Skip to content

Terlikowski wywalił z pracy Maślankiewicza,

edytowano March 2015 w Forum ogólne
który był moim fanem i - w tym q...wskim środowisku- zapowiadał się na dziennikarza z prawdziwego zdarzenia, a właściwie już był rzetelnym, uczciwym reporterem. Poza tym, niewielu jest takich, których stać na przeciwstawienie sie szefowi - rzadka cecha.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/po-sporze-z-tomaszem-terlikowskim-bartlomiej-maslankiewicz-zwolniony-z-telewizji-republika
Jeszcze pare takich akcji i tv Republika, pod nowym kierownictwem, przekształci sie w to samo w co przekształciła się Fronda.

Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
«1

Komentarz

  • TV Republika? To tam gdzie reklamują tow. Owsiaka? I to "tęczowo" reklamują?
    To ja dziękuję pięknie.
    Być może był to ostatni moment, żeby ten młody dziennikarz ocalał moralnie, przed skurwieniem.
  • A Terlikowski niewiele się różni w moich oczach od Palikota czy HGW.
    Niegdyś w łączności z Duchem Świętym, dziś (krypto)satanista.
  • kania.zu.kurz
    A Terlikowski niewiele się różni w moich oczach od Palikota czy HGW.
    Poproszę o udowodnienie tego zrównania
  • ms.wygnaniec
    kania.zu.kurz
    :
    A Terlikowski niewiele się różni w moich oczach od Palikota czy HGW.
    Poproszę o udowodnienie tego zrównania
    że w moich oczach niewiele się różni? dowód?
    jestem, piszę, znaczy żyję, mam oczy... widzę to i owo
  • Hmm... Sporo, ale jednak za mało. Nawet jak się ma do Terlikowskiego stosunek co najwyżej obojętny.
  • co zbudował, co stworzył...
    a co rozpieprzył, co skompromitował ?
    Pseudokatolik na pokaz, małpa do występowania w tvn. Szmata z dorysowanym krzyżykiem.
  • Żeby nie poszli za nim następni, zwłaszcza Rachoń. Dobry jest.
  • Załóżmy, że Terlikower nie ma złych intencji, bo intencji ludzi nie znamy a o bliźnich należy myśleć tak dobrze jak to tylko możliwe (ale nie lepiej!). Spójrzmy na to drzewo i oceńmy jego owoce:
    1. Rozpieprzone forum Frondy oraz pismo Fronda. Przez monotematyzm Terlikowera sprzedaż pisma spadła tak dramatycznie, że Jeż musiał mu je wyrwać i oddać komu innego. Świadkami upadku forum byliśmy i mogę powiedzieć tyle - z mojego środowiska nikt chyba dotąd nie został kanonizowany, wiele się tam zła dzieje, ale rzadko zdarzyło mi się oglądać tyle skurwysyństwa i zimnego okrucieństwa. Co gorsza - bezsensownego.
    2. Jest ulubieńcem mejstrimu. Kiedy inni są tępieni w sposób bardzo bezwzględny, Terlikower się mizia z establiszmentem. Dlaczego on?
    Te dwie rzeczy starczą, by patrzeć na niego przynajmniej nieufnie.
    The author has edited this post (w 05.01.2015)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Mania
    który był moim fanem i - w tym q...wskim środowisku- zapowiadał się na dziennikarza z prawdziwego zdarzenia, a właściwie już był rzetelnym, uczciwym reporterem. Poza tym, niewielu jest takich, których stać na przeciwstawienie sie szefowi - rzadka cecha.
    http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/po-sporze-z-tomaszem-terlikowskim-bartlomiej-maslankiewicz-zwolniony-z-telewizji-republika
    Jeszcze pare takich akcji i tv Republika, pod nowym kierownictwem, przekształci sie w to samo w co przekształciła się Fronda.
    sorry Maniu za protekcjonalny ton ale: a jak myslisz, po co pan T. zostal wstawiony do TVRepublika?
    nigdy tego goscia nie czulam, ale kiedy 16 miesiecy temu, w Klubie Ronina zmyl widowni glowe, za to, ze  GW ma racje obwiniajac nas o antysemitys bo "my nie chcemy uznac, ze czy nam sie to podoba czy nie, jestsmy jako krzescijanie tylko dziczka zaszczepiona w judajski szczep" no twtedy poczulam taki smrod, ze do dzis nie chce mnie opuscic.

