Skip to content

Podpisz petycję o powrót Rachonia!

edytowano January 2019 w Forum ogólne
«1

Komentarz

  • Poszło.
  • Członkowie wielu organizacji i instytucji polonijnych oraz patriotyczno-niepodległościowych ze Stanów Zjednoczonych zwrócili się do prezesa TVP Jacka Kurskiego z prośbą o wycofania decyzji dotyczącej zawieszenia Michała Rachonia, redaktora prowadzącego programy “Minęła 20”, “Woronicza 17” oraz “Rozmowa Polonii “, a także wydawcy jego programów Krystiana Krawiela.
    https://niezalezna.pl/256200-amerykanska-polonia-w-obronie-michala-rachonia-jest-list-otwarty-do-prezesa-tvp
  • 103 wizyty i tylko dwa poparcia??? Do dzieła leniwce!

    image
  • Więcej, więcej...
  • Mam nadzieję.
  • Wkurzające są te następne prośby o zgody na przysyłanie petycji, udostępnianie poprzez ... itd.
    Przez to nie mam pewności, czy mój podpis pooooooszedł. Bo oczywiście w którymś momencie wykluczyłam kolejną odsłonę.
  • Mania - a Ty napisz w tytule, że chodzi o Rachonia.
  • edytowano January 2019
    Tez wykluczyłem sporo. To niestety jest komercyjna platforma do petycji jak rozumiem. Piszą i dystrybuują petycje o cokolwiek. Mogą za aborcją i pięć minut potem przeciw. Chyba należałoby znaleźć jakąś firmę petycyjną z określonym katalogiem wartości poza dolarem.
  • Maria napisal(a):
    Wkurzające są te następne prośby o zgody na przysyłanie petycji, udostępnianie poprzez ... itd.
    Przez to nie mam pewności, czy mój podpis pooooooszedł. Bo oczywiście w którymś momencie wykluczyłam kolejną odsłonę.
    Mam to samo. Jeszcze po drodze musiałem przeskoczyć Owsiaka. A trzeci etap w ogóle się nie wyświetlił. Może dlatego że nie mam fejsa?
  • Od razu odmówiłem potwierdzania. Śmierdzi mi ta strona.
  • Tę stronę można przy pierwszym pojawieniu wysłać do spamu i wówczas jest anulowana jej subskrypcja. Już to ćwiczyłam.
    A strona faktycznie niekuniecznie.
  • loslos
    edytowano January 2019
    Stało się, skrzynka pocztowa pełna spamu cwaniaczków od petycji.
  • los napisal(a):
    Stało się, skrzynka pocztowa pełna spamu cwaniaczków od petycji.
    Moja nie, na szczęście. Jeszcze.
  • Moja też nie, bo w którymś momencie kliknąłem że na coś się nie zgadzam. Może dlatego nie udało się doprowadzić procesu do końca.
  • Nie będę umierał za Rachonia ;)
  • A idź pan ... oglądaj Durczoka!
  • qiz napisal(a):
    Nie będę umierał za Rachonia ;)
    Spora jest odległość między kliknięciem w klawiaturę a śmiercią, a nawet wydatkowaniem 50-ciu groszy. Ja tam stówkę na Rachonia bym postawił, a może i więcej.
  • Powiedzcie moi mili, czy ta petycja wynika z jakichś pryncypiów, czy z sympatii do pana redaktora? Bo ja przyznam, że nie jestem w stanie oglądać TVP i pan Rachoń jest jednym z powodów. Zaraz za nim jest pani Halecka.
  • Powody są proste. Sympatia to jedno, ale gusta jak wiadomo nie podlegają dyskusji. Dwa to to ze jest zawieszony bo się nie podoba totalniackim elitom. Ma milczeć bo mówić i krzyczeć i to głośno mogą tylko oni.
  • edytowano February 2019
    a ja nie rozumiem histerii (sama petycja OK, ale na tej spamowej stronie się nie zarejestruję)

    bo zamiast #RachońMaWrócićDoTVP
    wolę #IdęDoTejTVGdzieRachoń

    nie może wrócić do Republiki?
    TVP to jakiś bożek?



  • celnik.mateusz napisal(a):
    Powiedzcie moi mili, czy ta petycja wynika z jakichś pryncypiów, czy z sympatii do pana redaktora? Bo ja przyznam, że nie jestem w stanie oglądać TVP i pan Rachoń jest jednym z powodów. Zaraz za nim jest pani Halecka.
    Jest kuracja na estetyzm ale dosyć brutalna.
  • romeck napisal(a):
    a ja nie rozumiem histerii (sama petycja OK, ale na tej spamowej stronie się nie zarejestruję)

    bo zamiast #RachońMaWrócićDoTVP
    wolę #IdęDoTejTVGdzieRachoń

    nie może wrócić do Republiki?
    TVP to jakiś bożek?



    A co to jest ta Republika? To to, czego pis przez 3 lata nie potrafił/nie chcial bo juz rozbił bank i dostal tefałpeeee!! nawet wstawic na jakiś multipleks?
    (Prosze nie pytac pan Jara, bo on nie uważa telewizji i czyta ksiązki)
  • @uhrr

    ale redaktor Rachoń to już młode pokolenie, dzisiejsze pampersy!
    a młódź wogóle nie wie co to telewizja! (serio)

    (chyba że on stary jednak jest....)
    edit po wygóglaniu:
    (a, jednak "stary", 40 lat stuknęło..., cofam, telewizyjny ci on jest jeszcze, ostatni dinozaur....)
  • Rachon twz nie jest juz telewizyjny.
    A TVRepublika w porownaniu z nawet TVPinfo nie istnieje.
  • los napisal(a):
    celnik.mateusz napisal(a):
    Powiedzcie moi mili, czy ta petycja wynika z jakichś pryncypiów, czy z sympatii do pana redaktora? Bo ja przyznam, że nie jestem w stanie oglądać TVP i pan Rachoń jest jednym z powodów. Zaraz za nim jest pani Halecka.
    Jest kuracja na estetyzm ale dosyć brutalna.
    Mogę być estetą, nie zależy mi by było inaczej.
  • To źle. Z trzech transcendentaliów tylko piękno poznajemy zmysłami, do poznania dobra i prawdy potrzebujemy umysłu spekulacyjnego (anima intellectualis). Błąd estetyzmu polega na wyłączeniu spekulacji i utożsamieniu piękna z dobrem i prawdą, błąd ten nierzadko może się wyrodzić w herezję.
  • To piękne, co pisze Kolega
  • celnik.mateusz napisal(a):
    To piękne, co pisze Kolega
    Prawdziwe.
  • Ten błąd chętnie wykorzystują złoczyńcy czyniąc ofiarę szpetną - brudną, okrwawioną, poniżoną. Przykładów nie podam, każdy zna. Esteta w naturalny sposób ustawi się po stronie czystego i urodziwego kata.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.