Skip to content

Jan Nowicki RIP

edytowano December 2022 w Forum ogólne
Wielki Szu miał klasę.
Nie pamiętam by się zbłaźnił jakąś świńską wypowiedzią polityczną, jak to czynią różne Jandy i Lindy i inne pindy.
+++

image

Komentarz

  • Uroczy łobuz.
    Ale
    R.I.P.
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • R. I. P.
  • Było, i nie wiem czy nie gorzej, niż politycznie. Ale może to nieodpowiedni wątek.
  • Aktor naprawdę do zapamiętania. Wielki Szu i Eryk ze Sztosu. Tylko nieźle się wygłupił jak mówił, że podniecała go jego nastoletnia córka.
  • W sobotni, listopadowy poranek stanu wojennego. Na drogach pusto, paliwo na kartki a i aut mało.
    Rozwieszałem wyprane pieluchy w ogrodzie za domem, gdy doszły mnie ogłosy zatrzymujacego sie samochodu, otwierane drzwi i strzępy głosów. Wychynąłem zza węgła. Przy furtce stała moja mama a do dużego białego auta wsiadał... .( Nie rozumiałem tej sceny, zaskoczony.) Jan Nowicki.
    Mama przyjechała zobaczyć i przywitać na świecie pierwszego wnuka. Po nużącej nocnej podróży przysnęła i przejechała swoją stację. Ponaglana przez konduktora wysiadła na przystanku ,w polu na totalnym zadupiu. Bezradna stała przy pobliskiej szosie odmawiając różaniec. Nadjechało białe osobowe eleganckie auto. A dokad to na takim pustkowiu? W aucie była jeszcze kobieta. Po obejrzeniu mapy zawrócili i po około 20 km dowieźli babcię do wnuka.
    Wg relacji mamy. Bardzo serdeczni ludzie, twarz szofera jakby znajoma ale w emocjach trudna do nazwania. Żadnej zapłaty nie pozwolił sobie wcisnąć. Pożeganali się jak bliscy sobie ludzie.
    Nic o NIM nie wiem ale za ten anielski uczynek zasłużył na +++


  • Jan Nowicki o aktorach wypowiadających się o polityce.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.