Skip to content

Greto - hejt

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Kto to jest Greta Thunberg każdy wie. Z jednej strony bardzo popularna, z drugiej, wylewa się na nią ogromny hejt.
Dlaczego? Nie jest ani przeciwnikiem politycznym nikogo ani zagrożeniem.
Może popatrzeć na Gretę inaczej? Nie na jako przywódczynię ideową “ekologizmu” ale na kogoś kto jest zatroskany realnym problemem?
Może ten hejt wynika po prostu z zazdrości? “Jestem szarym człowiekiem a tu małolatę lansują”?
«1

Komentarz

  • Na pewno się odnowiłeś, przyjacielu ?
  • Cezik o swoich hejtereach:(uwaga na niecenzuralne słowa!)
  • I po co prowokujesz?
  • Po pięciu zatem.
  • Dobra, wypierdolcie go stąd. Bo to kolejne wcielenie.
  • Nie
  • edytowano March 2020
    los napisal(a):
    Nie
    Nawiedzają nas tu trole, które zakładają konto, próbuję sprowokować, jak nie wyjdzie, zakładają następne. Ale gorzej. Odwiedzają nas tu byli użytkownicy (również starych forumków), licząc że wejdą, oświecą , opadną nam szczęki i znowu pójdą. Nie wiem, którzy bardziej irytują. Ale ok, oleję jednych i drugich.

    Tylko jeszcze jeden raz - PNi, Nurni, no co jest ?
  • Kermit, przedstawił się. Ja go pamiętam.
  • >I po co prowokujesz?
    Pytanie: co w tym prowokującego? Ten wątek powstał, bo sam się dałem niestety sprowokować jednym hejtem na Gretę (akurat nie mam o niej żadnego zdania, na plus ani minus).
    >Na pewno się odnowiłeś, przyjacielu ?
    NIestety masz rację. Przedwczoraj uważałem jeszcze że może kiedyś jeszcze byłem taki i owaki, ale teraz odnowiony i bez zarzutu, widzę jednak że nadal mam braki, i może tak być do końca życia.
    Pozdrawiam
  • Odnośnie Grety mam zawsze jedną odpowiedź: zjedz Snikersa.
    To nie hejt, a podsumowanie 'powagi' tej postaci.
  • edytowano March 2020
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Odnośnie Grety mam zawsze jedną odpowiedź: zjedz Snikersa.
    To nie hejt, a podsumowanie 'powagi' tej postaci.
    Zło czy też Zły może z powodzeniem działać przez postacie całkowicie niepoważne i infantylne, patrz. Powiatowy
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Odnośnie Grety mam zawsze jedną odpowiedź: zjedz Snikersa.
    To nie hejt, a podsumowanie 'powagi' tej postaci.
    To nie hejt. Ale np. hasła typu "down" tak, poza tym że obrażają ludzi chorych.
    Ja specjalnie hejterem nie jestem, choć zdarzyło mi się hejtować.
    Dlaczego? Ze strachu.
    Po prostu hejtowałem polityka, o którym uważałem że zagraża mi bo zagraża Polsce, uważając że hejt go osłabi.
  • edytowano March 2020
    JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Nie
    Nawiedzają nas tu trole, które zakładają konto, próbuję sprowokować, jak nie wyjdzie, zakładają następne. Ale gorzej. Odwiedzają nas tu byli użytkownicy (również starych forumków), licząc że wejdą, oświecą , opadną nam szczęki i znowu pójdą. Nie wiem, którzy bardziej irytują. Ale ok, oleję jednych i drugich.

    Tylko jeszcze jeden raz - PNi, Nurni, no co jest ?
    Pamiętam żabę z FF i kojarzę, że miałam do niego pozytywny stosunek. A pytanie o Gretę odebrałam jak prowokację, bo mnie ta histeryczka wkurza.