    "Nie myslcie, ze przynioslem na ziemie pokoj. Nie, ale miecz."
    Pan Jezus
  • a co robi Wildstein senior?

    "Nie myslcie, ze przynioslem na ziemie pokoj. Nie, ale miecz."
    Pan Jezus
  • Terlikower
    my nie chcemy uznac, ze czy nam sie to podoba czy nie, jestsmy jako krzescijanie tylko dziczka zaszczepiona w judajski szczep
    Błąd teologiczny. My jesteśmy ludźmi z gościńca sprowadzonymi na ucztę, kiedy zaproszeni pierwotnie zaproszenie zlekceważyli a potem sługi króla znieważyli i pozabijali. W takiej grubej książce z cienkimi kartkami czytałem.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Oi. Przeto i mój dystansowaty stosunek do Terlikowskiego. Jednakowoż satalinisty z niego w.w. fakty nie czynią.
    Co rzeklszy niniejszem milknę w tem wątku.
  • yanusson
    Oi. Przeto i mój dystansowaty stosunek do Terlikowskiego. Jednakowoż satalinisty z niego w.w. fakty nie czynią.
    Oczywiście. Ale nadekspresyjność niektórych osób jest znana.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • nadekspresyjność nie nadekspresyjność, ale poznaję po owocach - i dostrzegam wyraźne podobieństwo drogi życiowej wym. osób
    może zbyt ufnie podzieliłam się swoim wrażeniem - i natychmiast zostałam ukarana, a więc już milknę
  • zanim skończę, jeszcze tylko zauważę, że miało nie być ad hominem...
    ale oczywiście to znowu moja nadinterpretacja i ta druga nad...
    jak jej tam... no, ta nadekspresywność czy nadekspresyjność - bo to było przecież tylko zupełnie niewinne, ogólne określenie, bez wskazania na konkretną osobę
    i takich ogólnych określeń absolutnie nie wolno brać do siebie, tako rzecze regulamin - bo jak nie to admin po łapach kijem itd.
  • Maślankiewicz aut. Lichocka w Radzie hucpy "charytatywnej" w doborowym towarzystwie czołówki mejstrimowych kreatur... Pewnie przed wyborami będzie pozamiatane. Oglądam sporo TVR i jestem ciekawa, czy i jak tego dokonają.
    Z pozytywnych obrazków - sympatyczna i o bardzo dobrym przesłaniu była Kuchnia Gmyza z Andrzejem Dudą.
  • Forum Frondy to rozpieprzyła jefna feministka z Poznania a nie Terlik
    ;)

    Zegar biologiczny tyka potęgując lęk Michnika
  • los
    yanusson
    :
    Oi. Przeto i mój dystansowaty stosunek do Terlikowskiego. Jednakowoż satalinisty z niego w.w. fakty nie czynią.
    Oczywiście. Ale nadekspresyjność niektórych osób jest znana.
    Nadekspresyjność skutkowałaby nazwaniem Terlika chujem...
  • los
    Terlikower
    :
    my nie chcemy uznac, ze czy nam sie to podoba czy nie, jestsmy jako krzescijanie tylko dziczka zaszczepiona w judajski szczep
    Błąd teologiczny. My jesteśmy ludźmi z gościńca sprowadzonymi na ucztę, kiedy zaproszeni pierwotnie zaproszenie zlekceważyli a potem sługi króla znieważyli i pozabijali. W takiej grubej książce z cienkimi kartkami czytałem.
    "blad teologiczny" - prawda? a pan T. jest chyba nawet doktorem teologii.
    zadaniowany czy katolicki pozyteczny idiota?

