Skip to content

Jan Lityński R.I.P.

edytowano March 2015 w ŻRFF - modlitewnik
Utonął wczoraj w Narwi - na oczach żony- ratując swego psa, który wpadł pod lód. Ciała jeszcze nie odnaleziono.

Odznaczony Krzyżem Komandorskim przez prezydenta Kaczyńskiego.
+++
«1

Komentarz

  • on był w KORze, zaczynał z A.Macierewiczem?
  • ...wszedł na lód, który się załamał pod psem?
  • Jeśli to było w piątek wieczorem....
  • "Drodzy, Janek nie wyplynął z przerębli ratując psa. W przerębli znaleźliśmy się razem bo pobiegłam go ratować. My żyjemy. Janka szuka straż, helikoptery. Stracilam wczoraj swoje życie, Serce. Wszystko. Był w znakomitej formie, acz nie na tyle by się stamtąd wydostać" - napisała na Facebooku Elżbieta Bogucka, żona Jana Lityńskiego.
    My, znaczy kto?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +
    Jednak smutno gdy sie widzi ten profil zony Lityńskiego
    https://www.facebook.com/elzbieta.bogucka.56
  • Staszek2 napisal(a):
    +
    Jednak smutno gdy sie widzi ten profil zony Lityńskiego
    https://www.facebook.com/elzbieta.bogucka.56
    O-:
  • Wybór, nie zakaz.

    Przepraszam, nie potrafię.
  • A co tu się odstawia, na takim forumie?
  • AnnaE napisal(a):
    "Drodzy, Janek nie wyplynął z przerębli ratując psa. W przerębli znaleźliśmy się razem bo pobiegłam go ratować. My żyjemy. Janka szuka straż, helikoptery. Stracilam wczoraj swoje życie, Serce. Wszystko. Był w znakomitej formie, acz nie na tyle by się stamtąd wydostać" - napisała na Facebooku Elżbieta Bogucka, żona Jana Lityńskiego.
    My, znaczy kto?
    My znaczy ja i pies. Utonął bo poleciał ratować głupią żonę dla której piesek ważniejszy niż własne życie.
  • edytowano February 2021
    Staszek2 napisal(a):
    +
    Jednak smutno gdy sie widzi ten profil zony Lityńskiego
    https://www.facebook.com/elzbieta.bogucka.56
    Kilka tygodni temu poszukiwałem na Facebooku w celu kontaktu w pewnej sprawie znajomych sprzed lat.

    No i wielu z nich już nie szukam z powodu obrzydzenia ich profilem i ich upiornym towarzychem spod znaku błyskawicy Sturmabteilung, a byli wśród nich ludzie, z którymi uczęszczałem na religię lub na spotkania wspólnot młodzieżowych. Medium Zuckerberga pozbawia złudzeń.
  • Ale to dobrze, taka samoidentyfikacja tychże osób urealnia nam stan faktyczny.
  • edytowano March 2021
    My żyjemy
    My, znaczy kto?
    My znaczy ja i pies. Utonął bo poleciał ratować głupią żonę dla której piesek ważniejszy niż własne życie.
    _ _ _ _

    1.
    wydaje mięsię, że to często jest odruch, o tym, że głupota, często post factum
    wielu, wielu ludziom wydaje się, że rzeka, nawet płytka, to taka szeroka wanna lub basen pod chmurką, a tam rwące prądy i wiry,
    więc nie oceniam to jako 'życie psa ważniejsze, niż ludzkie', po prostu smutna historia

    2.
    (przeniesionyv Zmarnowali nam biografię)




  • edytowano March 2021
    (skrin przeniosłem do nowego wątku: zabrali nam biografię)
  • @Mania
    można tu? bo modlitewny...
  • Staszek2 napisal(a):
    Ale to dobrze, taka samoidentyfikacja tychże osób urealnia nam stan faktyczny.
    +1
  • Staszek2 napisal(a):
    Ale to dobrze, taka samoidentyfikacja tychże osób urealnia nam stan faktyczny.
    Tak, ale tę nową wiedzę jednak bardzo trudno dźwiga się.
  • @romeck - wielkie dzięki. Opłakiwanie stalinucha zakrawa na szyderstwo z Boga.
  • qiz napisal(a):
    A co tu się odstawia, na takim forumie?
    qiz napisal(a):
    @romeck - wielkie dzięki. Opłakiwanie stalinucha zakrawa na szyderstwo z Boga.
    1. Nikt nie opłakuje, modlitwa za zmarłych i to wszystkich to nakaz.
    2. Nie ma gloryfikacji, nie ma przemilczania, nie ma też małostkowego wypominania.
    3. To sprawa człowieczeństwa.
  • A dlaczego nie modlimy się za św.p. Wiesława Juszczuka?
  • edytowano February 2021
    Utonął wczoraj w Narwi - na oczach żony- ratując swego psa, który wpadł pod lód. Ciała jeszcze nie odnaleziono.

    Odznaczony Krzyżem Komandorskim przez prezydenta Kaczyńskiego.
    +++


    Kto nie chce , nie wpisuje tu swojego plusika.
    Mozna uszanować intencje wątkotwórcy.
    Można.
  • Można ale po co?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.