Skip to content

Rok Bestii

Królestwo Boże będzie wiecznym królestwem, a raczej nie zastanawiamy się nad nieskończonością. Nadejdzie okres kiedy Rok Pański będzie się zapisywało przy pomocy 666 cyfr. I chyba to tyle. Do świętowania Noweg Roku zdolne będą tylko osoby, które zachowują Pokój Boży. Zło nawet nie jest w stanie powiedzieć "tyle jest dla mnie dosyć", a więc z definicji będą albo w piekle albo martwe.

Komentarz

  • Ale zasadniczo o coś kol. chodzi? Bo tak na pierwszy rzut oka nie wygląda...

  • Kolega nie sprawia wrażenia osoby zdolnej do odpowiadania na temat. Administracja poobserwuje i zareaguje.

  • @Berek powiedział(a):
    Ale zasadniczo o coś kol. chodzi? Bo tak na pierwszy rzut oka nie wygląda...

    Przez jakiś czas oglądałem na YouTubie rabina. Żydzi i Chrześcijanie zgadzają się, że istnieje wieczność, tyle, że Żydzi uważają, że przyszły świat trzeba wypracować, a że to będzie wieczność, to to nie jest takie proste. No i się zacząłem zastanawiać, jak właściwie chciałbym spędzić wieczność ? Co można robić "przez wieczność" ? Jak wygląda Niebo ? Jak się ma chociaż minimalne zrozumienie nieskończoności, to można się przestraszyć. No i jedna odpowiedź jest taka, że zawsze będziemy szukać czegoś nowego, a druga jest taka, że trzeba odnaleźć pokój.

  • Mógłby kolega poczytać forum, tak z pół roku, a dopiero potem włączyć się w dyskusję? Bo to takie zabawne qwiprokwo jest, jak kto dokonuje odkryć już od lat zapomnianych.

  • @los powiedział(a):
    Mógłby kolega poczytać forum, tak z pół roku, a dopiero potem włączyć się w dyskusję? Bo to takie zabawne qwiprokwo jest, jak kto dokonuje odkryć już od lat zapomnianych.

    Zdarza się. Może też to było na forum, ale w takim razie popełnię jeszcze jedno zabawne qwiprokwo. Chodzi o to czy złe istoty będą wtedy w piekle czy martwe. Od jakiegoś czasu chodzi za mną dogmat piekła i już nawet o tym pisałem gdzieś indziej. Brzmi on z tego co się udaje jeszcze znaleźć w Internecie następująco : "Jeśli ktoś twierdzi lub sądzi, że kara szatanów i złych ludzi jest tymczasowa i że kiedyś nastąpi jej koniec, czyli że nastąpi apokatastaza dla diabłów i bezbożnych ludzi, niech będzie wyklęty". Zasadniczo mój przyzwyczajony do debugowania języka przepuszcza twierdzenie, że w kontekście możliwości wskrzeszenia umarłych, kara ostatecznej śmierci delikwenta nie jest tymczasowa i nigdy się nie kończy.

  • A jeśli dodać liczby z ruletki suma wyniesie trzy szóstki

  • @czlowiek powiedział(a):
    A jeśli dodać liczby z ruletki suma wyniesie trzy szóstki

    Trudno sobie wyobrazić, aby bez tego ruletka była czymś lepszym

  • A co jest złego w ruletce?

  • Przyłączam się do pytania. Oczywiście jeśli krupier nie używa tego tajnego przycisku pod stołem. :)

  • @hit_dragon powiedział(a):

    @czlowiek powiedział(a):
    A jeśli dodać liczby z ruletki suma wyniesie trzy szóstki

    Trudno sobie wyobrazić, aby bez tego ruletka była czymś lepszym

    Ale jak je pomnożyć to wychodzi zero. Wot pierepałka!

    👣

    🐾
    🐾

  • @los powiedział(a):
    A co jest złego w ruletce?

    A gdzie ja napisałem, że jest czymś złym ?

  • @Mordechlaj_Mashke powiedział(a):

    @hit_dragon powiedział(a):

    @czlowiek powiedział(a):
    A jeśli dodać liczby z ruletki suma wyniesie trzy szóstki

    Trudno sobie wyobrazić, aby bez tego ruletka była czymś lepszym

    Ale jak je pomnożyć to wychodzi zero. Wot pierepałka!

    Mistrz xd

  • @hit_dragon powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    A co jest złego w ruletce?

    A gdzie ja napisałem, że jest czymś złym ?

    Znaczy dobrym?

  • @los powiedział(a):

    @hit_dragon powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    A co jest złego w ruletce?

    A gdzie ja napisałem, że jest czymś złym ?

    Znaczy dobrym?

    Bo ja wiem ? Czy Su-33 jest czymś dobrym, czy złym ? Jeżeli np. krupier ma tajny przycisk pod stołem i chciałby spłukać apokaliptyczną Bestię, to wtedy może i ruletka jest czymś dobrym.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.