Skip to content

modlitwa za TecumSeh

2456721

Komentarz

  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • trep napisal(a):
    Poprosimy księdza dyrektora o mszę w intencji. Poproszę o imię i nick z ŻRFF.
    imię Michał, nick TecumSeh
  • Bardzo dziękuję wszystkim za modlitwę. Bardzo.
  • Msza Św. pogrzebowa odbędzie się w sobotę o godzinie 12:00 w Kościele pw. Św. Antoniego w Rząsce
  • TecumSeh napisal(a):
    Bardzo dziękuję wszystkim za modlitwę. Bardzo.
    †††
  • Za Was: +++
    O siły dla Pani
    +++
  • +++
    w nieustającej pamięci o Was.
  • +++
    Za Was: +++
  • TecumSeh napisal(a):
    trep napisal(a):
    Poprosimy księdza dyrektora o mszę w intencji. Poproszę o imię i nick z ŻRFF.
    imię Michał, nick TecumSeh
    Tecumseh to jest nick na ExCathedra. Czy w ŻRFF to był Latarnik?

    W intencji Michała ksiądz dyrektor będzie sprawował Mszę Świętą. O miejscu i terminie będziemy informować w tym wątku (i w sąsiednim też).
  • trep napisal(a):

    Tecumseh to jest nick na ExCathedra. Czy w ŻRFF to był Latarnik?
    Bardzo możliwe. Nie jestem w ŻRFF ale Latarnik to był nick jeszcze z czasów Rebelyi.

  • Jeśli TecumSeh w ŻRFF miał nick "Latarnik", to był Rycerzem w mojej XI Róży. O mój Boże!
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • +
    Latarnik z Rebelki to całkiem inna osoba.
  • edytowano February 2023
    Jestem za Latarnikiem, zwłaszcza że "sąsiednią" cząstkę ma Sylwia, a wiem że oboje są w ŻRFF. Spotkaliśmy się swego czasu na rocznicy Różańca, jeszcze organizowanych na Śląsku, na plebanii w aktualnej - oidp na Załężu w Katowicach - wówczas parafii ks.Marcina.
  • szkielet napisal(a):
    +
    Latarnik z Rebelki to całkiem inna osoba.
    Mam wrażenie że Kolega się myli:
    (poniżej konwersacja sprzed 9 lat)

    Brzost

    TecumSeh
    No tego to ja się tu nie spodziewałem (ale na razie o Forum niewiele wiem).

    A skąd się Kolega dowiedział o Forum?

    TecumSeh
    February 2014
    Z innego forum oraz od znajomych. Jedną osobę stąd mam przyjemność znać osobiście:)

    AnnaE
    February 2014
    TecumSeh
    Z innego forum oraz od znajomych. Jedną osobę stąd mam przyjemność znać osobiście:)

    A to inne, to które by było? I jaki tam Waść miał nick? Tak tylko pytam z ciekawości

    TecumSeh
    Że też Koleżanka nie pyta kogo stąd znam:)
    To inne to Leberya. Miałem tam nick jak ten co zapala lampy uliczne:) Acz mam go od piętnastu lat i znudził mi się kompletnie.
    A wiadomy Wódz to bohater mojej młodości i nadal mam sentyment do niego:)
  • szkielet napisal(a):
    +
    Latarnik z Rebelki to całkiem inna osoba.
    Ta sama, ta sama. Pamiętam, bo spotykaliśmy się osobiście jeszcze w czasach Rebelki - przed ExC.
  • +
    Ok, pewno macie rację. Może mi się coś pozajączkowało z innym Latarnikiem. Z FK.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.