Skip to content

Potrzebny szturm modlitewny!

124»

Komentarz

  • To była sepsa.

    Bogu dzięki, że żyje.
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Tak pomyślałem, że sepsa. Tak jak u Piotrka. Dziękować trzeba lekarzom ze dość szybko rozpoznali, jak rozumiem, u dziewczynki. 12 lat temu większość lekarzy, nawet dobrych, nie miała o sepsie bladego pojęcia i leczyli jak zwykłe infekcje. A sepsa potrafi zabić w kilka godzin, zwykle w dwa - trzy dni, i spóźniona reakcja może kosztować życie bo choroba jest już nie do zatrzymania. Upraszczając mocno - sepsa to nie jest jakaś szczególna bakteria, czy rodzaj bakterii. To jest raczej intensywność i szybkość postępowania infekcji - zakażenie całego organizmu.
  • edytowano March 2019
    Rozmawiałam dziś z bratem. Prosił żeby Wam serdecznie podziękować za wsparcie, bo to prawdziwy cud, co się dzieje. Odwzajemniają modlitwę. Dzisiaj przewożą Kasię do Zabrza, jutro prawdopodobnie w południe operacja. Kasia ma 30 lat, przepraszam, że dopiero piszę, ale jakoś mi umknęło, bo dla nas to dziecko.
    Wszystko w rękach Boga.
    +++
  • Jeszcze ze 2 tygodnie po operacji na kardiologii.
    Bogu dzięki, zdrowieje.

    Wątek modlitewny, ale zadam pytanie.
    Skąd mamy wiedzieć, że to już nie pora na powszechnie przez wszystkich używanie leki antygrypowe? Jak zwykły połykacz tabletek ma w czas rozpoznać sepsę, skoro lekarze mają z tym problem i często nawet nie wstają zza biurka, by osłuchać pacjenta?
    Na początku przecież wyglądało to na zwykłe przeziębienie, a rejestratorka zapisała Kasię do lekarza na "za kilka dni". Poszła w terminie, a resztę znacie.
    Przecież to każdego mogło spotkać. Przeważnie nawet nie idziemy do lekarza, wszak "aptekarz też lekarz"...
    Mamy sporo szczęścia.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • @AnnaE !!!

    syn2 schudł 5 kg w 2 tygodnie, trzech lekarzy, każdy inny antybiotyk, aż trafil na badanie do szpitala
    wyszło, że tylko ciężkie przezycie przeziębienia (a może grypy, teraz nieistotne) -
    chodzi o to, że za każdym razem lekarz mówił: co ten (poprzedni) przepisal za antybiotyk. odstawić i zażywać ten.
    do trzech razy sztuka... :/

    (A że lekarze przepracowani to wiem)
  • romeck napisal(a):
    @AnnaE !!!

    syn2 schudł 5 kg w 2 tygodnie, trzech lekarzy, każdy inny antybiotyk, aż trafil na badanie do szpitala
    wyszło, że tylko ciężkie przezycie przeziębienia (a może grypy, teraz nieistotne) -
    chodzi o to, że za każdym razem lekarz mówił: co ten (poprzedni) przepisal za antybiotyk. odstawić i zażywać ten.
    do trzech razy sztuka... :/

    (A że lekarze przepracowani to wiem)

    Za waszego syna
    +++

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Cyrylica napisal(a):
    Rozmawiałam dziś z bratem. Prosił żeby Wam serdecznie podziękować za wsparcie, bo to prawdziwy cud, co się dzieje. Odwzajemniają modlitwę. Dzisiaj przewożą Kasię do Zabrza, jutro prawdopodobnie w południe operacja. Kasia ma 30 lat, przepraszam, że dopiero piszę, ale jakoś mi umknęło, bo dla nas to dziecko.
    Wszystko w rękach Boga.
    +++
    napisz jak Katarzyna się czuje, czy jest po operacji?
    +++
  • margerytka napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Rozmawiałam dziś z bratem. Prosił żeby Wam serdecznie podziękować za wsparcie, bo to prawdziwy cud, co się dzieje. Odwzajemniają modlitwę. Dzisiaj przewożą Kasię do Zabrza, jutro prawdopodobnie w południe operacja. Kasia ma 30 lat, przepraszam, że dopiero piszę, ale jakoś mi umknęło, bo dla nas to dziecko.
    Wszystko w rękach Boga.
    +++
    napisz jak Katarzyna się czuje, czy jest po operacji?
    +++
    Już wiesz. :) Wszystko na dobrej drodze. Dziś zażyczyła sobie rosołku. Mam gotowała, ale nie wiem, czy lekarze pozwolili, bo nie wolno jej jeść. Jest pod kroplówkami.
  • @Cyrylica; zakwas buraczany byłby lepszy :-) Samo zdrowie.
  • Mania napisal(a):
    @Cyrylica; zakwas buraczany byłby lepszy :-) Samo zdrowie.
    Ale na buraki nie było zachcianki. :)
  • Swoją drogą - spełniałabym wszystkie zachcianki Kasi - to oznaka zdrowia :-)
    A zakwas buraczany smakuje jak pyszne winko :-)
  • Mania napisal(a):
    Swoją drogą - spełniałabym wszystkie zachcianki Kasi - to oznaka zdrowia :-)
    A zakwas buraczany smakuje jak pyszne winko :-)
    Maniu,
    wrzuć przepis do naszego działu kuchennego :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Zrobione.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.