  • Pamiętam żabę z FF i kojarzę, że miałam do niego pozytywny stosunek. A pytanie o Gretę odebrałam jak prowokację, bo mnie ta histeryczka wkurza.
    Fajnie, ja teraz bym wiele zmienił odkąd bylem kermitem_zabą. Przesunąłbym się w stronę Pisowczyka i nie bagatelizował Putina.
    A jeśli chodzi o moje hejtowanie - to tym politykiem był Korwin. Zabawne, że dużo, dużo wczesniej Korwin był moim idolem i uważałem go za najwybitnijeszego polityka stąpającego po ziemi ;-)
  • Greta jest chorą nastolatką cynicznie wykorzystywaną przez dorosłych.
    Bardzo sprytnie ukrytych za jej plecami.
    Ich działalność już przyniosła ogromne szkody i nie chodzi mi wcale o forsę - to oczywiście faktyczny cel - a o psychikę młodzieży. Strajki "klimatyczne" powodujące poczucie zagrożenia, a nawet wręcz jakieś psychozy wśród młodych ludzi zostały potwierdzone w wielu krajach dotkniętych gretomanią.
    To moja odpowiedź serio na postawione pytanie w wątku pytanie.
    Jedyna, bo więcej tą sprawą nie zamierzam się zajmować.

    Ps. Choroby Grety zostały potwierdzone przez lekarzy, więc to nie mój wymysł.
  • A to Kermit, nie skojarzyłem w wątku powitalnym. Witam kolegę. Liczę, że nie dołączysz do grupy, o której napisałem powyżej.
  • Dla mnie Greta nie jest ani idolką ani zagrożeniem, uważam ją raczej za folklor.
    Żeby była jasność: uważam szwedzki system nie tylko edukacyjny za zły.
  • edytowano March 2020
    Akcja-reakcja. Ten tzw. hejt to zdrowa obrona przed narzucanym odgórnie kultem osoby która na żaden ponadstandardowy szacunek (poza zwykłym poszanowaniem godności ludzkiej) nie zasługuje.
  • Nie ma Grety. Powtórzę jeszcze raz: nie ma Grety. Jest opóźnioną umysłowo nastolatką zdolną jedynie do powtórzenia za telewizorem albo odczytania z karteczki. Zwracaj Kermit raczej uwagę na tych, co na tych karteczkach piszą. Grecie należy współczuć tak jak wszystkim chorych. Z jej tekstami nie należy jej utożsamiać - aktora się z jego rolą nie utożsamia, prawda?
  • A kto za nią stoi?
  • edytowano March 2020
    Ale wątas jest ciekawy. Co z rodzicami tej dziewczyny. ona nie ma chyba 18 lat co nie ? Szkoły nie planuje kończyć?

    Natomiast pewniakiem jest to nasz wróg. nie ważne, że młoda dziewczynka może dziecko.
    Na tej wojnie nie ma jeńców.
  • Było, nie było?
    kochajoncyRodzice
    W ogóle pozdrawiam po dłuższej przerwie. Z nudów człeń zaczyna znów na forach pisać ;-)
  • odnowiony napisal(a):
    A kto za nią stoi?
    To trzeba wiedzieć, zanim się nabierze zdania i je wyrazi, nie?
  • posix napisal(a):
    Ale wątas jest ciekawy. Co z rodzicami tej dziewczyny. ona nie ma chyba 18 lat co nie ? Szkoły nie planuje kończyć?

    Natomiast pewniakiem jest to nasz wróg. nie ważne, że młoda dziewczynka może dziecko.
    Na tej wojnie nie ma jeńców.
    w szfecji chyba szkoła jest obowiązkowa do 16 lat a nie 18
  • edytowano March 2020
    Czyli skończyła podstawówkę/gimnazjum i ruszyła w świat walczyć o eko.
    Rodzice przyklasnęli.

    Kurtyna.
  • edytowano March 2020
    To w takim razie kłamała mówiąc o tzw. "strajku szkolnym". To nie strajk, tylko do roboty poszła. Pamiętam z dawnych czasów, że jak ktoś sobie w szkole nie radził, to po osiągnięciu pewnego wieku szedł do OHP.
  • edytowano March 2020
    O ile wiem, nie jest opóźniona umysłowo, tylko ma Aspergera. A to zupełnie co innego. Z ludzi poderzewanych o jakąś formę Aspergera można wymienić Korwina-Mikke, pisze się też o Einsteinie, Newtonie i Mozarcie. Oraz ...ja.
    Dziecko z Aspergerem to taki "mały naukowiec czy profesorek", bardzo dobrze sobie radzi z nauką w pierwszych klasach podstawówki, woli kontakt z dorosłymi, ma problemy w kontatkach z rówiesnikami.
  • A skąd wiesz czy jest opóźniona umysłowo? Ja czytałem, że nie potrafi komunikować się na żaden temat poza swoją fobią.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.