Skip to content

Prof. Bugaj prawdę o politykach rodzimych

2»

Komentarz

  • qiz napisal(a):
    Wrzucę Wam pdfa z książki Kerna 'Michnikurbanowy napad stulecia'. Biały kruk, ale kiedyś udało mi się trafić.
    nawet wieszałem na scribd, ale tam znikło. Gdize polecacie?

    Mediafire albo catshare.
  • Powiem tak:
    tłumaczyłem (cholercia 2005 lub wcześniej) papiery ze StraSSburga, które rodzina Cygana dostawała w sprawie o odszkodowanie i inne przeciw RP. Jako że nic a nic w sumie o sprawie wcześniej nie wiedziałem (a filmidło oglądneło mi się w OZ pod wrażeniem że to takie polskie Love Story) to mnięto to nie ruszało.

    Poźniej słyszałem różne opinie z naszej i ichniej strony ale po tym co w papierach przeczytałem, to tak sobie myślę, że mało kto, a właściwie nikt, tam dużo prawdy nie powiedział.
  • wetransfer.com
    wisi przez dwa tygodnie...
  • Nie, ma wisieć na zawsze, coby młodzież za dekady odgrzebywała.
  • romeck napisal(a):
    wetransfer.com
    wisi przez dwa tygodnie...
    I co mam robić?
  • Nic takiego, cierpliwie czekać tylko na dalsze komendy
  • Eden napisal(a):
    qiz napisal(a):
    1993 r., nagonka na śp. wicemarszałka Kerna- bodaj najbardziej obytego i światowego polskiego polityka do czasu śp. Filipa Adwenta. Prowokacja z uprowadzeniem córki, Cyganem etc, ze służbami, Urbanem i KLD w tle.
    Bugaj w pierwszym szeregu atakujących Kerna.
    Nie odnotowałem wówczas tego faktu. Albo dlatego, że byłem wówczas lewakiem głosującym na UP Bugaja właśnie, albo dlatego że to był prawacki fuckt meRdialny, który odnotowały w swoich głowiznach tylko prawaki oraz JBPP
    Hahaha niezłe, ale do działu humer.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.