    "Nie myslcie, ze przynioslem na ziemie pokoj. Nie, ale miecz."
    Pan Jezus
  • kania.zu.kurz
    nadekspresyjność nie nadekspresyjność, ale poznaję po owocach - i dostrzegam wyraźne podobieństwo drogi życiowej wym. osób
    może zbyt ufnie podzieliłam się swoim wrażeniem - i natychmiast zostałam ukarana, a więc już milknę
    a co to? to juz niewiescia intuicja na tym forum jest karana?

    "Nie myslcie, ze przynioslem na ziemie pokoj. Nie, ale miecz."
    Pan Jezus
  • DMC
    los
    :
    yanusson
    :
    Oi. Przeto i mój dystansowaty stosunek do Terlikowskiego. Jednakowoż satalinisty z niego w.w. fakty nie czynią.
    Oczywiście. Ale nadekspresyjność niektórych osób jest znana.
    Nadekspresyjność skutkowałaby nazwaniem Terlika chujem...
    chyba raczej precyzja
  • [łamania danego słowa początek]
    @Kania
    Jeśli Koleżanka poczuła się dotknięta moją uwagą, to przepraszam. Po prostu określenie "stalinista" jest dość precyzyjne, a w mojej opinii nie zostały przedstawione wystarczające fakty uzasadniające użycie tego sformułowania. Przyznam ze skruchą, że gdyby ktoś określił tego pana np. mianem "sukinsyn", to miałbym duże problemy ze zwróceniem uwagi: raz, że opinia własna, dwa, że nie o tak precyzyjnie zakreślonych granicach, a trzy, że jakby to określić... ten pan nie jest na mojej liście wzorców osobowych.
    [łamania koniec]
    The author has edited this post (w 06.01.2015)
  • Kto u Lisa występuje tego ja nie szanuje.
  • Forum przetrwało korzystnie półtora roku dzieki promowaniu powściągliwości i powstrzymywaniu nakręcania się. Nie należy zmieniać tego, co działa, więc i my zmieniać nie będziemy.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • kania.zu.kurz
    nadekspresyjność nie nadekspresyjność, ale poznaję po owocach - i dostrzegam wyraźne podobieństwo drogi życiowej wym. osób
    może zbyt ufnie podzieliłam się swoim wrażeniem - i natychmiast zostałam ukarana, a więc już milknę
    KAniu moje pytanie, choć obcesowe, było bezpodtekstowe. Znam drogę Biłgorajczyka od promowania 4R do walki z 'dwoma belkami' przez kurwienie Dominikanów z Lublina w międzyczasie. Znam działanie HGW jako współczesnego Heroda. To wszystko jest  jednoznaczne, natomiast Terlikowera takich działań nie znam, dlatego pytam, bo mogło mi coś umknąć. Jak coś widziałaś to napisz, proszę tylko aby własnych interpretacji nie podawać jako faktów, które udowadniają twierdzenia będące naszymi domysłami. Aby nie było Terlokower nie jest moim fanem i dla mnie jego droga jest prosta i wyraźna jak ślad węża na skale, z tym że ja na razie jednoznaczności nie widzę, więc proszę o oświecenie.
  • Terlik irytuje mnie strasznie. Nawet nie to, co mówi, ale jak. Mam wrażenie, że traktuje widzów jak dzieci.
    Jednak niezależnie od tego nie skrytykuję go za zwolnienie Maślany, bo nie wiem, jaki był powód. Może młody zaczął gwiazdorzyć i zwyczajnie poszło o kasę? Nie wiem. Być może jestem uprzedzona, ale nie mam dobrego zdania o narybku dziennikarskim. Bezczelność i tupet, a przy tym wymagania finansowe, często idą w parze z brakami warsztatowymi.
    Zajrzałam na TT i zdziwił mnie wpis Maślankiewicza dotyczący ostatniej tragedii cementowca. Zresztą nie tylko mnie. Oburzył się też radny PiS-u ze Szczecina.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • mnie sie wydaje Ellu (kobieto o pieknym zanikajacym imieniu), ze gdy idzie o kase, to zainteresowany sam odchodzi, nie jest wywalany.
    z moich obserwacji w ogole wynika, ze nie jest dobrze, kiedy szef jest jedno pokolenie do przodu a w konstelacji 40 przeciwko 20 (troszki uproscilam) to juz jest fatalne bo zaden z rocznikow nie jest jeszcze ulezany, w obu za wiele jeszcze fermentuje. wielka szkoda, ze Dziki Kamien zrezygnowal.

