Skip to content

Program 2025 czyli konserwatysta po szkodzie

2»

Komentarz

  • A wracając do merituma, to kim chcesz przygotowywać te kadry, bo smutna historia Ruchu Kontroli Wyborów pokazuje, że każdą inicjatywę da się rozwalić, jeżeli nie da się jej przejąć.
    Druga sprawa, to co ma być realizowane uniosceptyczny kurs czy kryptounioentuzjastyczny PiS? tego jest wiele.

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    Wicie, rozumicie, jajako ś sobie wyobrażam, że można wyszkolić kadrę ze zdrowych ludowych mass partyjnych. Ba, oczętami dusznymi widzę nawet w tych masach nie tylko szkolonych, ale i szkolących.

    Potrzebujesz pasjonarność wzbudzić bądć to zbawieniem duszy, bądź rajem powszechnym na ziemi albo i tez stosownymi hurysami po śmierci (uświadamia mnie to, że nie wiem co Islam oferuje kobietom) i tu jest problem.

    Opcje liberalne wspominają coś o młodzieńcach...

  • Z tymi hurysami to warto zachować spokój, gdyż okazało się, że to rodzynki najwyższej próby i czystości.

  • Mniam mniam!

  • edytowano November 2023

    @janosik powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @janosik powiedział(a):
    Można konserwować przeszłość wtedy zostaje się na śmietniku historii, można przyszłość, wtedy dbasz by historia toczyła się nadal.

    Dzięki Bogu że Mieszko nie był konserwatystą.

    Bo konserwatyzm sam z siebie nie jest dobry ani zły. Wszystko zależy od tego co konserwuje.

    Dzisiaj to obrona feministek 3ciej fali to już konserwatyzm

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Z tymi hurysami to warto zachować spokój, gdyż okazało się, że to rodzynki najwyższej próby i czystości.

    Ponoć trwa spór teologiczny, gdyż podług linii sufickiej hurysy to wyższe byty duchowe i alegorie uniesień mistycznych, a podług innych przekazów to po prostu Dziewczyny z Dubaju

  • Wg Marka Pola to drugie.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Z tymi hurysami to warto zachować spokój, gdyż okazało się, że to rodzynki najwyższej próby i czystości.

    70 czy coś rodzynek? Nie wierzę. Kto by się na to połakomił. Nie mówiąc o wysadzaniu. To jakaś beka z kręgów arabistycznych.

  • Oczywiście że tak!

    I jeszcze wyobraźcie sobie, jaki to ma indeks glikemiczny...

    A tak w ogóle to Kolegom się wszystko z seksem kojarzy i dlatego tak się czepili Koledzy owych dziewic, a ja mogę zaręczyć że na 100% będą tam, po drugiej stronie, dwa potoki: mleka oraz miodu. :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.