Skip to content

Who The F*** Is Alice?

Czy powinienem ich znać?

Wiadomka, że nie mieszkam w Polsce. Polityką, cwelebrytami, czy innemi świrami mało się interesuję. Nazwicha, które padają na forum są mi w większości nie znane i nie za bardzo mnie one interesują. Bardzo, ale to bardzo stosuję się do zasady SMSPF. Z drugiej jednak strony nie chcę zostać uznany za buraka, ignoranta i ćwoka, któren w życiu nie słyszał o jakimś typie, a powinien.
Do tej pory po cichu, żeby nie wyjść na żłoba, przepuszczałem gostka przez szatkownicę Gugiel, co często dawało pożal się Boże wyniki bo dowiadywałem się czegoś co wywoływało u mnie odruchy typu rzyg. Poco mnie to bełło? Żyłem se do tej pory w błogiej niewiedzy o frajerze i dobrze - a co się dowiesz to się nie oddowiesz.
Ale dzisiej kuniec. Szkoda mnie caszu i nerwów.
Jak ktoś chce to obświećta mnie czy warto te indywiduum znać czy nie.
A może inaczej: kto to je, a ja se sam wykombinuję czy warto.

Tylko z jednego dnia:
Kamizela
Kucharski
Świerczyński
Wolski
Marian Panic
Stanisław Koziej
Mariusz Błaszczak
Jarosław Stróżyk
Piotr Pytel
Mirosław Różański
Szogun
Ahmad Mansour
Lubina

Kurważ, no dajta spokój.

👣

🐾
🐾

«1

Komentarz

  • Mariusz Błaszczak: no bez żartów.
    Wolski i Kamizela: tak
    Reszta nie.
  • Kamizela - ?
    Kucharski - ?
    Świerczyński - ?
    Wolski
    Marian Panic - ?
    Stanisław Koziej
    Mariusz Błaszczak - minister wojny
    Jarosław Stróżyk - ? (wg gógla: a. scenarzysta filmowy, b. fotograf ślubny, c. redaktor w Przewodniku katolickim, d. generał i pewnie o tego chodzi: → wiki, po datach i wynikach w góglu to tvn24-wyborcza
    Piotr Pytel
    Mirosław Różański
    Szogun
    Ahmad Mansour - ?
    Lubina - ?
  • edytowano January 2023
    Marian Panic robi przegląd niemieckiej prasy, jeśli chcesz wiedzieć co nowego szwaby nakłamali na temat Polski to tylko u niego.
    https://www.facebook.com/marian.panic

    Lubina to ciekawy badacz Chin, można w ciemno słuchać wszystkiego co znajdziesz na youtube.

    Reszta niewarta uwagi.
  • Różański - generał ze złotego funduszu Jaruzela - człowiek moskwy. Obecnie oficer prowadzący wujowni, jednego z kandydatów na prezia z ramienia moskwo-niemiec.
  • Generał Pytel:

    image
  • Interesując się sprzętem pancernym, na pewno warto Damiana Ratka.
  • pantelej napisal(a):
    Interesując się sprzętem pancernym, na pewno warto Damiana Ratka.
    Najlepszy! I nie jest antypisem. Tu jego kanał
    https://youtube.com/@bronpancernaswiata6835
  • Wicie, będący na imigracji wewnętrznej mam częstokroć podobnie. Uważam że w zasadzie należy tak długo oblewać, jako długo starczy sił.
  • Ratka nadal płacze za Caracalami, swoją drogą.

  • Igor Hankę, sugeruje mi autokorekta. Ratka. Caracale. Nawet mi się tego oblewać nie chce
  • Wszystko, co ciekawego mają do powiedzenia ci wszyscy goście, przeczytam na dwójforumku z komentarzem, czy warto im wierzyć.
  • Mariusz Błaszczak jest the best gościu. Wyrobił się, a może zawsze taki był? Tylko myśmy (tutaj też) mieli go za pizdusia.
  • marniok napisal(a):
    Mariusz Błaszczak jest the best gościu. Wyrobił się, a może zawsze taki był? Tylko myśmy (tutaj też) mieli go za pizdusia.
    Tak, są tu koledzy którzy pisali o nim Płaszczak gdy zastąpił Macierewicza, zapamiętałem którzy.
  • Nie warto wątroby sobie psuć.
    Zresztą sądzę że użycie ksywki Płaszczak nie miało poniżyć, ośmieszyć, zyskredytować obecnego MON Błaszczaka.

