Skip to content

Prof. Bugaj prawdę o politykach rodzimych

edytowano March 2015 w Forum ogólne
W dzisiejszym FAKT-cie wywiad z prof. Ryszardem Bugajem. No, no, na miejscowych politykach nie zostawił suchej nitki. Jako przykłady totalnego braku moralności i kabotyństwa podał m.in. Zdradka i Misia Kamińskowo. Ten pierwszy zasłużył się wyłącznie tym, że zna język. Itd. Ten drugi tym, że jest absolutnie nikim.
To tak dla rozweselenia publiki tu podawam. Czasem w tabloidach bywają smaczki.
«1

Komentarz

  • Nie czytuję "Faktu", ale komentarze w "Superaku" i owszem. Zresztą uważam, że "Fakt" to bardziej PO, a "Superak" bliższy jest PiS.

    W jedności siła!

    "by logika i trzeźwość sądu nie stawała się pożywką dla rozpaczy udającej realizm" - Wróg Ludu
  • Zazula
    Ten pierwszy zasłużył się wyłącznie tym, że zna język.
    Ta jego znajomość języka kosztowała coś ćwierć bańki.
  • starybelf
    Nie czytuję "Faktu", ale komentarze w "Superaku" i owszem. Zresztą uważam, że "Fakt" to bardziej PO, a "Superak" bliższy jest PiS.
    Kiedyś miałem wrażenie odwrotne.
  • Brzost
    starybelf
    :
    Nie czytuję "Faktu", ale komentarze w "Superaku" i owszem. Zresztą uważam, że "Fakt" to bardziej PO, a "Superak" bliższy jest PiS.
    Kiedyś miałem wrażenie odwrotne.
    Bo się pozamieniali rednacze. I kiedy Tadeusz Płużański został wicenaczem "Superaka", to zmieniła się także optyka i linia obu pism. Co prawda "Superak" często leci Korwinem, ale i tak nie jest zły.

    W jedności siła!

    "by logika i trzeźwość sądu nie stawała się pożywką dla rozpaczy udającej realizm" - Wróg Ludu
  • Aby rozumieć o co biega, trzeba czytać to, co czytuje lud. A lud kocha w postaci ponad 350 tys. kupowanych egz. właśnie FAKT (mnożone przez +- 3 = ponad milion dorosłych wyborców). Dlatego ważne jest to co tam wypisują, nawet jeśli się zżymamy na ich formułę i chodzenie "dołem". Urabiają wszak opinię.
  • Kto jest właścicielem faktu?
  • pantelej
    Kto jest właścicielem faktu?
    "Fakt" - Axel Springer.
    "Superak" - ZPR Media S.A.

    W jedności siła!

    "by logika i trzeźwość sądu nie stawała się pożywką dla rozpaczy udającej realizm" - Wróg Ludu
  • A pamięta kto, co ja o imć Bugaju wypisuję od lat?
  • A tymczasem Trotyl ciekawe1 taśmy o Fakcie ujawnił. Wskazują one, że wielki biznes i wielka polityka ery minionej miały wielką świadomość znaczenia najpoczytniejszego dziennika. I interweniowano u Makreli, skutecznie. Nie to, żebym jakoś był zdziwiony.
  • No widzisz, a mnie ani trochę. Ale to tylko dlatego, że z nim pracowałem.
  • Bugaja najwyraźniej ktoś "przywołał do porządku" ale nie teraz tylko parę miesięcy temu.
  • Nie. Był od zawsze tą no..., jak się mówi, by ciężko pracujących kobiet nie obrazić?
  • Otóż to. Mniłość Własna to bardzo duży ciężar do udźwignięcia. Nie każdy jest w stanie temu podołać
  • Bugaj napisal(a):
    Jeszcze chwila i będziemy mieli tylko dwa wyjścia: albo PiS wszystko ułoży po swojemu, albo trzeba będzie PiS rozstrzelać. Trzeciego wyjścia nie będzie.
    Miałem o tej no... złe zdanie ale nie aż tak złe. Jak to się mówi, by ciężko pracujących kobiet nie obrazić?

  • Chamidło Frasyniuk bredzi coś o drugim stanie wojennym i że może pójść ponownie na barykady...
    Ta koincydencja nie jest przypadkowa, to nosi wszelkie znamiona orkiestracji i padgatowki gruntu i ludożerki na nim...
  • Czego się spodziewać po kimś, kto karierę zrobił jako propagator aborcji na życzenie...
  • los napisal(a):
    Bugaj napisal(a):
    Jeszcze chwila i będziemy mieli tylko dwa wyjścia: albo PiS wszystko ułoży po swojemu, albo trzeba będzie PiS rozstrzelać. Trzeciego wyjścia nie będzie.
    Miałem o tej no... złe zdanie ale nie aż tak złe. Jak to się mówi, by ciężko pracujących kobiet nie obrazić?

