Skip to content

Zespół Parlamentarny

edytowano March 2015 w Smoleńsk 2010
Chyba od tego trzeba by zacząć, czyli link do strony startowej:
http://www.smolenskzespol.sejm.gov.pl/

Komentarz

  • Bardzo dobra stronka.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Prezentacja wyników badań i głównych ustaleń dr. inż. pil. Glenna Arthura Jørgensena, byłego wieloletniego wykładowcy Danish Technical University, była głównym tematem posiedzenia Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy Smoleńskiej w dniu 25 lipca.
    http://orka.sejm.gov.pl/ZespolSmolenskMedia.nsf/photos/ZSMK-99YDUZ/$File/obraz%20badania%20dania.view.jpg
  • 15.12.2023

    Minister obrony Władysław Kosiniak–Kamysz uchylił w piątek decyzję powołującą podkomisję ds. zbadania katastrofy smoleńskiej. W związku z tym podkomisja ulega likwidacji.

  • Fajny chłopak ten Władek...

  • edytowano December 2023

    Ewa Błasik
    4.02.2016

    Nastał dla nas dzień wielkiej nadziei, jest nim powołanie nowej komisji do zbadania przyczyn tragedii smoleńskiej.

    "Nowej", czyli przez dobro-zmianową większość parlamentarną.

    Komisja została powołana 8.11.2011 i w jej skład wchodzili posłowie pis (46) i solidarnej polski (2) oraz jeden palikociarz.

    Dwanaście lat... W tym siedem za Dobrej Zmiany.

  • edytowano December 2023

    @trep powiedział(a):
    Fajny chłopak ten Władek...

    dodaj, że to cytat z Kulczyka. Omlaskany.

  • @romeck powiedział(a):
    15.12.2023

    Minister obrony Władysław Kosiniak–Kamysz uchylił w piątek decyzję powołującą podkomisję ds. zbadania katastrofy smoleńskiej. W związku z tym podkomisja ulega likwidacji.

    Bardzo dobrze zrobił, to należało zrobić tak ze 2 lata temu, a najlepiej do 2018 roku, wtedy był na to czas.

  • Jakby wiem, że jest na forum jakiś dziwny nawyk traktowania PiSu jak cweli i wytykania im w koło słabości, ale dla mnie to jest dobre zachowanie PiSu, że utrzymywał martwą komisję, tylko po to by walić w PO, kiedy ją rozwiąże. Nie jest zagranie na miarę montażu z poprawka dwojga imion 135a-137 Kropiwnickiego, ale mam nadzieję, że PiS pozastawiał jeszcze takie wnyki w różnych miejscach.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.