    Ja się w piersi też bije bo miałę go za safandułe ale okazało się że człowiek ten jest z gatunku tych których wartość poznajemy w sytuacji kryzysowej, a na co dzień byśmy go w tłumie minęli bez zahaczenia jego postaci oczów dołami.
  • Przemko napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Mariusz Błaszczak jest the best gościu. Wyrobił się, a może zawsze taki był? Tylko myśmy (tutaj też) mieli go za pizdusia.
    Tak, są tu koledzy którzy pisali o nim Płaszczak gdy zastąpił Macierewicza, zapamiętałem którzy.
    Ja krytykowałem schyłkowego Macierewicza a z perspektywy uważam, ze "z niego my wszyscy".
    Bez akcji Antoniego, który musiał najpierw osuszyć to bagno w MON, bez takiego właśnie prostego Misiewicza znikąd, który "nie wiedział ze się nie da" a który np. rozpiżył komórkę Pytla trudno byłoby teraz Błaszczakowi budować skuteczny system w MON.
    Wszystko ma swój czas. Może Antoni nie nadawał się do budowania, nie miał tez do tego zaplecza ludzkiego i Błaszczak słusznie go zmienił ale bez tego męża opatrznościowego teraz nic by nie było.

  • M. Błaszczak będzie kandydatem na prezydenta, róbcie screeny.
  • edytowano January 2023
    Kuba_ napisal(a):
    M. Błaszczak będzie kandydatem na prezydenta, róbcie screeny.
    Od jakiegoś czasu już się o tym mówi, he he.....
    Nawet wyborcza pisała z przekąsem o Błaszczaku jako pisowskim "prymusie" w kontekście wyborów
  • edytowano January 2023
    Wszystko ma swój czas. Może Antoni nie nadawał się do budowania, nie miał tez do tego zaplecza ludzkiego i Błaszczak słusznie go zmienił ale bez tego męża opatrznościowego teraz nic by nie było.

    Jakoś inaczej to widzę. Według mnie nieźle wynajdywał talenty i przekazywał im odpowiedzialność, wliczając Misiewicza. Podkomisja Smoleńska miała mnóstwo fachowców światowej klasy. WOT? Antoni wynalazł komandosa Kukułę i zrobił z niego generała, a ten perfekcyjnie ogarnął sprawę. Blaszczak go niedawno awansował na szefa rodzajów sił zbrojnych.
  • Kuba_ napisal(a):
    M. Błaszczak będzie kandydatem na prezydenta, róbcie screeny.
    Wolę Ignatza
  • dyzio napisal(a):
    Kuba_ napisal(a):
    M. Błaszczak będzie kandydatem na prezydenta, róbcie screeny.
    Od jakiegoś czasu już się o tym mówi, he he.....
    Nawet wyborcza pisała z przekąsem o Błaszczaku jako pisowskim "prymusie" w kontekście wyborów
    No kurde, błysnęło mi to w głowiźnie czytając wywłątek, a nie wyborczą
  • Kuba_ napisal(a):
    dyzio napisal(a):
    Kuba_ napisal(a):
    M. Błaszczak będzie kandydatem na prezydenta, róbcie screeny.
    Od jakiegoś czasu już się o tym mówi, he he.....
    Nawet wyborcza pisała z przekąsem o Błaszczaku jako pisowskim "prymusie" w kontekście wyborów
    No kurde, błysnęło mi to w głowiźnie czytając wywłątek, a nie wyborczą

    nowy Delfin?
  • Polityk jeszcze bardziej charyzmatyczny niż Mateusz Morawiecki.
  • :D
    Ale za to moja Teściowa mogłaby się pochwalić: "Mój uczeń został prezydentem!" ;-)
  • myślę, że wystawią Magierowskiego
  • Błaszczak jest po KSAP - będzie dobrym premierem po Morawieckim, który jest już nieco zużyty.
    Natomiast na prezydenta typowałbym właśnie Magierowskiego, ma więcej umiejętności "miękkich".
  • Następny prezio z Unii Wolności...
  • pantelej napisal(a):
    Interesując się sprzętem pancernym, na pewno warto Damiana Ratka.


  • Dzięki.
    Dla mnie tylko jedna osoba z listy jest godna głębszego poznania.
    Paru wartych zapamiętania z dobrej lub złej strony. A jak zapomnę to zajrzę w ten wątek.
    Lubię krótką i zwięzłą definicję forumkowiczów na których mogę liczyć: trepa, Panteleja, Przemka, marnioka i paru innych.
    Ale najbardziej przypadło mi do gustu pryncypium Szturmowca:
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Uważam że w zasadzie należy tak długo oblewać, jako długo starczy sił.

    👣

    🐾
    🐾

  • edytowano January 2023
    Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Ale najbardziej przypadło mi do gustu pryncypium Szturmowca:
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Uważam że w zasadzie należy tak długo oblewać, jako długo starczy sił.
    Wygląda jak motto niektórych profesorów, albo jak motto studentów, którym udało się wreszcie zdać egzamin u takich profesorów.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.