie są paczamamistami
  • edytowano June 2021
    Ale Olorum, Zambi, Zambiopongo i Mawu to nie Pachamama, uprasza się o wiencyj szaconku dla prastarych afrykańskich kultów.
  • Sojusz ołtarza i tronu
    Nie PiS i Epidiaskop
    A Szustak i Okrasa

    Co się wydarzy, gdy dwaj Mistrzowie: Mistrz Słowa i Mistrz Gotowania, spotkają się i postanowią wspólnie zabrać nas do świata Biblii od strony kuchennych drzwi?
  • edytowano November 2021
    christoph napisal(a):
    Sojusz ołtarza i tronu
    Nie PiS i Epidiaskop
    A Szustak i Okrasa

    Co się wydarzy, gdy dwaj Mistrzowie: Mistrz Słowa i Mistrz Gotowania, spotkają się i postanowią wspólnie zabrać nas do świata Biblii od strony kuchennych drzwi?
    A, od tygodnia mi się reklamują na FB.
    Jeśli chodzi o książki i programy kucharskie, to Okrasę biorę w ciemno! Tło/zaplecze Szustakowe tutaj mi nie przeszkadza. Kuchnia to kuchnia. Mlask! :)
  • Czy będą serwować langusty w napalmie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.