Skip to content

Abp Jędraszewski

13»

Komentarz

  • Dobre ma zdanie kolega o sobie.
  • Hmm, kiedy posoborowi papieże wyrzekli się nieomylności?
  • edytowano December 2020
    los napisal(a):
    Dobre ma zdanie kolega o sobie.
    Ale jak koledze się skojarzyło, że pisałem coś o sobie?
  • polmisiek napisal(a):
    Hmm, kiedy posoborowi papieże wyrzekli się nieomylności?
    Późno jest, więc krótko: Wtedy, kiedy Montini ogłosił wyrzeczenie się anatemy.
  • Chyba jednak kolega bluźni a my grzeszymy pozwalając na bluźnierstwa.

    To co, proszę koleżeństwa - ciach?
  • KAnia napisal(a):
    Idź sobie stąd, mącicielu.
    Ciach!

  • No to postąpimy zgodnie z tradycyjnym inkwizytorskim rytuałem: kolego zgrzyt, czy odwołuje kolega herezję, że św. Jan Paweł II nie jest świętym Kościoła Powszechnego?
  • Czytałam ten wywiad, jak i czytam Do Rzeczy. Stąd moje zdziwienie, że można wyinterpretować go tak, jak to czyni autor wywłątka. Wywiad to podanie publice takich sformułowań, które są do pojęcia dla ogółu a nie wykład w akademii teologicznej. Nie rozumiem "zapobiegliwości" krytykantów w szukaniu dziur w całym. Cóż, kwestia nastawienia a może i chętka pokazania jaki to ja jestem mądry. Więcej pokory, mniej pyszałkowatości! To zdrowsze i nie prowadzi na krzywe drogi domniemań, że to, że sio. Niewiele już mamy odważnych postaci naszego polskiego Kościoła, więc jeśli jeszcze jakieś ocalały, szanujmy je i nie czepiajmy się za wszelką cenę raz tej, raz owej sutanny..
    Różnymi drogami chcą wepchnąć się do naszej owczarni różne dziwne owce. Czarne też. Uważajmy więc!
  • Nie było katolickiej kanonizacji Jana Pawła II.
  • No to uruchamiamy brata Hieronima.
  • Co za miła jatka :))

    Ale zdajecie sobie sprawe, że nie obronicie św. JPII przed zgrzytami i sekielskimi tą metodą?

    Skoro polscy Pasterze wiedza, ze to sam JPII jest celem ataku, czemu zaslaniaja sie nim jak tarczą, tym samym wystawiajac jego postac na uderzenia?
  • A co mnie to obchodzi? Broniłem siebie.
  • Może nie obroniony ale przynajmniej będzie porządek.

    A jak miał jeden z użytkowników FF w stopce:
    "Zachowaj porządek a porządek zachowa Ciebie"
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.