    "Nie myslcie, ze przynioslem na ziemie pokoj. Nie, ale miecz."
    Pan Jezus
  • los
    Załóżmy, że Terlikower nie ma złych intencji, bo intencji ludzi nie znamy a o bliźnich należy myśleć tak dobrze jak to tylko możliwe (ale nie lepiej!). Spójrzmy na to drzewo i oceńmy jego owoce:
    1. Rozpieprzone forum Frondy (...). Świadkami upadku forum byliśmy i mogę powiedzieć tyle - z mojego środowiska nikt chyba dotąd nie został kanonizowany, wiele się tam zła dzieje, ale rzadko zdarzyło mi się oglądać tyle skurwysyństwa i zimnego okrucieństwa. Co gorsza - bezsensownego.
    (...)
    No ja to pamiętam inaczej. Jeśli nawet - czemu od kilku lat zaprzeczam i zaprzeczałem jeszcze jak Koledzy zachwycali się rebelką - wina za rozpad leży po stronie "frondowej" a nie "rebelkowej", to jaka jest rola samego Terlika? Tak konkretnie konkretnie? Przyjął fuchę, o której użytkownicy forum byli przekonani, że ma przynależeć komu innemu?
    Znaki zapytania, bo oczywiście mogę czegoś nie wiedzieć.
    Terlik jest jaki jest, ale to nie powód, żeby przypisywać mu zamordowanie sąsiadki, molestowanie dzieci i inne takie.
    The author has edited this post (w 07.01.2015)
  • rozum.von.keikobad
    No ja to pamiętam inaczej. Jeśli nawet - czemu od kilku lat zaprzeczam i zaprzeczałem jeszcze jak Koledzy zachwycali się rebelką - wina za rozpad leży po stronie "frondowej" a nie "rebelkowej", to jaka jest rola samego Terlika?
    Wina leży po obu stronach. Co uważamy o Pałce to uważamy, skupmy się na zestawie Terlik/Grzesik/Górny (jeszcze wtedy).
    Pozwolili Pałce zbudować stronę, zatrudnić ludzi, osiągnąć pewien sukces a potem z dnia na dzień przestawili go w inny kąt. Jak mebel, pewnie dlatego, że Grzesik w nieruchomościach działa.
    Wiele złych rzeczy dzieje się na Wall Street ale coś takiego jest nie do wyobrażenia. Być może dlatego, że już wiedzą, jak to sie zwykle kończy.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    Terlikower
    :
    my nie chcemy uznac, ze czy nam sie to podoba czy nie, jestsmy jako krzescijanie tylko dziczka zaszczepiona w judajski szczep
    Błąd teologiczny. My jesteśmy ludźmi z gościńca sprowadzonymi na ucztę, kiedy zaproszeni pierwotnie zaproszenie zlekceważyli a potem sługi króla znieważyli i pozabijali. W takiej grubej książce z cienkimi kartkami czytałem.
    Ciągnąc ten offtop chciałbym zauważyć, że w takiej grubej książce z cienkimi kartkami różne porównania padały...
    to o dziczce oliwnej toże jest...
    http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=280&werset=2#W2
    (werset 17 z przyległościami + komentarz BT).
    The author has edited this post (w 07.01.2015)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.