    Ihr wollt offenbar einen totalen Krieg.
  • 1993 r., nagonka na śp. wicemarszałka Kerna- bodaj najbardziej obytego i światowego polskiego polityka do czasu śp. Filipa Adwenta. Prowokacja z uprowadzeniem córki, Cyganem etc, ze służbami, Urbanem i KLD w tle.
    Bugaj w pierwszym szeregu atakujących Kerna.
  • qiz napisal(a):
    1993 r., nagonka na śp. wicemarszałka Kerna- bodaj najbardziej obytego i światowego polskiego polityka do czasu śp. Filipa Adwenta. Prowokacja z uprowadzeniem córki, Cyganem etc, ze służbami, Urbanem i KLD w tle.
    Bugaj w pierwszym szeregu atakujących Kerna.
    Zawsze warto przypominać.
  • qiz napisal(a):
    1993 r., nagonka na śp. wicemarszałka Kerna- bodaj najbardziej obytego i światowego polskiego polityka do czasu śp. Filipa Adwenta. Prowokacja z uprowadzeniem córki, Cyganem etc, ze służbami, Urbanem i KLD w tle.
    Bugaj w pierwszym szeregu atakujących Kerna.
    Umknął mi ten fakt!
  • qiz napisal(a):
    1993 r., nagonka na śp. wicemarszałka Kerna- bodaj najbardziej obytego i światowego polskiego polityka do czasu śp. Filipa Adwenta. Prowokacja z uprowadzeniem córki, Cyganem etc, ze służbami, Urbanem i KLD w tle.
    Bugaj w pierwszym szeregu atakujących Kerna.
    Nie odnotowałem wówczas tego faktu. Albo dlatego, że byłem wówczas lewakiem głosującym na UP Bugaja właśnie, albo dlatego że to był prawacki fuckt meRdialny, który odnotowały w swoich głowiznach tylko prawaki oraz JBPP
  • Eden napisal(a):
    qiz napisal(a):
    1993 r., nagonka na śp. wicemarszałka Kerna- bodaj najbardziej obytego i światowego polskiego polityka do czasu śp. Filipa Adwenta. Prowokacja z uprowadzeniem córki, Cyganem etc, ze służbami, Urbanem i KLD w tle.
    Bugaj w pierwszym szeregu atakujących Kerna.
    Nie odnotowałem wówczas tego faktu. Albo dlatego, że byłem wówczas lewakiem głosującym na UP Bugaja właśnie, albo dlatego że to był prawacki fuckt meRdialny, który odnotowały w swoich głowiznach tylko prawaki oraz JBPP
    W każdym razie necikowi temat nieznany. Na hasło andrzej kern córka +bugaj wyskakuje mi tylko cenna wiedza, że Kern to Dawid Ginsberg, Bugaj - Izaak Blumfeld, a Magda Umer to córka Humera.
  • edytowano April 2016
    Pamięć ludu na szczęście trwalsza jest niż korporacyjne wyszukiwarki.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Eden napisal(a):
    qiz napisal(a):
    1993 r., nagonka na śp. wicemarszałka Kerna- bodaj najbardziej obytego i światowego polskiego polityka do czasu śp. Filipa Adwenta. Prowokacja z uprowadzeniem córki, Cyganem etc, ze służbami, Urbanem i KLD w tle.
    Bugaj w pierwszym szeregu atakujących Kerna.
    Nie odnotowałem wówczas tego faktu. Albo dlatego, że byłem wówczas lewakiem głosującym na UP Bugaja właśnie, albo dlatego że to był prawacki fuckt meRdialny, który odnotowały w swoich głowiznach tylko prawaki oraz JBPP
    W każdym razie necikowi temat nieznany. Na hasło andrzej kern córka +bugaj wyskakuje mi tylko cenna wiedza, że Kern to Dawid Ginsberg, Bugaj - Izaak Blumfeld, a Magda Umer to córka Humera.

    Aha. Rozumiem Ignac, że w ten sprytny sposób chcesz odstraszyć naszego qiza od wchodzenia do tego wuntexa, c'ne?
  • Lud losowy też nie pamięta a przecie szczyci się swą pamięcią a sprawę Kerna śledził z wielką uwagą. Bugaj raczej nie był w pierwszym rzędzie nagonki, możliwe, że gdzieś dalej był.
  • edytowano April 2016
    No właśnie Losie, coś mi Bugaj nie pasuje w kwestyji okołokernowej. Grzebię, grzebię w swojej głowiźnie, przekładam opasłe pokłady lewactwa niczym wungiel w kopalniach ślunskich, ale dogrzebać się nie mogiem za Chiny Ludowe #-o
  • edytowano April 2016
    @los @Eden
    Bugaj na pewno nie był wtedy ani solistą ani nawet członkiem w głównego chóru wujów. Natomiast kołacze mi się w głowiźnie fragment jakiegoś programu TV, w którym wygłasza on zgrabna i pełną pasji filipikę na temat powstawania w Polsce dramatycznych podziałów klasowych i ich negatywnych skutków społecznych. Historia Kernówny została tam przywołana jako przykład patologii - bogaci i wpływowi rodzice nadużywają swojej pozycji krzywdząc córkę jej ukochanego oraz jego rodzinę...
    Tylko tyle. Dla niektórych może "aż tyle".
  • Teraz to już bez znaczenia. Po tym apelu do Cyby stoi obok Urbana i Michnika. Sit transit...
  • Wrzucę Wam pdfa z książki Kerna 'Michnikurbanowy napad stulecia'. Biały kruk, ale kiedyś udało mi się trafić.
    nawet wieszałem na scribd, ale tam znikło. Gdize polecacie?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.