Skip to content

Dlaczego Prezes procesuje się z Bolkiem?

2»

Komentarz

  • Serio to ja nie wiem czemu Prezes się procesuje. Właściwie to mnie coraz mniej interesuje Prezes. Jego motywacje są dla mnie nieodgadnione a działania będące ich skutkiem coraz częściej budzą moje oburzenie, niesmak i niechęć. Toleruję go bo muszę. Toleruję go bo tylko PiS jest nadal zdolny czynić Polskę Polską.Szkoda że coraz mniej.

    W sprawie Bolka martwi mnie bardziej co innego. Otóż to że jego poplecznicy, zażarci obrońcy i publiczni wielbiciele doskonale wiedzą kim on jest. Doskonale wiedzą że jest Bolkiem, brutalnym i bezwzględnym chamem, kłamcą i byłym pachołkiem esbecji, budowniczym układów postkomunistycznych i tępicielem patriotów w tym swoich kolegów i milionów związkowców z Solidarności. I zupełnie im to nie przeszkadza, a nawet jest dla nich głównym powodem jego poparcia.
  • edytowano November 2018
    Maria napisal(a):
    Sąd jest niezawisły, sprawiedliwy i taki wyda wyrok. Za poprzedniej waaadzy taki nie był.
    Pani sędzia, co nosi te same koszulki co Wałęsa! :)
    (K O N
    S T Y
    T U C
    J A
    )
    los napisal:
    ... i sędziutka z KODu.
    a skąd taka, jeśli się losuje* prowadzącą?

    chodzi o los ziobrowy :)

  • Jak się losuje z szlachetnych i mend to czasem wypadnie menda.Losowanie mend nie eliminuje.
  • los napisal(a):
    To jest wizualizacja tego tekstu, przecież jeden obraz wart tysiąca słów. Niech się publika napatrzy, jak wyglądają platfusy i nadzwyczajna kasta.
    Zawsze był Kaczor postrzegany jako umiejacy politykę a nieumiejący PR, propagandy i sterowania ludem. Niesłusznie?
  • "Zawsze" właściwie zawsze jest krótkotrwałe.
  • No ludzie się nie zmieniają o 180 stopni. Parę razy wierzyłem w taką przemianę a potemm okazywało się że to krótkotrwałe.
  • loslos
    edytowano November 2018
    No jednak Małysz już medali w skokach nie zdobywa.

    Kaczyński zawsze był dobry w propagandzie wyborczej, jakby było inaczej, wyborów by nie wygrywał. A że był postrzegany jako nieumiejący PR, propagandy i sterowania ludem? To też element PR, propagandy i sterowania ludem. Tusk był postrzegany jako głupi i leniwy.
  • Okręg cywilny w Gdańsku jest w nowoczesnych, durnych pomieszczeniach, stosunkowo małych o fatalnej akustyce i zazwyczaj zerowej wentylacji. Latem jest masakra. To że Kaczor/ Manitu/ Ozyrys ustał trzy godziny, a do tego walkę nerwów przed salą i na sali jest imo bardzo silnym komunikatem, że ma siły i łatwo ze sceny nie zejdzie.
  • to jak przewodniczący Mao, który co roku przepływał Yangtsy w towarzystwie młodzieży
    wpław

    jednak sygnały o tej samej wymowie i o różnej czytelności dla widzów,
  • los napisal(a):
    No jednak Małysz już medali w skokach nie zdobywa.

    Kaczyński zawsze był dobry w propagandzie wyborczej, jakby było inaczej, wyborów by nie wygrywał. A że był postrzegany jako nieumiejący PR, propagandy i sterowania ludem? To też element PR, propagandy i sterowania ludem. Tusk był postrzegany jako głupi i leniwy.
    Zawsze to bez przesady, w latach 90. wyniki były na poziomie partii kanapowych, ale od 2001 r. owszem propaganda była dość skuteczna.
  • Konkretnie to od powołania Lecha Kaczyńskiego na stanowisko ober-szeryfa w rządzie znanego działacza PO, Buzka Jerzego.
  • romeck napisal(a):
    a skąd taka, jeśli się losuje* prowadzącą?
    Może to przyczynek do odświeżenia historii dlaczego Al Capone był sądzony za podatki, a nie za przestępstwa kryminalne.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.