Skip to content

Pokorna prośba o modlitwę o cudowne uzdrowienie

1356712

Komentarz

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • ♰♰♰

    👣

    🐾
    🐾

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ewa była gdzieś w drugim końcu Polski u jedynego lekarza, który się zna na tej chorobie i on potwierdził, że właśnie z nią ma do czynienia. Czy będzie wersja hard czy light okaże się po szczegółowej diagnostyce w szpitalu. Termin na drugą połowę listopada.
    3 listopada o godzinie 17:00 u mnie w parafii odprawiona zostanie Msza Święta w intencji z tytułu wątku.
  • edytowano October 2022
    +
    Może trzeba wybrać jeszcze Świętego i prosić go też o wstawiennictwo u Pana Boga naszego?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Pomóż zatem, jeśli możesz. Ja się na tym nie znam nic a nic.
  • Proponuję Św. Judę Tadeusza, powszechnie uważanego za patrona spraw trudnych i beznadziejnych.
    MODLITWA W CIĘŻKIEJ CHOROBIE FIZYCZNEJ

    Święty Judo Tadeuszu, nie mam siły, aby modlić się jak należy. Nic nie jest w stanie przynieść mi ulgi. Moja odwaga gaśnie, niecierpliwość i samotność odbierają mi jasność umysłu i ufność serca. Uproś mi, święty Judo Tadeuszu, odwagę i zdanie się na wolę Boga, abym z wiarą i pokojem przyjął tę próbę z Jego ręki. A jeśli będzie to z korzyścią dla mojej duszy, daj mi odzyskać utracone zdrowie, abym mógł służyć innym. Amen.
    MODLITWA DO ŚW. JUDY TADEUSZA

    Św. Judo Tadeuszu, spokrewniony z Jezusem Chrystusem i Matką Najświętszą, wybrany do godności apostolskiej, proszę cię przez te przywileje i przez chwałę Twoją, jaką otrzymałeś za trudy apostolskie i męczeństwa, uproś mi u Boga łaskę, której tak gorąco pragnę. Tobie Bóg oddaje w opiekę wszystkich zostających w beznadziejnym położeniu, abyś im przez swe orędownictwo przychodził z pomocą. Wejrzyj przeto i na mnie, uproś mi zmiłowanie Boże, bym wielbił zawsze miłosierdzie Pańskie nade mną, bym w swej nadziei nie był zawstydzony.

    P. Św. Judo Tadeuszu, orędowniku w sprawach beznadziejnych.
    W. Uproś mi zmiłowanie Boże. Amen.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.