Skip to content

Jaki nick ma Meloni na forum?

124»

Komentarz

  • Tik taki pokazują przemijalność świata tego
  • Ten kawałek Żo Bassina (bo to on, prawda?) jest u mnie zarezerwowany dla Kolendy-Zaleskiej i prof. Tuska.
  • Serż Gąsbur
  • Po wizycie Meloni Włoszki się przeorientowały.
    ;)

    image

    👣

    🐾
    🐾

  • edytowano February 2023
    Zdaję sobie sprawę, że u polityków liczy się zupełnie co innego. A nawet, że ludzi nie jest najważniejszą cechą uroda zewnętrzna. Bas! Ta sama zasada dotyczy też węższego zbioru, jakim są kobiety. A jednak mężczyźnie ciężko się opanować przed zwracaniem uwagi (zwłaszcza w pierwszej chwili) akurat na wygląd niewiast, więc wklejam ten filmik. Ta Mieloni to naprawdę kobieta nieprzeciętnej urody jest (ten lekki wytrzeszcz dodaje jej uroku) - wśród polityczek chyba najładniejsza w historii, co lepiej nawet widać po jej zdjęciach z młodości:

  • Trudno zaprzeczyć :)
  • E, nieurodziwa ona jest. ;) (Dla mnie.)
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Polski od początku jest satemowy, jest sto. A germańskie ciągle są kentumowe.
    Tja, no tyle że "k" im przeszło w "h". Dobrze im tak.
    Prawo Grimma co poradzisz.
  • Włochulce zdaje się właśnie poparły większościowy system głosowania w kwestiach polityki zagranicznej. Jak to wytłumaczyć?

  • @polmisiek powiedział(a):
    Włochulce zdaje się właśnie poparły większościowy system głosowania w kwestiach polityki zagranicznej. Jak to wytłumaczyć?

    Komentariat mówi, że to funkcja wysokości zadłużenia i stop procentowych.

  • @polmisiek powiedział(a):
    Włochulce zdaje się właśnie poparły większościowy system głosowania w kwestiach polityki zagranicznej. Jak to wytłumaczyć?

    Przepraszam za brutalność określenia ale po polsku takie podejście nazywa się ....

  • A po włosku?

  • @trep powiedział(a):

    @polmisiek powiedział(a):
    Włochulce zdaje się właśnie poparły większościowy system głosowania w kwestiach polityki zagranicznej. Jak to wytłumaczyć?

    Przepraszam za brutalność określenia ale po polsku takie podejście nazywa się ....

    likwidacją liberum veto
    w Polsce już było

  • ale wewnętrznie dla siebie Niemcy je zachowują

  • @KazioToJa powiedział(a):
    ale wewnętrznie dla siebie Niemcy je zachowują

    Bo ja wiem? To raczej wynika z ich wielkiej zdolności koalicyjnej, wynikającej zarówno z rozmiaru, jak i zdolności do szantażu ekonomicznego.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):
    ale wewnętrznie dla siebie Niemcy je zachowują

    Bo ja wiem? To raczej wynika z ich wielkiej zdolności koalicyjnej, wynikającej zarówno z rozmiaru, jak i zdolności do szantażu ekonomicznego.

    tak dla pewności - mówię o Niemczech jako o konfederacji, z wewnętrzną zasadą konsensusu. To co dobre zachowują w swojej bandzie, na zewnątrz używają innych metod. Mówimy o tym samym?

  • @KazioToJa powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @KazioToJa powiedział(a):
    ale wewnętrznie dla siebie Niemcy je zachowują

    Bo ja wiem? To raczej wynika z ich wielkiej zdolności koalicyjnej, wynikającej zarówno z rozmiaru, jak i zdolności do szantażu ekonomicznego.

    tak dla pewności - mówię o Niemczech jako o konfederacji, z wewnętrzną zasadą konsensusu. To co dobre zachowują w swojej bandzie, na zewnątrz używają innych metod. Mówimy o tym samym?

    Nie wiem, no, to mi się wydaje jakoś abstrakcyjne. Ten ich konsensus jest wyłącznie nieformalny, poza tym mają wielopartyjny system demokratyczny, gdzie rządzą partie większościowe itd.

  • Pani Mieloni postanowiła wspomóc się narodem albańskim w trudnym procesie obróbki wniosków azylowych...

    Włochy wybudują w Albanii centra pobytu dla migrantów, które docelowo będą mogły przyjąć nawet do 36 tysięcy osób rocznie. Będą tam umieszczane osoby, które nielegalnie dotrą do Włoch drogą morską. W centrach pobytu dla uchodźców migranci będą oczekiwać na decyzję o możliwości legalnego wjazdu na Półwysep Apeniński. W sytuacji, gdy decyzja będzie negatywna, deportacją zajmie się Albania.
    Porozumienie w tej sprawie podpisali we wtorek w Rzymie szefowie rządów obu krajów, Giorgia MELONI i Edi RAMA.

    http://najwazniejsze24.pl/porozumienie-wlochy-albania-powstana-centra-pobytu-dla-uchodzcow/

  • Przypomina układ USA - koza nasza

  • @christoph powiedział(a):
    Przypomina układ USA - koza nasza

    Kolega dotknął ważnej kwestii - Wielcy Szatani zza oceanu chętnie współpracują z tymi, którym nie jest wszystko jedno i maja Swoje Kozy do rozwiązywania Spraw Trudnych.

    My nie mamy Swojej Kozy lecz co najwyżej Mysz Pod Miotłą.

  • @MarianoX powiedział(a):

    @christoph powiedział(a):
    Przypomina układ USA - koza nasza

    Kolega dotknął ważnej kwestii - Wielcy Szatani zza oceanu chętnie współpracują z tymi, którym nie jest wszystko jedno i maja Swoje Kozy do rozwiązywania Spraw Trudnych.

    My nie mamy Swojej Kozy lecz co najwyżej Mysz Pod Miotłą.

    Kolega założy. Awatar już Kolega groźny ma, więc powinno się udać.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.