Skip to content

Who The F*** Is Alice?

2»

Komentarz

  • Ale tak se czytam i widzę że zejszło na politykie a hundred percent. Humer, zdjęcie dnia, aktualności i krótkie wiadomości lejtekstowe, a nawet piffko.
    Agenda na piffko?
    ROTFL.
    Sama polityka.
    A od wyborów to wogle nie ma co czytać.
    Zauważyliście, że frekwencja spada?
    Kiedyś to musiałem ze trzydzieści zakładek odklikać i czytać, czytać kawki se dolewając. I często było to ciekawe.
    Tera z rańca z pińć wątków jest podbitych i przeważnie sam syf niewarty uwagi. Caffeine deficiency się nabawiłem i głowa mnie boli a włosy jakoś słabiej mnie rosną.
    A przez cały dzień parę wpisów.
    No i te nazwicha.
    A kogo to ka je?

    "Woś w akcji.
    Akcja Horały i Matusik wywołała furię Żukowskiej, O! prawie się zesrłem! Stanowski o Machcewiczu, No nie! dajta spokój. Dr Józef Orzeł, Ardanowski, Otoka-Frąckiewicz, Adam Bodnar - nie może być!, Zajączkowska, Thun, Czarzasty, jakaś Przyłębska, jakiś kuwa Bąkiewicz, jakiś Wąsik , jakiś alfonsik, ku*wa jego mać".
    A dajta spokój!

    👣

    🐾
    🐾

  • Wakacje są, nie?

  • To ja podeprę tezę Szturmowca

  • @Mordechlaj_Mashke
    ...też @Eden (wpis z tematu sportowego)

    To jest forum dyskusyjne. Na czym polega forum? Na tym, że każdy może przyjść, założyć wątek, wpisać się w już istniejącym itd. Nie ma - jak na niektórych innych forach - żadnych technicznych ograniczeń. Więc jak ktoś uważa, że jest za mało jakichś treści, to śmiało, pisać treści, które uważacie za ciekawe.

  • Tak, oczywiście.
    Szkoda tylko, że coraz mniej ludzi tu pisze a nowych użyszkodników nie przybywa.

    👣

    🐾
    🐾

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.