Skip to content

Folksdojcze w Litzmannstadt

2»

Komentarz

  • Chaos aksjologiczny to on ma chyba w swojej głowie. Jeszcze gorzej gdyby to był chory porządek.
  • Jorge, a że cię tak spytam: jak godzisz swoje stwierdzenie o wrogości wobec PO z popieraniem Mateusza Morawieckiego?

    Czy wypierasz ze świadomości jego dość oczywiste związki z PO czy też deponujesz rozum u Jarosława Kaczyńskiego i bezwarunkowo uznajesz, że ma zawsze rację? Czy też stosujesz jakąś inną sztuczkę?

    Wiem, że to drażniący temat, ale bardzo mi zależy na odpowiedzi. Bo jeśli nie rozmawiamy na kontrowersyjne tematy, to tak jakbyśmy w ogóle nie rozmawiali, prawda?
  • Maria napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Każdy więc, kto głosuje na PO i .N jest moim wrogiem, nawet jeżeli jest to najbliższa rodzina.
    +1
    Na szczęście w najbliższej rodzinie nie mam takich.
    +10 za obydwa pełne wpisy
  • i dlatego reforma sądownictwa, PKW i mediów to priorytety...
  • Up. Jorge, co z pytaniem?
  • los napisal(a):
    Jorge, a że cię tak spytam: jak godzisz swoje stwierdzenie o wrogości wobec PO z popieraniem Mateusza Morawieckiego?

    Czy wypierasz ze świadomości jego dość oczywiste związki z PO czy też deponujesz rozum u Jarosława Kaczyńskiego i bezwarunkowo uznajesz, że ma zawsze rację? Czy też stosujesz jakąś inną sztuczkę?

    Wiem, że to drażniący temat, ale bardzo mi zależy na odpowiedzi. Bo jeśli nie rozmawiamy na kontrowersyjne tematy, to tak jakbyśmy w ogóle nie rozmawiali, prawda?
    Podbiję bo ciekawe. Moje sztuczki:
    - nie popieram Pieroga, popieram PiS bo nie mam innego wyjścia
    - zakładam że Pieróg jest teraz nasz
    - a do tego jest elementem większej układanki, której nie znamy


  • Kuba_ napisal(a):
    zakładam że Pieróg jest teraz nasz
    No waśnie, strasznie łatwo mu to przyszło. Czy w drugą stronę nie będzie równie łatwo?

    Karl Kraus ostrzegał przed wiernymi kobietami: Dziś wierna tobie, jutro innemu.

  • A Steinhaus nic nie pisał o pierogach
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.