Skip to content

Kto z was lubi niszczenie zabawek?

loslos
edytowano March 2015 w Kultura
Ja uwielbiam. Battlebots

Przykład

Komentarz

  • edytowano February 2022

    massakra
    pobudki jak w Colloseum

    btw w takich umysłach rodzi się boston dynamics
  • edytowano February 2022
    A ja się dziwiłem jak ostatnio przyłapałem dzieci na oglądaniu jak kolo wrzuca LEGO do szredera...
  • edytowano February 2022
    szkoda kasy.
  • posix napisal(a):
    szkoda kasy.
    Z jutuba większa, na tym to polega.
  • edytowano February 2022
    Przemko napisal(a):
    posix napisal(a):
    szkoda kasy.
    Z jutuba większa, na tym to polega.
    Jak byłem dzieckiem ustawiałem samochodziki jedne naprzeciw drugim. I byłą wojna. Rozpędzałem oba - zderzenie i ten który wylądował na dachu po uderzeniu przegrywał.

    ___

    Zabawek też szkoda.
  • Sorry, ale kojarzy mi się z... "roboty versus zapaśnicy" z serialu "How I met your Mother" :-)
    posix napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    posix napisal(a):
    szkoda kasy.
    Z jutuba większa, na tym to polega.
    Jak byłem dzieckiem ustawiałem samochodziki jedne naprzeciw drugim. I byłą wojna. Rozpędzałem oba - zderzenie i ten który wylądował na dachu po uderzeniu przegrywał.

    ___

    Zabawek też szkoda.

    Pamiętam, że w telewizji satelitarnej była na początku lat 90-tych reklama zabawki „Crash test dummies”.
    W zestawie były ludziki "testowe" wraz z samochodem, który miał takie zawiasy (?), że pojazd "wyginał się" jak pojazd z crash testów. Marzyłem o takim, ale pewnie tylko do jakiejś następnej "czaderskiej reklamy".
  • Czas zbudować z synem robota, dzięki!
  • Mój pierworodny rozgracał wszystkie zabawki. Najlepiej mu szło z autkami. Rozbierał je na elementy pierwsze. W końcu spytałam go, dlaczego tak wszystko psuje? Otóż chciał zobaczyć, co tam w środku jest, że autko jeździ. Ale potrafił potem z tych elementów składać przedziwne pojazdy.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano February 2022
    AnnaE napisal(a):
    ... rozgracał wszystkie zabawki. Najlepiej mu szło z autkami. Rozbierał je na elementy pierwsze. W końcu spytałam go, dlaczego tak wszystko psuje? Otóż chciał zobaczyć, co tam w środku jest, że autko jeździ. ...
    Także uważam, że (małe) dzieci niczego nie psują. Serio.
  • romeck napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    ... rozgracał wszystkie zabawki. Najlepiej mu szło z autkami. Rozbierał je na elementy pierwsze. W końcu spytałam go, dlaczego tak wszystko psuje? Otóż chciał zobaczyć, co tam w środku jest, że autko jeździ. ...
    Także uważam, że (małe) dzieci niczego nie psują. Serio.
    w odróżnieniu nagrań na wstępie,
    to demolka, jak piromania, ofiary składane bogini Kali mechaniki
  • Kala Mechanika

  • Mój Dziadziuś miał 3 siostry i zdarzało Mu się w dzieciństwie rozkręcać ich lalki, z ciekawości co jest w środku. Został lekarzem, co w robotniczych rodzinach nie było wówczas zbyt częste.
  • Brzost napisal(a):
    Mój Dziadziuś miał 3 siostry i zdarzało Mu się w dzieciństwie rozkręcać ich lalki, z ciekawości co jest w środku. Został lekarzem, co w robotniczych rodzinach nie było wówczas zbyt częste.
    A mój pierworodny został elektronikiem od aut.
    :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.