Skip to content

Ralph Kaminski

2»

Komentarz

  • Brzost napisal(a):
    Kwiat Jabłoni
    widziałam gdzieś teksty jakie walili w PiS , za wybory w maju.



  • edytowano April 2020
    Nie znam ich specjalnie, ktoś mi kiedyś puścił parę ich piosenek i czytałem wywiad z nimi w GN. O polityce nic tam nie było.
  • Jeśli ktoś jest lansowany przez mecenasa - gwiazdora z tvn, musi walić w PiS jeśli mecenas tak sobie zażyczy.
  • Brzost napisal(a):
    Nie znam ich specjalnie, ktoś mi kiedyś puścił parę ich piosenek i czytałem wywiad z nimi w GN. O polityce nic tam nie było.
    Przecież to bachory "Kuby" Sienkiewicza, najtwardsze jądro kodziarskie.
  • Rojek o niebo lepszy. Jak zaspiewol Palome
  • christoph napisal(a):
    christoph - rozumiem
    ale Ralph to trochę pretensjonalne, jak Dana del Rey
    Ralph i Kaminski zamiast Kamiński - to na wypadek gdyby zdobył światowy rozgłos....
  • A teraz coś z innej beczki:
  • edytowano April 2020
    Michał5 napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Kwiat Jabłoni
    widziałam gdzieś teksty jakie walili w PiS , za wybory w maju.



    Nie ma artystów nie walących w pis. W tej branży nie istniejesz bez wkupienia się w towarzycho. Bez tego nie istniejesz. Wyjątkiem są hiphopowcy i pisarze fantastyki (w tych środowiskach można być prawakiem.
  • +1

    Raste słusznie prawi
  • raste napisal(a):
    Michał5 napisal(a):

    Nie ma artystów nie walących w pis. W tej branży nie istniejesz bez wkupienia się w towarzycho. Bez tego nie istniejesz. Wyjątkiem są hiphopowcy i pisarze fantastyki .
    I Tosia Krzysztoń. I Jacek Kowalski.

  • Kwiat Jabłoni w ogóle mi się nie podoba. Piszę o stronie artystycznej - drażni mnie przede wszystkim wokalistka, która wg mnie kompletnie jest pozbawiona głosu. Gdyby ktoś inny zamiast niej śpiewał, to może wsłuchałabym się w teksty i miała coś do powiedzenia na ich temat, ale nadekspesyjne machanie ręcyma + miałczenie tej panięki przekroczyło próg wrażliwości mojej osoby.
    Być może powinnam napisać - drażliwości.
    Sorry, jeśli kogoś dotknęłam, ale de gustibus...
  • edytowano April 2020
    Maria napisal(a):
    Sorry, jeśli kogoś dotknęłam, ale de gustibus...
    Najwyżej tych fanów którzy mi dawali linki ;-)
    Mój stosunek do tej twórczości jest nieokreślony.
  • Nie jest rozsądnym oczekiwać, by w muzyce progenitura nomenklatury lub jednostki przez nomenklaturę dokooptowane nie rozsiadły się na najlepszych krzesłach jak w wielu innych dziedzinach kultury.
  • Maria napisal(a):
    Kwiat Jabłoni w ogóle mi się nie podoba. Piszę o stronie artystycznej - drażni mnie przede wszystkim wokalistka, która wg mnie kompletnie jest pozbawiona głosu. Gdyby ktoś inny zamiast niej śpiewał, to może wsłuchałabym się w teksty i miała coś do powiedzenia na ich temat, ale nadekspesyjne machanie ręcyma + miałczenie tej panięki przekroczyło próg wrażliwości mojej osoby.
    Być może powinnam napisać - drażliwości.
    Sorry, jeśli kogoś dotknęłam, ale de gustibus...
    Racja
  • edytowano April 2020
    Jak ktoś potrafi grać i śpiewać i ma koncertową charyzmę to sobie poradzi. I nawet muzyczny żart pięknie na żywo zaprezentuje, jak Łukasz Jemioła na poniższym filmiku:

  • Myslovitz - Chciałbym umrzeć z miłości.
    Ta muzyka, ten wokal, ten tekst (przede wszystkim!)
    Oni kiedyś byli inni, niż wszystko w Polsce.
    Rojek to jest ktoś. To jest gość.

  • Akurat leci polski top trujki wszech czasów i leciało.
  • Tak wygląda jak nie udaje Mireille Mathieu

  • Beztalencie

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.